1001 нощи - Приказка без край - 138

  • 34 236
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 116
Много исках този колаж да ви го подаря за хубава вечер,

но не се стърпях....
  Hug Hug Hug


# 31
  • Мнения: 11 116

Варна, обичам снимките от това шоу! Берг е прелестна! Тя се открояваше сред всички гости - стил, прическа, маниер! А бялата котка толкова й приличаше - картинката беше като магия. Берг е много красива и като е гримирана, и без грим. Отиват и страшно и специални тоалети, и спортно облекло. Много я харесвам в последните серии, когато е с бели тениски и дънки или анцузи. Има спортна походка. Обичам да гледам сцената, когато търси Каан, когато бяха в хотела извън Истанбул, след разкриването на черната нощ. Изглеждаше наистина като спортистка. Начинът по който бягаше беше на човек, занимавал се със спорт.
Да кажа още нещо за този колаж - Берг е много женствена в този тоалет. Той подчертава всичко и високата й фигура, и естествените й природни форми, които са си направо красиви. На няколко пъти и в сериала дискретно се акцентира върху това - никой режисьор не би пропуснал тази възможност. В тази посока искам да кажа, че ние подчертаваме много качества на Халит, но и Берг притежава не по-малко екстри от него...

Последна редакция: ср, 04 авг 2010, 14:15 от Mydream

# 32
  • Мнения: 0
o0о0 ДА Бенну се омъжии   да тоест ДА

# 33
  • София
  • Мнения: 1 017
EХ ТОЗИ ЯМАН smile3518  newsm45 newsm45
 В ТОЗИ СЕРИАЛ   Н Я М А  ВТОРОСТЕПЕННИ  РОЛИ-ВСЕКИ СИ Е НА МЯСТОТО И ВРЕМЕТО-ВИНАГИ ПЕРФЕКТНИ!!! newsm10

# 34
# 35
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Varna,
много съжалявам , че ще намеся!
Това е една мнооого стара и отдавна
изоставена от нас класация на Канал Д.
До преди седмица Берг водеше с над 250 000.
Но едни дами от съседна тема, "фанатизирани  фенки" на Туба,
случайно попаднали на нея изпаднаха в ужас.
Берг води!
И се започна . То не би оплюване , то не би чудо.
Натрупват си сами точки и сами им се радват!  
Миналата година бяхме луднали по този вид "рейтинги".
Изведохме Берг на първо място във всички класации.
Сега вече знаем , че от канал Д никой повече  не се интерисува
от "престижните " анкетни резултати.
Затова ви моля , помислете преди да се захванете за тази игра.
Само за два часа мога да натрупам толкова точки ,
че да изведа Берг на светлинни години пред Туба!
Но на кого е нужно това !
Достатъчно ни е да се радваме на реалните житейски резултати!
Нови проекти на Берг , на Халит , филми на Джейда , на Тарду ,
на Мерт , на .....
Спирам . Казах си моето мнение. Решението е ваше!


smile3525 newsm51 smile3525

# 36
# 37
  • Мнения: 0
олеле малелел майкоо побърках сее .., мн се кефя за Бенну и Керемчоо..., ся май направиха Денизз  Thinking newsm68 newsm68 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521

# 38
  • Мнения: 0
плс някой да ми каже коя серия е днешната плссс

# 39
  • Мнения: 2 411
                   ЕДНА ФОТО СЕСИЯ СПЕЦИАЛНО ЗА EOVIN,КОЯТО ИСКАШЕ СНИМКИ ОТ ТОЗИ МОМЕНТ.
,
                                ..
                             

# 40
  • Мнения: 2 411
                                 ...
                                ...
                                ...

# 41
  • Мнения: 1
Момичета, привет и от мен в новата тема. Аша, благодарности и поздравления за хубавата ни темичка, която с общи усилия поддържаме винаги интересна.



На всички момичета специални благодарности за труда, който полагат, за да запазят духа на темата, тя да е място, където всички влизаме с удоволствие и като в свой уютен дом.

Съгласна съм напълно с това заглавие и мисля, че всички персонажи от "1001 нощ", както и актьорите, които ги пресъздават, заслужават еднакво нашето внимание и правото ни да научаваме колкото може повече за живота им след сериала, както и за новите им проекти, които са интересни и заслужаващи да им се отдели време и място. Няма смисъл да се разрояват темите и да се разводняват нещата. Така нашата тема ще си остане приятно кътче за отмора и всеки ще намери интересни факти, снимки, клипчета, колажи.


ФРЕШ, ЗА ПОСТ 24 Heart Eyes Hug ЧУДЯ СЕ #Crazy newsm78 ДАЛИ ХАЛИТ ГЛЕДА ТАКА  БЕРГ ПО СЦЕНАРИИ???  Joy hahaha bowuu bowuu Joy

krasminikif, този въпрос, който задаваш, много хора са го задавали, а да не говорим за обсъждането в жълтите издания. Да ти кажа право, не бих подложила на съмнение актьорските умения нито на Халит Ергенч, нито на Бергюзар Корел, та да не могат да изиграят перфектно любовните сцени от този прекрасен сериал. Мен точно перфектната игра на всички, подчертавам, всички актьори, беше нещото, което ме порази, когато загледах сериала.  Всички се вживяват в ролите си и показват изключителна игра. Ако пренасяха чувствата си от живота в сцените от филма, което би означавало липса на професионализъм, едва ли филма щеше да е това като резултат. Тарду вече е имал роман с "Еда", но нима в ония страховити сцени, когато за малко не я удуши,  показа с нещо това? Защо Халит да е по-слаб актьор от Тарду, та са му нужни реални стимули, за да изиграе перфектно тази толкова вълнуваща роля? Не мисля, че това е причината, за да ни държи все още в плен "Приказката без край", наречена "1001 нощ". Да се наслаждаваме на всичко, което е свързано с нашите любими актьори, да преживяваме отново и отново прекрасни минути с клипчетата, колажите, преводите, снимките.

# 42
  • Мнения: 2 411
                                  ...

# 43
  • Мнения: 2 411
                                         ...

# 44
  • София
  • Мнения: 1 017
ХАСИНТ,ВЪПРОСЪТ МИ БЕШЕ ЗАКАЧКА,А НЕ ДА ТЪРСЯ ДОПЪЛНИТЕЛНИ "СТИМУЛИ" ЗА ХАЛИТ,КОИТО ДА МУ ПОМОГНАТ ДА СИ ИЗИГРАЕ РОЛЯТА. Hug Hug  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт