Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 5

  • 50 672
  • 784
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 650
Здравейте ,
аз вече се сдобих с количка!Все пак взехме първоначалния ни избор http://www.bebe-best.com/giordani-3-1-gio-ethos-trio-natural-violet-144.html .Интересуваме откъде мога да си закупя адаптори за да можем да слагаме коша за новородено в автомобил?
ами от там където е количката
а чанта каква взехте ?

# 751
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте ,
аз вече се сдобих с количка!Все пак взехме първоначалния ни избор http://www.bebe-best.com/giordani-3-1-gio-ethos-trio-natural-violet-144.html .Интересуваме откъде мога да си закупя адаптори за да можем да слагаме коша за новородено в автомобил?
ами от там където е количката
а чанта каква взехте ?
Чанта никаква.

Количката е от Вис Виталис и там не знаеха нищо по въпроса с адапторите.

# 752
  • Мнения: 1 650
адапторите са за закрепяне на коша в  кола
струват към 80 лв. май (може и да греша)
поне аз не съм ги виждал на живо

# 753
  • Мнения: 366
Здравейте мами. Търсих, ходих, гледах и ето на открих това което търся и определено мога да кажа че за мен това е количката. Така че за мамите с по-ограничени възможности търсещи комбинирана количка препоръчвам Cangaroo Victoria. Много здрава, стабилна, маневрена, лесна за сгъване и разгъване, относително лека 10 кг.  Hug

   

# 754
  • Мнения: 2 768
Аз първо купувам, а после питам  Mr. Green ама на моят завързак дали ще му е удобно да спи в Buggster? Комфортна ли е?

Baby Jogger явно не е моята количка  Confused Такава одисея се получи, че.... отказах се окончателно.

# 755
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Аз първо купувам, а после питам  Mr. Green ама на моят завързак дали ще му е удобно да спи в Buggster? Комфортна ли е?

Baby Jogger явно не е моята количка  Confused Такава одисея се получи, че.... отказах се окончателно.

Аз лично мисля, че ако говорим за комфорт за спане има по - обикновени, но и по - добри идеи, особено за дете на 9 месеца

# 756
  • Мнения: 2 768
Не само. Трябва да е маневрена (разглезена съм от Nuna-та), лека, да се сгъва доста компактно, тъй като сме доста пътуващо и доста голямо семейство  Simple Smile.
И да се спи комфортно, понеже Андрейко откарва по над 2ч сън понякога

Бъгстъра ми пасва идеално на изискванията, та за това питах колко му е легналото положение (горе-долу колкото на Спиди?)

# 757
  • София
  • Мнения: 1 555
Не само. Трябва да е маневрена (разглезена съм от Nuna-та), лека, да се сгъва доста компактно, тъй като сме доста пътуващо и доста голямо семейство  Simple Smile.
И да се спи комфортно, понеже Андрейко откарва по над 2ч сън понякога

Бъгстъра ми пасва идеално на изискванията, та за това питах колко му е легналото положение (горе-долу колкото на Спиди?)

Легналото положение е доста легнало - май към 160 градуса. Освен това количката е доста широка и удобно и за возене и за спане. Моята дъщеря доста си поспиваше в нея.  Peace Даже преди около 2 месеца ходихме на пикник и взех Бъгстъра, защото предположих, че ще иска да поспи на обяд, а няма да има къде. Спа без проблеми (дете на почти 3 години).

EDIT - Всъщност легналото положение е 150 градуса. http://www.bebe-best.com/tfk-products_id-7744.html

# 758
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Не само. Трябва да е маневрена (разглезена съм от Nuna-та), лека, да се сгъва доста компактно, тъй като сме доста пътуващо и доста голямо семейство  Simple Smile.
И да се спи комфортно, понеже Андрейко откарва по над 2ч сън понякога

Бъгстъра ми пасва идеално на изискванията, та за това питах колко му е легналото положение (горе-долу колкото на Спиди?)

Легналото положение е доста легнало - май към 160 градуса. Освен това количката е доста широка и удобно и за возене и за спане. Моята дъщеря доста си поспиваше в нея.  Peace Даже преди около 2 месеца ходихме на пикник и взех Бъгстъра, защото предположих, че ще иска да поспи на обяд, а няма да има къде. Спа без проблеми (дете на почти 3 години).

EDIT - Всъщност легналото положение е 150 градуса. http://www.bebe-best.com/tfk-products_id-7744.html

Така е, има положителни страни и те са, че е маневрен, широк и т.н., обаче точно за Андрейко мисля, че е рано за тази количка, която няма възможност за регулиране на подложката за крачетата, а той още е малък и тази екстра би била чудесна за него.
Да, за дете от 1 - 1.5 години е перфектна количка - триколка

# 759
  • София
  • Мнения: 1 193
адапторите са за закрепяне на коша в  кола
струват към 80 лв. май (може и да греша)
поне аз не съм ги виждал на живо

А от къде мога да ги купя или поръчам ?

# 760
  • София
  • Мнения: 217
eta  а нуната няма ли да я ползваш? Аз съм много доволна от моя Бъгстър, много е маневрен, лек, широк/ Крис е от якичките и още го возя от време нa време/, спеше без проблем в него. Peace

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 21:54 от aleksa_sm

# 761
  • Мнения: 2 768
Ами чудесна си е Нуна-та, обаче както понякога Андрей спи само на обед, а на мен това ми е единственото време за разходка навън, съм малко вързана. Легналото й положение не е от най-легналите. Тя е или за по-големи деца, или за такива, които спят предимно у дома. Иначе возия, комфорт в седнало положение, обслужване, размери сгъната - нямам забележки!

Рошко, помислих, че ще кажеш, че е твърде голям  и му трябва нещо по-спартанско  Simple Smile

Ивон и aleksa, туй дето го пишете за Бъгстъра е екстра, музика за ушите ми  Laughing

Бе ако знаех какви филми ме очакват с този Jogger, нямаше да бързам да махам Joolz-a, ама карай. Дано Бъгстър е "моята" количка  Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 21:26 от eta

# 762
  • Варна
  • Мнения: 1 479

Рошко, помислих, че ще кажеш, че е твърде голям  и му трябва нещо по-спартанско  Simple Smile


Аз бих те посъветвал да разгледаш Maclaren Quest, нищо особено като визия, но ..............  перфектна за пътуващи хора

# 763
  • Мнения: 146
А ABC Design 3-Tec коментирахме ли ? newsm78

# 764
  • Мнения: 1 341
...
Aз имам Матрикса и хем съм доволна, хем не съм. В началото, когато бебето ми беше на 4м.-(зимата) много ме дразнеше. Определено съм на мнение, че не е най-удобно за добре облечено бебе, защото става тясно. Сега синът ми е на почти годинка и се побира идеално в него, но е разсъблечен:) (а и сега за мен няма значение, защото не го използваме вече).  Да отбележа, че бебето ми не е никак едро, едва 8кг. Някои бебета са толкова на няколко месеца.
Май не помогнах много. Ако трябва пак да избирам може би пак бих взела Матрикс, защото е много удобен, ако се пътува често. Ако обаче пътуването е рядкост с 2 ръце съм за кош за новородено и стол за кола отделно.
Ронка на мен опасенията ми са същите, че като кош за новородено бързо ще отеснее. Но в тази връзка ще гледам количката да има пълно легнало положение. Мен интересува повече варианта му като кошница за кола. Дали е по-широк и удобен от стандарните кошници. Със сина ми кошницата си я ползвах до годинка и ми беше много полезна. Ако Матрикса е удобен като кошница за дълго време това ще наколони везните към него. Чудя се като почнат да излизат краченцата извън него дали е удобно, дали не им убива. Кошниците имат определена извивка, а този кош нещо не си го представям. newsm78

Като кошница за кола върши чудесна работа, на мен лично ми беше по-удобен, отколкото стандартните кошници! Peace
Като стане достатъчно дълго детето, крачетата си излизат навън без притеснения.

Г-жа Стихийно Бедствие, според мен Матрикса ще ви свърши работа.
Чувал или дебело одеало не може да се сложи, но съвсем няма да окъсее бързо. Naughty Дори и крачетата да са отвън е удобно на детето.

Общи условия

Активация на акаунт