ЯНУАРЧЕТО мило и кротко дете, сега на морето дупето пече

  • 26 947
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 249
Вики, не знам какво си мислиш, ама надали е същото.  Wink  Не съм бременна, ако в това се съмняваш, а и не планирам скоро подобна смела стъпка

Стискам всички палци на визитацията само хубави неща да кажат!

(Но среща в Милениум с Цвета и Селма много ме мами!)

Къде е това? И мен посещение в източна София ме мами особено, но все още не съм съвсем сигурна за програмата си през следващата седмица, че ще чакаме да ни докарат дърва, а трябва да водя Симона и на контролен преглед и все още не знам как ще се разпределят тези задачи в дните.

# 31
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз не държа за другата седмица. АКо се навиете за Милениум ми е все тая кога Mr. Green
Габи го инхалирам в момента и пича си заспива веднага след това, а трябва да го дренирам. Явно си е направил сметката, че сънят ся е на далавера Laughing
Ним, айде стига стиска тея краци. Едно момченце да ти направи живота по-интересен Mr. Green

# 32
  • Варна
  • Мнения: 965
Ним, точно това си мислих  Embarassed.
Ние вече сме си в къщи Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 3 249
Вики, добре сте си дошли у дома!  Hug  От тук нататък само хубави моменти и повече никакви болници!!! Praynig

# 34
  • Мнения: 1 104
Viki_76, радвам се, че сте се прибрали у дома.

tsveta, стискам палци Габи да е добре.

galina_dimova, Вики е страхотна.

Селма, с нетърпение чакам да покажеш снимки на малката принцеса. Само я криеш.

Ноеми, пази се! pregnant

Ева се тръшна от някакъв вирус. Но след 3 дни всичко беше наред, само дето и аз, и баща й се разболяхме и едвам се влачехме. Важното е, че всичко мина.

# 35
  • Мнения: 56
  bouquetЗапис!Отивам да чета!

# 36
  • Мнения: 7 416
   Вики,честито ви завръщане!  Hug Повече да няма болници!  Praynig

   Flowerlina,добре ,че вече сте здрави!   Simple Smile
    Малката Юлия не я крия. Но принципно избягвам публикуването на снимки в нета.  Rolling Eyes

  monny_77,какво правите?Как сте?  Simple Smile

Последна редакция: нд, 08 авг 2010, 09:40 от Селма

# 37
  • София
  • Мнения: 3 099
Айде, всички да се похвалят, че децата са здрави и обмислят почивки и разпивки!  Hug

Г. Димова, страхотни сте!  Heart Eyes

Ноем, как си?

# 38
  • Мнения: 260
Вики, много се радвам, че вече сте си вкъщи!  Hug

Цвета, вие как сте?

Ноеми, никакви дълги пътувания. Пази се!  Hug

Сега пък и Дани реши да изкара вируса.  ooooh! И той с висока температура. Надявам се до ден-два да е добре вече.

# 39
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Яхоооу! Преди малко пазарувахме в ХИТ и едно моме правеше промоция на някакви неща. Дойде и ми предложи ... дамски превръзки с отстъпка  Mr. Green Като й казах, че не ползвам  Wink дори се зачуди  Mr. Green
Иначе с болежките нещата са ОК. Така като гледам са песъчинки, което много ме радва. Е, гадно е, боли си, но поне не е опасно... и е повод да пия бира  Mr. Green

# 40
  • Русе
  • Мнения: 633
Ноеми - това с песъчинките е много неприятно, дано скоро отшуми   Praynig

А на Йоан му казахме, първата вечер когато бяхме на балкана. Вечеряхме в ресторанта и решихме да го питаме - иска ли да има братче или сестричка. А той отговори " Не - защото ще ми бута играчките! " После обаче Иво продължи " Но на мама в коремчето има едно бебенце. " А Йоан като викна в ресторанта " А то как влезее там? Ти изяде ли го? А упече ли го? " Абе направо бахме лек цирк  Embarassed , докато го умирим и помислим, дали несгрешихме. След няколко дни размисли и страсти, като стане въпрос за бебе - Йоан казва " И мама има в стомаха едно бебенце. Глътнала е една семка  ooooh! " Та така. 

За снимки малко по-нататък ще пратя, че сега ги смъквам. Днес ходихме на Хотнишките водопади, Преображенския манастир и Арбанаси  Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 3 249
" И мама има в стомаха едно бебенце. Глътнала е една семка  ooooh! " Та така. 

 hahaha Mr. Green

Ние в събота разчиствахме един шкаф и намерихме сними от училището на "9 месеца", където Клеми ми беше рисувала корема, а аз бях рисувала на Нинище Heart Eyes Симона не ме позна, толкова съм била дебела  Embarassed  и като й обяснихме, че съм имала бебе в коремчето и то не кое да е бебе, а нея, остана крайно озадачена. Май помисли, че я лъжем  newsm78 

# 42
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
А то как влезее там? Ти изяде ли го? А упече ли го? "
Joy Joy Печено, хихихи, явно е било гладно детето

Ние сме все така - драйфа, кашля, кривоти се, но стискам зъби и продължавам да инхалирам. След обяд сме на консултация, та поне ще го премерим и ще го види педката как е

Подарих на Миша машина за сладолед на Хасбро. Е, няма такава игра. Вече 3-ти ден си и грае с нея, а това не се е случвало до сега Crazy Сега сбирам от закуски да и купя Плейдо, че тоя вече е кафяв всичкия и само шоколадов сладолед прави Laughing

# 43
  • Мнения: 3 405
 Joy Сладури!

Любо твърди, че си спомня кога е бил в корема ми. Даже помни, че е стоял обърнат  Shocked

# 44
  • Варна
  • Мнения: 965
Много са ми сладки на тази възраст. Simple Smile Записвате ли си някъде бисерите им?

Общи условия

Активация на акаунт