Интимен гел...

  • 2 834
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Откак направих алергия, само чиста водичка PeaceСтрува някакви си стотинки за кубик Mr. Green

Ми те по принцип са хипоалергенни... ти да не би от нещо друго да си направила алергия?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нивеа ползвам от доста време и съм доволна Peace

# 17
  • Мнения: 1 153
И аз ползвам Нивея Wink

# 18
  • Мнения: 396
Откак направих алергия, само чиста водичка PeaceСтрува някакви си стотинки за кубик Mr. Green
newsm10

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Lactacyde Femina е просто страхотен! Кожата ми е много чувствителна и от както го ползвам се чувствам прекрасно Wink

# 20
  • Мнения: 1 259
Аз сега минах на Красная линия и съм доволна Wink

# 21
  • Мнения: 165
GENERA-невероятен е newsm10

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми те по принцип са хипоалергенни... ти да не би от нещо друго да си направила алергия?
Уви, със сигурност е от гела."Красная линия" - евтиното винаги излиза скъпо Sad
С Дерком и Ейвън преди това не съм имала никакви проблеми.Но след като веднъж съм реагирала, гинекологът ми каза да не слагам нищо, защото може да се обостри и да започна да се обривам дори от бельото си #CrazyПерспективата да ходя цял живот с памучни кюлоти ме стесна и затова сега съм само на водичка Wink

# 23
  • Мнения: 4 916
Питам, защото съм чувала за обриви от всякакви други неща - дори от ежедневни дамски превръзки, но за сефте чувам за алергия от гел Sad
Ама, то знае ли човек...

# 24
  • Мнения: 35 968
Lactacyd
Cleo

# 25
  • БГ
  • Мнения: 735
харесвам този на Ейвън

# 26
  • Мнения: 567
Sebamed - страхотен е! newsm10

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз сега довършвам Ейвънския и съм заредила Нивеята. Simple Smile
Но след като изразходя и него-ще взема този Лактацид /така ли беше newsm78/ дето го рекламират много в мамешките списания. Нали за него става въпрос?

# 28
  • Мнения: 2 498
За мен най-добрия си остава Дерком-ползвам го вече втора година и си заслужава парите...

# 29
  • Мнения: 903
Ползвала съм на Орифлем и Дерком. И дват ми ги препоръчаха лекари и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт