На пазар за бебешки дрешки

  • 2 369
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 362
суеверието и се състои в това,че не трябва аз да ги изпера за първи път , а тя -  Laughing Laughing,така,че ми помага и с прането. Peace

Айде още едно поверие ужас  ooooh!

Аз мисля някъде към Коледа да започна не се притеснявам даже смятам,че от страна на финансите ще ми е по леко постепенно да  купувам нещата за бебока  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 250
Достави си удоволствоето с пазаруването на детските неща, а и така ще си сигурна, че си купуваш, каквото си избрала. Ако все пак си суеверна и искаш да спазиш поверието (и има кой да помага)- купи всичко, но не пери дрешките (или ги изпери, но остави гладенето за роднините след като ти родиш), не приготвяй докрай нещата - примерно не застилай креватчето, но подготви чаршафи и т.н. Така хем ще си избереш и подготвиш всичко сама, хем ще оставиш част от по-тежките и досадни задачи за помагачите.
Обаче един съвет: задължително приготви отделно всичко за изписването. Хората се нашашкватот щастие и стават грешки. Моя първороден син го изписахме на 29ти декември на кучи студ и сняг по едно боди и одеяло, щото в суматохата въпреки инструкциите баби дядовци и таткото бяха объркали дрешките Crazy

# 17
  • Мнения: 294
Мерси че ме подкрепяте в това начинание.Още днес тръгвам по магазините да пазарувам за бебчо.Радвам се че ви има. smile3501

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз още в 4 месец си взех комплекта за исписване Crazy
7-8 месец пазарувах най-интензивно,и до края на 8 всичко ми беше готово Peace

# 19
  • Мнения: 220
Аз всичко си напазарих преди д се роди бебчо - ВСИЧКО! Мебели, дрехи (които си изпрах, изгладих и подредих), всякакви консумативи, биберони (които си изварих), че дори и количката. Като се върнах от родилния не съм се лутала и за секунда. Преходът беше абсолютно безболезнен. А и нашият татко нямаше да се справи. Да не говорим за удоволствието от Shopping tour-а. После с бебчето няма да можеш да му се насладиш. Каквото и да си решиш ти пожелавам успех!

# 20
  • Мнения: 1 645
Абсолютно всичко купих предварително.Даже първата ми покупка беше количката(бях в 7м.)
До края на 8 м. вече бях купила всичко,стаята на бебо беше готова,всичко беше изпрано,изгладено и подредено.Всички покупки ми доставяха угромно удоволствие.
Давай смело и не се притеснявай Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 916
 Grinning И аз бях решила да чакам бебенцето да се роди и по списъка мъжът ми приятелки да ми вземат нещата, които съм избрала. И така тръгнах по магазините да поогледам. Да обаче не мога да се стърпя. И взех да си внушавам, че все пак най-основните неща, трябва да са налице по-рано, после пък си викам зашо не всичко? newsm78. И така от края на 8-ми месец, нач. на 9-ти пазарувам усилено. Утре мисля да зачеркна почти всички некупени неща от списъка, т. е отивам на шопинг-тур. Удоволствието да избираш нови, сладки неща за бъдещото човече е незаменимо Laughing  И ЗАЩО да се лишаваме?

# 22
  • Мнения: 1 910
Ми то пазаруването на бебешки неща е толкова приятно. Не се лишавай от това удоволствие. А и се настройваш за бебока...
Ние вече сме готови за първите месеци  с дрешките...

# 23
  • Мнения: 949
Това са бабини девитини!
Принципно и аз до сега не съм пазарувала,но мисля да започна към декември месец.

# 24
  • Мнения: 1 910
emmy,защо ще чакаш почти края на бременноста? Няма ли да ти е доста тежичко тогава? А на мен сега ми се пишка, като стоя права, представям си как ще е към края. А и в София е доста заледено по това време на годината...

# 25
  • Мнения: 2 807
И за двете бебчета си купихме всичко предварително.

# 26
  • Мнения: 2 723
Още преди месец свършихме с покупките и подредихме стаята. Единственото тъпо нещо е, че на количката почти и мина гаранционния срок. Но голям кеф е пазаруването с тумбак, даваи смело, няма да съжаляваш Naughty

# 27
  • Мнения: X
Мен много ме безпокоеше този проблем. Значи сега съм си харесала 1 количка, която е в един малък магазин и е единствена. Но майка ми не ми дава да иа купя, а след 2 месеца като зараждам тя 100% ще е продадена. И тогава къде ще обикалям с корема да търся точно тоз модел по магазините. А и сега имам парите, по-лесно ще е едно по едно като се купуват нещата. Ще взема да ходя да я взема и това е.

# 28
  • Мнения: 773
     Аз пък на всички забележки, че съм си накупила отрано нещата отговарях, че си имам мое си суеверие. което се състои в това, че е на лошо да не купувам нищо преди раждането, зощото по този начин все едно очаквам да се случи нещо лошо. Пък аз всъщност очаквах да се случи най хубавото нещо в живота ми. в резултат купих всичко, изпрах всичко, изгладих всичко, само оставих на таткото да застеле леглото на бебо.

# 29
  • Мнения: 8 505
Моят съвет е:щом харесаш нещо-купувай и не вярвай на бабини деветини Peace

Общи условия

Активация на акаунт