Прическа "рибена кост"

  • 64 317
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 22 592
Ох,как и аз искам да се науча поне ако не себе си малката да мога да сплитам  Praynig

# 91
  • Мнения: 0
Искам да попитам някой знае ли как се правят тези плитки http://www.facebook.com/media/set/?set=a.404470566245931.111235. … ype=3&theater...Бяха ми ги правили но незнам как ...Благодаря предварително за отговора Simple Smile

# 92
  • Мнения: 349
Нищо не се вижда, направи снимката публична Wink

# 93
  • Мнения: 0
За жените с къси коси-прекрасна прическа от семейството на рибената кост
http://www.youtube.com/watch?v=Y90s6neUKEY
Сега ще ти покажа едно момиче, което го наплетох за не повече от 10 минути на дълга, естествено руса коса... Според мен стана невероятно.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430745_3383774528 … _1798023060_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420393_3383775295 … _1657072398_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/399839_3383775895 … _1035075319_n.jpg

# 94
  • Мнения: 349
Много красиво е станало, свежо, непретенциозно, много ми харесва Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 1 914
Ох, моля ви кажете къде в София да ида да ме наплетат (искам рибени кости по главата, а може и от другите, но косата ми е средна, не е много дълга). Пак се сетих и много ми се прииска.  Blush

# 96
  • 1st floor
  • Мнения: 9 980
За жените с къси коси-прекрасна прическа от семейството на рибената кост
http://www.youtube.com/watch?v=Y90s6neUKEY
Сега ще ти покажа едно момиче, което го наплетох за не повече от 10 минути на дълга, естествено руса коса... Според мен стана невероятно.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430745_3383774528 … _1798023060_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420393_3383775295 … _1657072398_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/399839_3383775895 … _1035075319_n.jpg
гледах, гледах, ама нещо не мога да схвана какво прави жената от клипа. Много лошо качество, много се мърда камерата и нищо не можах да схвана...Иначе отдавна имам мерак да я направя тази плитка!!! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт