Оригинални изненади за сватбата ?

  • 37 520
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Аз отговорих много подобаващо.
Но пък на акули няма да отговарям повече.  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 696
Може да им организирате заря - ако сватбата е вечерна и мястото е подходящо, разбира се. Народните танци също са добра идея, а ако не харесват народна музика, може и друг вид танци да са. Може да поканите някой да изпее нещо - не знам какви са хонорарите и дали идват за по една песен, но предлагам. Simple Smile

А моята най-любима засега идея е trash-the-dress сесия (не знам как е на български Embarassed). Ето тук има предложение от българска фирма (не им правя реклама, не ги познавам, не съм ги ползвала - просто давам идея) http://www.profilestudio.net/index.php/bg/sessions Сигурно и други фотографи предлагат такава услуга.  Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 15:15 от Deva

# 17
  • Мнения: 7
Няма проблем бе, спамете си  Crazy
Уффф, ще си изпържа мозъка от мислене и нищо оригинално не ми идва.
Това с народните танци го бяхме спретнали на една друга приятелка на сватбата и,та ако го направим пак него ще се повторим.
Скачането с бънджи не е лоша идея ...,но не знам дали ще се навият  Simple Smile
Иска ми се на самата сватба да избухнем с някаква много яка изненада  Mr. Green
Тези игри и т.н. няма да са по вкуса на булката, а това със сменянето на булката е яко  Laughing

Сега видях за зарята - допада ми и на тях много ще им допадне,мисля, но това удоволствие май е доста скъпо... ?

# 18
  • Мнения: 2 931
За зарята влез в оръжеен магазин, има най-различни батерии - малките /подходящи за ползване от хора, които не са карали курс по пиротехника/ стартират от цени 20-25 лева. Приготвяте си и кофи с вода, за да полеете батериите, веднага след приключване на зарята. Имай предвид, че заря може да се прави без проблем до 22.00 часа. Най-добра консултация ще получиш в магазина. Успех.

# 19
  • Мнения: 7
За зарята влез в оръжеен магазин, има най-различни батерии - малките /подходящи за ползване от хора, които не са карали курс по пиротехника/ стартират от цени 20-25 лева. Приготвяте си и кофи с вода, за да полеете батериите, веднага след приключване на зарята. Имай предвид, че заря може да се прави без проблем до 22.00 часа. Най-добра консултация ще получиш в магазина. Успех.


Благодаря ти !   bouquet

# 20
  • Мнения: 200
Аз съм българка и то отявлена патриотка, но народни танци никога не биха ме разчувствали. Даже бих се подразнила ако ми спретне някой подобна изненада  Rolling Eyes

Аз бих ви предложила да се разберете с диджея да направите едно малко караоке. На нашата сватба аз бях организирала караокето - имаше микрофони и монитор, на който течаха текстовете на песните. Дори и да няма такава техника не е проблем да си поискате просто някоя песен, на която да пригласяте дружно като поздрав към младоженците.
На мъжа ми приятелите му изпяха "Свети Георги" (познайте как се казва  Laughing ), а на мен "Назад, назад, моме... Адриано"  hahaha Беше страхотен купон - http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v377/187/97/105083125 … 0_208945_7841.jpg
 

Как една отявлена патриотка няма да хареса подобна изненада ми е супер странно  newsm78.


Редактирам си поста,да не стават един след друг: на нашата сватба исках да изненадам мъжо с нестинарки. До нашия ресторант имаше такъв в който имаше въпросната атракция,но беше на чудна цена и се отказах.  Също така и море от лИбоФ щях да му викам,ама Наталия не ми се върза  Crossing Arms.   Накрая му изпях една песен и беше много впечатлен  Mr. Green.  Иначе пукахме и балони с разни обещания  Whistling...

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
има едни хартиени фенери,вътре се палят и се издигат във въздуха..младоженците и шаферите могат да ги запалят навън вечерта..получава се много красиво и романтично..

# 22
  • Мнения: 7
има едни хартиени фенери,вътре се палят и се издигат във въздуха..младоженците и шаферите могат да ги запалят навън вечерта..получава се много красиво и романтично..

Какви са тия фенери ?  newsm78
От къде могат да се набавят ?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 596
Оо, да. Много са красиви тези фенери. Водят се мисля "Китайски фенер". Не знам обаче къде могат да се купят

# 24
  • Мнения: 7
О,наистина много яко изглежда !
Ако някой има информация , нека да ми я даде, моля  Grinning

# 25
  • Мнения: 4 569
Да не дойде булката  Joy Бъзикам се.

Не може ли да се пуснат гълъби вместо фенери?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 596
Гълъби има вече почти на всяка сватба. Един приятел беше кум и нае 10-ина бели гълъби, които пуснаха на излизане от църквата с младоженците. Беше красиво, да. Ако се спрете на гълъби ми пиши да ти кажа от къде да си ги вземеш най-изгодно  Wink
Друг истински разкош, който много ме е яд, че не открих на моята сватба - http://www.peperudabg.com/
Може да им подарите кутия пълна с разкошни пеперуди, които да се разлетят като я отворят  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 7
Гълъби има вече почти на всяка сватба. Един приятел беше кум и нае 10-ина бели гълъби, които пуснаха на излизане от църквата с младоженците. Беше красиво, да. Ако се спрете на гълъби ми пиши да ти кажа от къде да си ги вземеш най-изгодно  Wink
Друг истински разкош, който много ме е яд, че не открих на моята сватба - http://www.peperudabg.com/
Може да им подарите кутия пълна с разкошни пеперуди, които да се разлетят като я отворят  Heart Eyes

Това с пеперудите също е хубавоооо !  Heart Eyes
Но дали го има във Варна ?  newsm78

# 28
  • Мнения: 0
Иска ми се на самата сватба да избухнем с някаква много яка изненада  Mr. Green

идете по пижами  Peace

# 29
  • Мнения: 723
Това с фенерите е страхотно. Вече на 2 сватби го виждам. Всички гости палят по един и ги пускат с някакво пожелание за младоженците на фона на някаква хубава музика.. Страшно романтично се получава винаги.
Знам че могат да се поръчат от Англия по 2-3 паунда единия, но не се сещат през кой сайт ставаше.  И аз се интересувах от БГ дали не могат да се вземат, но това което дочух е че тук били в пъти по-скъпи... Ако намериш някъде в БГ на добра цена задължително пиши и тук, защото и аз много искам   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт