Премахване на татуировка

  • 84 112
  • 340
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 23
Здравейте, отново! Скоро не съм писала. Относно мнението по-долу, аз винаги като си записвам час упоменавам кой лекар искам да ми проведе процедурата.
Здравейте, момичета, тези от вас, които са започнали процедури в Дерма Акт ще споделят ли опит? Решила съм от есента и аз да започна, ще се радвам, ако някой сподели впечатления.

Здравей! Вчера бях на първата си процедура там. Със смесени чувства съм. Момичето от регистратурата беше много мило, но за съжаление не останах много доволна от двете дами (не се представиха) които обработваха татуировката ми. Всичко приключи буквално за 3 минути. Първо исках да поговоря с тях, да разпитам, защото не бях на 100% сигурна дали го искам, но те включиха лазера, на всвки мой въпрос се споглеждаха и подсмиваха и ми отговаряха с по една дума. Преди процедурата подписах документ в който изрично се опоменава, че НЕ СЪМ СЪГЛАСНА татуировката ми да се снима - но при показването на татуировката едната дама я снима с личния си телефон. 🤷♀
Но както казах - процедурата трае 1-2 минути, за татуировка 25 кв. см. Боли, но само за малко - вече почти 24 часа след това не съм усещала никаква друга болка или дискомфорт.

# 271
  • Мнения: 252
Ralinna, би ли препоръчала лекар? Аз не останах особено доволна от Битолска.

# 272
  • Мнения: 23
Аз ходя при Клаклова, като винаги е много мила и внимателна и отговаря на всичките ми въпроси. Досега не е влизала с друг специалист по време на процедурите ми.
Ralinna, би ли препоръчала лекар? Аз не останах особено доволна от Битолска.

# 273
  • Мнения: 115
Здравей, писах ти на лично. Аз премахвах перманентна очна линия .

Здравейрв, някой премахвал ли е пернаментен грим от устни? Четох доста за новите лазери, но ме е страх да направя процвсйрата, защото може да даде отражение към тъмно.

# 274
  • Мнения: 13 602
Пишете за мнения и отзиви в темата. Така информацията ще достигне до много интересуващи се.

# 275
  • Мнения: 115
Премахнах перманентен грим- очна линия с Phi removal при Ева Серева.
На очите е много специфично и деликатно място и се бях отчаяла в търсене на решение.
Ева премахва всякакъв вид перманентен грим.

Прикачам и снимка с резултат след втората процедура.
Много съм доволна от резултата, сега никой не я забелязва. Преди беше черно и наситено.





Пишете за мнения и отзиви в темата. Така информацията ще достигне до много интересуващи се.

Последна редакция: ср, 16 мар 2022, 21:14 от Violeta_Vili

# 276
  • Мнения: 18
Някой с мехури след процедура с PhiRemoval? Как процедирате? Слагате ли превръзка?

# 277
  • Мнения: 3 331
Аз пращах през няколко дни снимки на дерматолозите (с др.лазер обаче). И аз имах мехури, не съм ги пипала или пукала, минават сами след няколко дни, няма нужда от превръзка. Ако нещо те притеснява,звънни им за твое успокоение

# 278
  • Мнения: 18
О аз веднага звъннах и ми казаха, че е нормално, само да не ги пипам, да ги оставя сами да си се махнат. Но все пак исках да попитам и тук Simple Smile
Доста ме сърби, явно зараства. И съм си сложила една марля отгоре, за да не се напраши и възпали. Чудя се дали няма марлята да го задуши…
В чужди сайтове пишеше, че щом има мехури, значи мастилото се разгражда.. дали е така не знам.
Аз пращах през няколко дни снимки на дерматолозите (с др.лазер обаче). И аз имах мехури, не съм ги пипала или пукала, минават сами след няколко дни, няма нужда от превръзка. Ако нещо те притеснява,звънни им за твое успокоение

# 279
  • Мнения: 3 331
Предполагам са ти предписали антибиотичен крем за мазане? Мисля, че е по-добре да я оставиш да диша, няма да се възпали, спокойно.

# 280
  • Мнения: 18
Предполагам са ти предписали антибиотичен крем за мазане? Мисля, че е по-добре да я оставиш да диша, няма да се възпали, спокойно.
Ами да, изписаха ми крем, но според мен не вършеше работа. Почнах да се мажа с витасин и вече всичко е наред Simple Smile

# 281
  • Мнения: 5
Някой, знае ли място с добър лазер във Варна (може и близките градове)...? Искам да я махна възможно най-скоро, но не знам дали сезона е подходящ. Оказа се, че имам някаква непоносимост към мастилото, предполагам, поради съдържанието на никел в него (понеже съм алергична).. не знам дали някой се е сблъсквал с подобен проблем Pensive ....много ще съм благодарна за съдействие.

# 282
  • Мнения: 147
Има ли някой, премахнал татуировка хирургично? В предишни страници прочетох за такива ваучери в Скин Системс, а дори не знаех, че в България има такава практика. Някой да сподели опит?

# 283
  • Около света и у нас!
  • Мнения: 106
Здравейте, може ли да ми препоръчате клиника за премахване на перманентен грим от вежди и устни. Веждите ми са като татус , а на устните имам контур, който е ужасен 🙈

# 284
  • Мнения: X
Здравейте. Аз за премахване на татуировка мога да споделя. Първо да кажа, че премахването е скъп, дълъг и болезнен процес. Не очаквайте, че ще стане от днес за утре.

Аз премахвам татуировка от няколко години. Първо ходех на стандартен Q-switch лазер. Процедурите бяха поносимо болезнени, но ефектът настъпваше изключително бавно. След което реших да опитам с новите лазери Picosure. Процедурите са адски болезнени, едва издържам. Но ефектът е по-бърз и продължава по-дълго време. Аз не ги правя през 1-2 месеца, както препоръчват, а през 5-6 месеца, тъй като една лекарка ми сподели, че колкото повече изчаквам, толкова повече процедури ще си спестя. И наистина, и след 5тия месец продължавам да наблюдавам избледняване. Другото учудващо е, че като цена ми излиза еднакво. Вероятно на старото място, където ходех с Q-switch лазер, са ме таксували много скъпо.

Не очаквайте чудеса от тези Picosure, но определено аз виждам разлика. Аз премахвам много упорита татуировка, която при стандартните лазери се е случвало изобщо да не помръдне след процедура, докато с Picosure винаги има видимо избледняване.

Общи условия

Активация на акаунт