Премахване на татуировка

  • 84 426
  • 340
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1
Здравейте, реших да си премахне една татиуровка, може ли мнение за Салон КоК Стайл в гр. София?

# 256
  • Мнения: 115
Здравей, знаеш ли дали могат да премахмат перманентен грим очна линия?
При кой др. премахна вежди?

Здравейте, в derma act бях за премахване на перманентен грим. От една процедура съм страшно доволна. Веждите ми бяха станали сиви и повечето се махна. Но тъй като не можах да издържа на болката, все още имам остатъци. Но лазера им е уникален. Друга място за което знам че също са с хубава апаратура са Белисимо клиника.

# 257
  • Мнения: 254
Здравейте, вчера бях на първа процедура по премахване на татуировка и днес имам малко мехурче. Казаха ми, че мога да го спукам с игла, но ме е страх. Някой имал ли е какво е направил?

# 258
  • Мнения: 3 331
Нормално е цялото място да е в мехурчета. Сами ще изчезнат. Но как така са ти казали, че може да ги спукаш!?  Може да се инфектира мястото. Явно не си разбират от работата, аз лично не бих им се доверила след такъв съвет.

# 259
  • Мнения: 3
Здравей! Имах малък надпис от 6 букви на врата, повтарян около три пъти и беше супер черен. Попринцип процедурите се правят през няколко месеца, но аз исках татуса да ми се махне възможно най-бързо и ходих през 2 седмици имам 10 процедури отново казвам че ходих през 2 седмици защото бързах да се махне. И наистина има ефект нямам абсолютно нищо на врата. Започнах процедурите януари и приключих с тях юли месец. Лятото пеках мястото на слънце и вмомента нямам абсолютно нищо на врата. Димитър Тодоров е изключителен професионалист. Заслужава си, но за всеки един татус се изисква време и има много фактори като: колко пъти е повтарян, каква е кожата ти, пушиш ли и много други неща. Не си объркала мястото точно за там си. Но те съветвам ако не бързаш да си правиш по една процедура на 3,4 месеца така хем спестяваш пари хем има достатъчно време да ти заздравее кожата. Аз лично съм супер доволна четах какво ли не че няма как да се махне татус, нямало никакъв вариант само с операции хората пишат че са ходили по 20,30 пъти и не им се махало това са пълни глупости, понеже явно не са ходили при професионалист. Той е много добър наистина.

# 260
  • Мнения: 11
Здравейрв, някой премахвал ли е пернаментен грим от устни? Четох доста за новите лазери, но ме е страх да направя процвсйрата, защото може да даде отражение към тъмно.

# 261
  • Sofia
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета, тези от вас, които са започнали процедури в Дерма Акт ще споделят ли опит? Решила съм от есента и аз да започна, ще се радвам, ако някой сподели впечатления.

Здравей! Вчера бях на първата си процедура там. Със смесени чувства съм. Момичето от регистратурата беше много мило, но за съжаление не останах много доволна от двете дами (не се представиха) които обработваха татуировката ми. Всичко приключи буквално за 3 минути. Първо исках да поговоря с тях, да разпитам, защото не бях на 100% сигурна дали го искам, но те включиха лазера, на всвки мой въпрос се споглеждаха и подсмиваха и ми отговаряха с по една дума. Преди процедурата подписах документ в който изрично се опоменава, че НЕ СЪМ СЪГЛАСНА татуировката ми да се снима - но при показването на татуировката едната дама я снима с личния си телефон. 🤷♀
Но както казах - процедурата трае 1-2 минути, за татуировка 25 кв. см. Боли, но само за малко - вече почти 24 часа след това не съм усещала никаква друга болка или дискомфорт.

# 262
  • Мнения: 3 331
Изключително непрофесионално отношение. Не им се доверявай за втори път Anguished

# 263
  • Мнения: 254
И аз съм била вече при същите две момичета, имената им разбрах от визитката, която ми дадоха после. Ще продължда да ходя там само заради лазера, отношението им и на мен не ми допадна.

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 4
И аз съм била вече при същите две момичета, имената им разбрах от визитката, която ми дадоха после. Ще продължда да ходя там само заради лазера, отношението им и на мен не ми допадна.

Сън, ще се радвам да споделиш как ти повлия лазера? На колко месеца ще си правиш процедурите и т.н.

Казаха ми, следващият месец да дойда, мисля поне 2 да изчакам преди да третирам пак.

# 265
  • Мнения: 254
И аз съм била вече при същите две момичета, имената им разбрах от визитката, която ми дадоха после. Ще продължда да ходя там само заради лазера, отношението им и на мен не ми допадна.

Сън, ще се радвам да споделиш как ти повлия лазера? На колко месеца ще си правиш процедурите и т.н.

Казаха ми, следващият месец да дойда, мисля поне 2 да изчакам преди да третирам пак.

Този месец ще ходя на трета процедура. Честно казано доста бавно се случват нещата според мен, но се успокоявам, че съм съвсем в началото. Ходя на два месеца, не по-често. Ще пиша отново след още 1-2 процедури.

# 266
  • Мнения: 3 331
Дори през 3 мес можете да ходите.Татуировката продължава да избледнява седмици след процедурата. При мен резултатът от процедурите беше впечатляващ, но става бавно и е доста скъпо удоволствие.

# 267
  • Мнения: 254
Дори през 3 мес можете да ходите.Татуировката продължава да избледнява седмици след процедурата. При мен резултатът от процедурите беше впечатляващ, но става бавно и е доста скъпо удоволствие.

Колко направени процедури имаш и къде си ходила? Татуса напълно заличен ли е?

# 268
  • Мнения: 3 331
В Ата дерма в Пловдив. Около 10 процедури имам, татусът ми няма как да се заличи за толкова процедури, понеже е голям и доста тъмен, но избледня много. Ако имах финансовата възможност, може би щях да направя още поне минимум10 процедури, но реших да го покрия с татуировка, която вече определено ми харесва.

# 269
  • Мнения: 36
Здравейте, а какви са цените при него?


Здравей! Имах малък надпис от 6 букви на врата, повтарян около три пъти и беше супер черен. Попринцип процедурите се правят през няколко месеца, но аз исках татуса да ми се махне възможно най-бързо и ходих през 2 седмици имам 10 процедури отново казвам че ходих през 2 седмици защото бързах да се махне. И наистина има ефект нямам абсолютно нищо на врата. Започнах процедурите януари и приключих с тях юли месец. Лятото пеках мястото на слънце и вмомента нямам абсолютно нищо на врата. Димитър Тодоров е изключителен професионалист. Заслужава си, но за всеки един татус се изисква време и има много фактори като: колко пъти е повтарян, каква е кожата ти, пушиш ли и много други неща. Не си объркала мястото точно за там си. Но те съветвам ако не бързаш да си правиш по една процедура на 3,4 месеца така хем спестяваш пари хем има достатъчно време да ти заздравее кожата. Аз лично съм супер доволна четах какво ли не че няма как да се махне татус, нямало никакъв вариант само с операции хората пишат че са ходили по 20,30 пъти и не им се махало това са пълни глупости, понеже явно не са ходили при професионалист. Той е много добър наистина.

Общи условия

Активация на акаунт