Какво е да ти текът водите

  • 11 058
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 776
Добре, че не попита за повече подробности Whistling

Ма, притесних се, Полке.
Веднага си представих нещо кръвенисто и....
 Confused

Сигурна съм, че не е обезпокоително, а сега се успокойте и двечките Hug

# 31
  • Мнения: 305
Върнах се от прегледа. Мериха сърцето на бебето, после на магарето и ми взеха течност с едни железни лъжици като при пап тест(много ме заболя) Казаха, че нямало следа от водите.  ooooh! сега се прибрах и отидох по малка нужда и гледам пак няколко капки, може би изпускам урина. Tired

Благодаря на всички които ми обърнаха внимание тук и писаха в моята тема Hug

# 32
  • Мнения: 6 274
Браво!
Дано всичко си е О.К. до края.
  Peace

# 33
  • Мнения: 265
От тежеста на матката върху пикочния мехур е въжможно да се изпускаш по малко без да се усещаш и аз бях така.
Лека бременност. Peace

# 34
  • Мнения: 327
Хубаво, че няма проблем за бебето GrinningПонеже и аз имах подобни проблеми и носих дамски превръзки през последните месеци на бременността-не знаеш кога и колко ще изтече.Случвало ми се е директно да се подмокря и не усещам мускул, с който да предотвртя изтичането, просто усещам как се стича течността и .. EmbarassedНо това вече съвсем накрая

# 35
  • Мнения: 3 456
Най-вероятно е урина.

# 36
  • Мнения: 41
и аз се изпускам явно Embarassed

# 37
  • Мнения: 564
Хубаво, че няма проблем за бебето GrinningПонеже и аз имах подобни проблеми и носих дамски превръзки през последните месеци на бременността-не знаеш кога и колко ще изтече.Случвало ми се е директно да се подмокря и не усещам мускул, с който да предотвртя изтичането, просто усещам как се стича течността и .. EmbarassedНо това вече съвсем накрая
Да и с мен се случваше така,всеки ден имах чувството,че са ми изтекли водите.Но когато наистина изтекоха нямаше как да го объркам леко подмокряне.

# 38
  • Мнения: 120
Да и с мен се случваше така,всеки ден имах чувството,че са ми изтекли водите.Но когато наистина изтекоха нямаше как да го объркам леко подмокряне.

Аз моите явно ги изпишках  Laughing имах само няколко капки сякаш съм се изпуснала.Лекаря тръгна да ги пука  и се оказа,че те са изтекли

# 39
  • Мнения: 564
какви ти няколко капки  Joy
аз имах чувството,че ми се спука балон пълен с вода,който е бил в корема ми  Laughing
много води изтекоха,безцветни.Ама после какво ми беше леко,още като отивахме към болницата имах чувството,че съм излязла от фитнес залата  Grinning

# 40
  • Мнения: 2 658
какви ти няколко капки  Joy
аз имах чувството,че ми се спука балон пълен с вода,който е бил в корема ми  Laughing
много води изтекоха,безцветни.Ама после какво ми беше леко,още като отивахме към болницата имах чувството,че съм излязла от фитнес залата  Grinning


Даааа, аz все мислех, че zадължително е така, нали така винаги става и във филмите, пльоооосс и водопад  Laughing
И понеже първият път води не ми текоха предварително, така и не го раzбрах. Та вторият път още така си мислех  Wink . Е да, ама не.. при мен. Усетих zаветното "пук" и потече. Ама едно такова леко, църцорещо, но да, бистра водица.. Тече, спира, тече.. така повече от час и половина.. Мъжът ми вече нервничеше ужасно, пък аz му викам "Чакай да спре, да се иzкъпя и тогва ще тръгнем деее.." Нямах никакви болки и zатова не бърzах. По едно време реших, че няма да тече повече, иzкъпах се, сложих zа всеки случай превръzка и тръгнахме. Но още не беше се свършило, останалата порция доиzтекоха, като легнах да ме погледнат, та ми намокриха дрехите до кръста чак. Ееееех, спомени  Heart Eyes
Та при мен така текоха. Раzлично е.
Авторке, радвам се, че всичко е ок, дано е така до края и чаааак тогава да раzбереш "какво е..."  Wink
Успех  Peace

Последна редакция: ср, 11 авг 2010, 00:49 от Сова

# 41
  • Мнения: 4 335
И при мен така,сякаш кофа с вода се изсипа Wink
Радвам се,че всичко е наред с авторката.

# 42
  • Мнения: 27 524
Благодаря на всички които ми обърнаха внимание тук и писаха в моята тема Hug

Радвам се много, че всичко е наред  Hug

# 43
  • Мнения: 76
Момичета и аз съм много притеснена. Бикините ми стават направо като влажни отдолу. Уплаших се като прочетох, че това може да са околоплодни води. Дано не е нещо сериозно, чак другата седмица съм на ЖК.

# 44
  • Мнения: 564
Моите също бяха вечно влажни и някакво течение имах-безцветно.По пет пъти се къпех едно заради жегите и второ,защото не исках все да ми влажно.Не съм се сетила да кажа на лекаря си затова,като се замисля сега без да му казвам на предпследния преглед ми изписа Генипрал,гледа ме ехограф,знам ли ? Може да е имало някакви признаци за по ранно раждане,така или инъче родих 3 седмици и половина по рано.Успех на всички бременни,пазете се и няма страшно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт