Звездни компромати - 70 част

  • 49 880
  • 710
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
И това ли е великата тайна, или още съм в неведение  Joy
Laughing Това е

И аз за този си мислех. Ама то му е разрешено, няколко пъти не се брои за изневяра  Joy
е, нали само за една вечер не се брои, тук нещата са доста по различни, тя Николета от доста време е почти постоянно в Италия, май нещата са сериозни  Wink

# 676
  • Sofia
  • Мнения: 508
И това ли е великата тайна, или още съм в неведение  Joy
Laughing Това е


И кое е точно "това"? Ако на някой тайната е била, е Николета е сваляла Божинов в найт флайт, не е това. Защото аз мога да я покажа и статията така- http://www.sportal.bg/news.php?news=247789   където е представено по съвсем друг начин.

Под "това е" имах предвид именно ,че това е тайната-Валери Божинов.Нали от вчера се коментира кое е новото гадже на Николета ,не кой е сваляла.

# 677
  • Мнения: 4 785
 ooooh! Не, не е Божинов. Друг е "тайната"  Crossing Arms

# 678
  • Мнения: 4 435
ooooh! Не, не е Божинов. Друг е "тайната"  Crossing Arms

Просто няма нужда от коментар мило.
Аз се отказах. ooooh! ooooh! ooooh!

# 679
  • Мнения: 1 813
Не ме интересува Божинов, Николетка и т.н. 

Дано не е вярно за Абрамович и Дария.
До колкото разбирам от руските сайтове, просто всеки си е прекарал известно време на различна яхта, но и двете са негови .  Flutter Дано са си заедно. Много ми харесват като двойка.
Но нямам нищо против Наоми да се раздели с нейния.  Mr. Green

# 680
  • Мнения: 4 435
Но нямам нищо против Наоми да се раздели с нейния.  Mr. Green

Me too. Laughing

# 681
  • Мнения: 0

Тука на мен ли ме се струва или пъпа се пада малко високо ?  Thinking

# 682
  • Мнения: 276
 EЙ, отдавна не бях влизала в темата! Много тайни, много нещо!

Последна редакция: чт, 12 авг 2010, 06:10 от stasi8510

# 683
  • Мнения: 6 417
Такааааа, клюката за Николета вече е разпратена до медиите от някоя съфорумка.  Thinking Днес-утре очаквам историята да бъде раздухана отвсякъде.  Rolling Eyes

# 684
  • Мнения: 80
а според мен пък клюката не е вярна!твърде показно ми се вижда.толкова време никъде нищо да не се напише,а пък тези коментарчета са толкова плоски.това за мен си е търсен ефект,защото си е вид ПР.

# 685
  • Мнения: 6 417
Да бе, пиар! Зарежи ти тая работа.

# 686
  • Мнения: 60
е нищо , де , то всичко се научава в крайна сметка , нищо не може да се скрие ...

# 687
  • Мнения: 3 672
Май, напоследък стават странни неща с известните хора у нас и по света?  newsm78

# 688
  • София
  • Мнения: 23 124
Тука на мен ли ме се струва или пъпа се пада малко високо ?  Thinking
Не само на теб ти се струва, тоя пъп направо в устата ще й влезе...
На мен вече ми се повръща от Николета. Хубаво момиче, но личното ми мнение е, че няма грам излъчване или поне талант пред фотообектива - на всички снимки е една и съща, изобщо не умее да позира.

# 689
  • Мнения: 4 120
Хонорар ще получи ли съфорумката?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт