Премахване на татуировка

  • 84 107
  • 340
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 757
С крем ме съмнява да се получи премахването. Само ще си дадеш парите на вятъра!

# 76
  • Мнения: 261
Здравейте. Попитах в друга тема, но не ми обърнаха внимание. Сега виждам, че има отделна тема и ще се радвам ако можете да ми отговорите от вашия опит.
Отдавна си мисля дали да не залича една татуировка на ръката, която през повечето време все покривам.
Попаднах на тази оферта https://www.ofertomat.bg/Hirurgichno-ili-lazerno-premahvane-na-t … ystems-p4000.html ,
Искам да попитам първо-  тази цена дали е добра? 
И също -пише, че остава някакъв бял белег, може ли някой да сподели дали личи много? И същп, с колко процедури горе долу се махат и дали трябва сам да избереш единия от двата метода, за които говорят или е по преценка на доктора?

# 77
  • Мнения: 134
До колкото виждам на самата оферта става въпрос за една манипулация- т.е 1 път лазерно осветяване на татуировката. Иначе за Скин Системс мога да кажа, че са професионалисти от класа! Не съм махала татус при тях ( татуса си го махам в Цитмед - и съм много доволна). В Скин Системс правиха операция на брат ми. Много сме доволни. За това с колко процедури ще се махне белега, само специалист може да ти каже. Зависи от цвета, колко дълбоко е мастилото в кожата и т.н.

# 78
  • Мнения: 261
До колкото виждам на самата оферта става въпрос за една манипулация- т.е 1 път лазерно осветяване на татуировката. Иначе за Скин Системс мога да кажа, че са професионалисти от класа! Не съм махала татус при тях ( татуса си го махам в Цитмед - и съм много доволна). В Скин Системс правиха операция на брат ми. Много сме доволни. За това с колко процедури ще се махне белега, само специалист може да ти каже. Зависи от цвета, колко дълбоко е мастилото в кожата и т.н.

Благодаря liukasi. Радвам се, да чуя отзиви и за мястото. Аз се хванах за офертата, но ми е полезно и това, че споменаваш за добри впечатления, защото, да си призная, мен белезите си ме притесняват.
Татуировката е черна, за дълбочина нямам престава. Явно трябва някаква консултация първо да направя. В твоя случай с колко процедури се заличи?

# 79
  • Мнения: 308
Здравейте. Попитах в друга тема, но не ми обърнаха внимание. Сега виждам, че има отделна тема и ще се радвам ако можете да ми отговорите от вашия опит.
Отдавна си мисля дали да не залича една татуировка на ръката, която през повечето време все покривам.
Попаднах на тази оферта https://www.ofertomat.bg/Hirurgichno-ili-lazerno-premahvane-na-t … ystems-p4000.html ,
Искам да попитам първо-  тази цена дали е добра? 
И също -пише, че остава някакъв бял белег, може ли някой да сподели дали личи много? И същп, с колко процедури горе долу се махат и дали трябва сам да избереш единия от двата метода, за които говорят или е по преценка на доктора?


Ти искаш да я премахнеш защото не ти харесва тя или защото не искаш да имаш татуировка? В смисъл, че може да а я преправиш, ако само ти е омръзнал образа.

# 80
  • Мнения: 261
Здравейте. Попитах в друга тема, но не ми обърнаха внимание. Сега виждам, че има отделна тема и ще се радвам ако можете да ми отговорите от вашия опит.
Отдавна си мисля дали да не залича една татуировка на ръката, която през повечето време все покривам.
Попаднах на тази оферта https://www.ofertomat.bg/Hirurgichno-ili-lazerno-premahvane-na-t … ystems-p4000.html ,
Искам да попитам първо-  тази цена дали е добра? 
И също -пише, че остава някакъв бял белег, може ли някой да сподели дали личи много? И същп, с колко процедури горе долу се махат и дали трябва сам да избереш единия от двата метода, за които говорят или е по преценка на доктора?


Ти искаш да я премахнеш защото не ти харесва тя или защото не искаш да имаш татуировка? В смисъл, че може да а я преправиш, ако само ти е омръзнал образа.


Работата ми е такава, че не се гледа с добро око на татуси. И ми писна все да трябва да се съобразявам.

# 81
  • Мнения: 2 596
Здравейте, някой има ли опит с премахване на татуировка в Пловдив  Embarassed
Много искам да я премахна моята вече втора година го отлагам поради липса на информация. Много ме притеснява. На плешката е и само трябва да се съобразявам с дрехите, които купувам  Tired
liakusi, колко процедури си направила до сега? Приблизително колко трябват? Би ли ми писала на лично за ориентировъчни цени в Цитмед и размери на татуировката, която третираш. Благодаря ти  bouquet bouquet Hug

# 82
  • Мнения: 308
Edden, защо искаш да я махаш, голяма ли е?  Защо ти пречи? Питам ви и теб и принцеската, понеже аз съм пред обратната дилема - много искам да си направя, ама все се чудя, дали би дошъл момент, в които да не я искам.. Та, ти защо вече не я искаш?
Иначе за технологията, в линка на принцеската е добре обобщено какво представлява махането, прочети си го от там.  Скин Системс са доста модерна болница и добре са описали как става. За останалото, трябва да ти видят самата татуировка.

# 83
  • Мнения: 2 596
Summersunsun, защото изобщо не ми я направиха добре. Светлосенките са много тъмни, което прави целия татус тъмен и като петно. Ако искаш да си правиш проучи студиата и татустите добре. Аз бях малка (на 15-16) не го направих това нещо и ето ме сега чудя се само как да я покрия  ooooh!

# 84
  • Мнения: 308
Edden е нали с времето избледнява, тъмните сенки не ти ли добиха някакъв поносим вид или стана по-гадно? В такива случая, вярно е по-добре да се премахва, отколкото да седи като тъмно петно на тялото.

# 85
  • Мнения: 2 596
Тя си избледня, но самите сенки ми се виждат прекалено много. Може би съм станала прекалено взискателна  Thinking

# 86
  • Мнения: 398
Edden Повечето хора май преправят и разкрасяват, вместо да премахват.

# 87
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета! Имам същия проблем с няколко татуса, не много големи. Работата е там, че съм в Бургас и не мога да намеря обективна информация за лазерите тук. Скоро открих една клиника за естетична хирургия- " Мирабел" . Това, което успях да открия на сайта им за лазера е само това- Q-switched лазери на системата Alma Laser (Q-switched 1064 nm Nd:YAG, 532 nm KTP:YAG,). Е, това нищо не ми говори като качество и ефект на процедурите. Ще бъда много благодарна, ако някой по- запознат ми даде информация дали изобщо този лазер е ефективен, за да не изсипвам една торба пари. Имам приятелка, която ходи в Бодицентър, но само на две процедури на червена татуировка, та нямаше особен ефект. Ако за там или където и да е в Бургас някой има отзиви ще съм много доволна да чуя.
  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 398
RKKK щом няма добри места в Бургас, идвай към София да ти я махнат. Тук със сигурност има и места и оферти. Но май е добре за есента да планираш такива процедури, лятото не е подходящо за лазерни неща.

# 89
  • Мнения: 13
Благодаря за съвета! И лекарят така ме посъветва, въпреки че бях готова да се лиша от някой друг плаж. Обмислям и варианта за София, но доста скъпо ще ми излезе. И все пак, ако някой може да каже нещо за характеристиката на лазера ще съм много благодарна!   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт