Премахване на татуировка

  • 84 416
  • 340
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 261
Благодаря за съвета! И лекарят така ме посъветва, въпреки че бях готова да се лиша от някой друг плаж. Обмислям и варианта за София, но доста скъпо ще ми излезе. И все пак, ако някой може да каже нещо за характеристиката на лазера ще съм много благодарна!   Simple Smile

Да, със сигурност остави за есента. Дори и да се лишиш от някой плаж, яркото слънце преодолява и ръкави и всякакви летни дрешки. Няма смисъл да рискуваш допълнителни пигментации.
А ако обмисляш в София да го правиш, няма защо да ти е по-скъпо, дори с пътя. Просто дебни за ваучер. Аз си го взех онзи, за който преди питах тук. Той е за 40% намаление, на специализирано място, и не ме задължават да го ползвам веднага, а ще си ходя когато ми е удобно есента.

Скрит текст:
Здравейте. Попитах в друга тема, но не ми обърнаха внимание. Сега виждам, че има отделна тема и ще се радвам ако можете да ми отговорите от вашия опит.
Отдавна си мисля дали да не залича една татуировка на ръката, която през повечето време все покривам.
Попаднах на тази оферта https://www.ofertomat.bg/Hirurgichno-ili-lazerno-premahvane-na-t … ystems-p4000.html ,
Искам да попитам първо-  тази цена дали е добра?  
И също -пише, че остава някакъв бял белег, може ли някой да сподели дали личи много? И същп, с колко процедури горе долу се махат и дали трябва сам да избереш единия от двата метода, за които говорят или е по преценка на доктора?

# 91
  • Мнения: 2 596
Малка принцеска, направи ли вече първата процедура?  Thinking

# 92
  • Мнения: 13
Малка принцеска, благодаря за идеята! Започвам да следя с интерес за тези ваучери!  Sunglasses
П.С. Сега погледнах ваучера и честно казано където и да съм питала са ми казвали цена от порядъка на 40/ 50 лв. кв. см., така че услугата никак не е намалена.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Много се ядосвам така! Пак типично български номера! Клиентите все трябва да сме прекарани....

Последна редакция: ср, 27 юли 2016, 21:50 от RKKK

# 93
  • Мнения: 261
Edden, есента ще го правя, сега само съм си взела ваучери.

RKKK Не е точно така, разпитай повече какво точно ти предлагат. Аз вече ги проучвах доста от нещата, за да избера това в Скин Системс. Тези 40/50 лв, за който ти казват, са вероятно за само една процедура с лазер, не ти казват за какъв размер татус, а и махането не става с една процедура. Може да са нужни 3-4-5..(всяка по толкова пари). Освен това, лазера само изсветлява и ако е прекалено дълбоко мастилото, може накрая просто да е много избледняла, но пак да си личи.
Това, което аз съм си избрала е в специализирана болница. Във ваучера ми включват и първоначална консултация с доктор за преглед и избор на метод -дали да е с лазер или оперативно. Като ако се избере оперативно, всички консумативи и медицинско проследяване си се включват във ваучерите.

# 94
  • Мнения: 10
Edden, есента ще го правя, сега само съм си взела ваучери.

RKKK Не е точно така, разпитай повече какво точно ти предлагат. Аз вече ги проучвах доста от нещата, за да избера това в Скин Системс. Тези 40/50 лв, за който ти казват, са вероятно за само една процедура с лазер, не ти казват за какъв размер татус, а и махането не става с една процедура. Може да са нужни 3-4-5..(всяка по толкова пари). Освен това, лазера само изсветлява и ако е прекалено дълбоко мастилото, може накрая просто да е много избледняла, но пак да си личи.
Това, което аз съм си избрала е в специализирана болница. Във ваучера ми включват и първоначална консултация с доктор за преглед и избор на метод -дали да е с лазер или оперативно. Като ако се избере оперативно, всички консумативи и медицинско проследяване си се включват във ваучерите.

Извинявай но аз не съм чувала нищо добро за оперативното премахване на татос. Даже напротив. Разпитала ли си. Знаеш ли какъв грозен белег ще ти направят. Това е пресаждане на  кожа. Ще се получи набръчкана кожа там, като изгоряла.

# 95
  • Мнения: 261
Скрит текст:
Edden, есента ще го правя, сега само съм си взела ваучери.

RKKK Не е точно така, разпитай повече какво точно ти предлагат. Аз вече ги проучвах доста от нещата, за да избера това в Скин Системс. Тези 40/50 лв, за който ти казват, са вероятно за само една процедура с лазер, не ти казват за какъв размер татус, а и махането не става с една процедура. Може да са нужни 3-4-5..(всяка по толкова пари). Освен това, лазера само изсветлява и ако е прекалено дълбоко мастилото, може накрая просто да е много избледняла, но пак да си личи.
Това, което аз съм си избрала е в специализирана болница. Във ваучера ми включват и първоначална консултация с доктор за преглед и избор на метод -дали да е с лазер или оперативно. Като ако се избере оперативно, всички консумативи и медицинско проследяване си се включват във ваучерите.
[/spoiler]

Извинявай но аз не съм чувала нищо добро за оперативното премахване на татос. Даже напротив. Разпитала ли си. Знаеш ли какъв грозен белег ще ти направят. Това е пресаждане на  кожа. Ще се получи набръчкана кожа там, като изгоряла.

Да, разпитвала съм. Това е един от методите, с който може да се премахва и на който имам право с ваучера, който взех. Аз още не знам кой от двата ще изберем като отида на прегледа, понеже съм го планирала за есента.  
Лазерът отнема с няколко процедури от цвета, като някой път успява да заличи, друг път постига само до много силно изсветляване/избледняване - зависи от мастилото, което е ползвано и на каква дълбочина е заседнало. А за оперативното се взима кожа от друг участък и се прави само с една интервенция. Не остава набръчкано като изгоряло. Ако на някой му се е получило такъв тип белег, може би не му го е правил естетичен доктор, не знам. Знам, че може да някаква тънка линия, където е прехода на кожата. Или да има някаква разлика в тона, но това е индивидуално.

# 96
  • Мнения: 398
Скрит текст:
Edden, есента ще го правя, сега само съм си взела ваучери.

RKKK Не е точно така, разпитай повече какво точно ти предлагат. Аз вече ги проучвах доста от нещата, за да избера това в Скин Системс. Тези 40/50 лв, за който ти казват, са вероятно за само една процедура с лазер, не ти казват за какъв размер татус, а и махането не става с една процедура. Може да са нужни 3-4-5..(всяка по толкова пари). Освен това, лазера само изсветлява и ако е прекалено дълбоко мастилото, може накрая просто да е много избледняла, но пак да си личи.
Това, което аз съм си избрала е в специализирана болница. Във ваучера ми включват и първоначална консултация с доктор за преглед и избор на метод -дали да е с лазер или оперативно. Като ако се избере оперативно, всички консумативи и медицинско проследяване си се включват във ваучерите.
[/spoiler]

Извинявай но аз не съм чувала нищо добро за оперативното премахване на татос. Даже напротив. Разпитала ли си. Знаеш ли какъв грозен белег ще ти направят. Това е пресаждане на  кожа. Ще се получи набръчкана кожа там, като изгоряла.

Да, разпитвала съм. Това е един от методите, с който може да се премахва и на който имам право с ваучера, който взех. Аз още не знам кой от двата ще изберем като отида на прегледа, понеже съм го планирала за есента.  
Лазерът отнема с няколко процедури от цвета, като някой път успява да заличи, друг път постига само до много силно изсветляване/избледняване - зависи от мастилото, което е ползвано и на каква дълбочина е заседнало. А за оперативното се взима кожа от друг участък и се прави само с една интервенция. Не остава набръчкано като изгоряло. Ако на някой му се е получило такъв тип белег, може би не му го е правил естетичен доктор, не знам. Знам, че може да някаква тънка линия, където е прехода на кожата. Или да има някаква разлика в тона, но това е индивидуално.

А за операцията, като ти вземат кожа от друго място, там белег остава ли?

# 97
  • Мнения: 261
Чак белег мисля, че не. Може би оставя някаква следа, която после с времето да се заличава. При първа възможност ще разпитам, ама нека видим първо коя от двете процедури ще е подходяща за мен. Трябва да ми мине прегледа.

# 98
  • Мнения: 3 827
Белег остава и си личи ...

# 99
  • Мнения: 261
При операцията ли? Според мен, ако остава нещо на мястото, от където взето, няма да е точно белег, а по-светло място. Защото там няма да има шевове, нали се образува нова кожа..  Или?

# 100
  • Мнения: 30
Здравейте на всички, които се чудят как да премахнат тату-то си! Simple Smile
И аз дълго време проучвах нещата, четох по форуми, търсих, разпитвах... Ще ви споделя личния си опит. Татуировката ми е на ръката - близо до китката, колкото цигарена кутия. Първо пробвах да я премахна с лазар - ходих 3 пъти - грам ефект не видях!!! Затова реших да я премахна оперативно. Консултирах се с пластичен хирург, който ми предложи следните варианти: Да я премахне на веднъж и да ми присади кожа от дупето или да я махне на 2 етапа ( изрязва едната половина и пришива кожата и след една година маха и другата част и събира всичко в един белег).
Избрах втория и вече половината от татуса ми го няма. Операцията беше с местна упойка, не боли изобщо, има болка след операцията няколко дни, но е търпимо. Имам много тънък белег, към настояш момент е леко зачервен, защото кожата се възстановява. Нямам търпение след Нова година да махна и втората половина! Надявам се да съм била полезна!

# 101
  • Мнения: 1
Най-голямият измамник е тоя Димитър на бул"Е.Георгиев"...лазерът му е допотопен няма духане на студен въздух няма различни настройки на проникване,само те успива колко бил добър а тези от Инканто били гола вода...премахва татоса на петна и после ти обяснява ,че с годините сам ще се изчисти.

# 102
  • Мнения: 261
Stota4kata Благодаря, че споделяш!
Лазара изобщо ли не изсветли? Три процедури явно са малко, но пък изобщо ли не се промени? И моята информация е, че не винаги заличава напълно, защото зависи от мастило и дълбочина на татуса. Примерно, ако човек има намерение да преправи татус, няма да има проблем.  Но за тоталното премахване вече се преценяват и другите методи...

# 103
  • Мнения: 2 676
Stota4kata, къде ходи да ти я махат? Колко излиза процедурата?

# 104
  • Мнения: 398
Stota4kata какви ти бяха съображенията да избереш втория оперативен вариант? Не е ли по-добре от един път да се  премахне, с една операция?

Общи условия

Активация на акаунт