Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 5

  • 50 701
  • 784
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 650
а пък колко има на изсипани по стълби и автобуси
колко ?
Бенджолина - няма

# 706
  • Мнения: 17
С това обръщане на колички нещо ми се струва,че навлизаме в черната хроника Mr. Green
Извинявайте,но с каквато и марка кола да се движиш по пътищата,ако шофьорът е пиян,неопитен,или просто разсеян- също знаем колко много катастрофи има на ден!Да не се случват подобни инциденти с детската количка,като това от първия линк!А за коша за новородено всеки сам си преценява,че е за удобството на бебето е безспорен факт- така е!От там нататък е въпрос на личен избор.Нормално и естествено е всеки родител да си пази детето- дали ще го бута в количка,дали ще го държи за ръчичка Mr. GreenА за да се обърне количката така,че да изпадне бебто от нея,докато е толкова малко (като говорим за кош за новородено) е незнам колко зор трябва да си даде човек! Naughty

Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 18:08 от Totoni

# 707
  • Мнения: 2 214
Като заговорихме за зимен кош, нека да попитам нещо.
Понеже термина ми е 30 март, това означава (да сме живи и здрави) че ще можем да излизаме някъде към средата на април.
Въпроса ми е какво мислите ако взема не кош за новородено а този среден вариант.

Има напълно легнало положение и може да се ползва като столче за кола.

# 708
  • Мнения: 13 512
Ами то си прилича на столче за кла, не е ли прекалено малко?
Досега се нищеше именно това- че коша е за новородено, защото е по-комфортен, а не че е подходящ за зимата.

# 709
  • Мнения: 146
Напротив  Naughty Интересувала съм се доста от този модел количка и искам да ти кажа,че е страшно подходяща за пролетно бебе. Столчето е за кола,изобщо не е малко и е един от малкото модели столчета за кола,в които бебето може да прекарва повече часове. Но за повече инфо се обърни към РОШКО, той е по в час с този модел. Количката е супер,няма да съжаляваш  Peace

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Здравейте,

Някой може ли да даде информация за коша Matrix на Jane, този който става и за кола и като кош за новородено, дали е удобен и достатъчно широк ?

# 711
  • Мнения: 493
Здравейте,

Някой може ли да даде информация за коша Matrix на Jane, този който става и за кола и като кош за новородено, дали е удобен и достатъчно широк ?
видях го на живо и ми се стори доста по-широк от моя стол за кола на пег перего например... Но нека се включи някой който го има... Когато дойде тази седмица ще мога да дам инфо.

# 712
  • Мнения: 2 214
Здравейте,

Някой може ли да даде информация за коша Matrix на Jane, този който става и за кола и като кош за новородено, дали е удобен и достатъчно широк ?
Точно за същия кош питай и аз, само че на Casualplay Prima Easy Carbon, казвам го защото на картинка си приличат много, ще чакаме да се включи някой който ги е виждал наживо.
Ето го Matrix на Jane, закрепен за количка

Ето го и в колата

Както виждаме има напълно легнало положениеи вообще не ми изглежда тесен.


А ето този е на  Casualplay Prima Easy Verde
 
Както виждаме даже доста голямко бебе се побира в коша

# 713
  • Мнения: 1 650
Casual Play и Jane произхождат от една фирма
В момента Jane май изкупува Casual Play (не е потвърдено)

# 714
  • Мнения: 186
г-жа Стихийно бедствие , и на Маки Кози май са същите кошове нали? newsm78 Които стават за Куини...

# 715
  • Мнения: 1 650
не не са
този е по-голям от обикновеното столче, като ляга напълно т.е. 2 в 1

# 716
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Препоръчайте ми лятна количка  Praynig Досега бях с Abc Design Take off, само че нещо малкият не се кефеше вътре и я продавам. Искам нещо леко, компактно и не много скъпо. Благодаря

# 717
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Препоръчайте ми лятна количка  Praynig Досега бях с Abc Design Take off, само че нещо малкият не се кефеше вътре и я продавам. Искам нещо леко, компактно и не много скъпо. Благодаря
X-lander-а е на промоция тук http://www.bebe-best.com/x-lander-xs-graphite-2010.html

# 718
  • Мнения: 847
Като заговорихме за зимен кош, нека да попитам нещо.
Понеже термина ми е 30 март, това означава (да сме живи и здрави) че ще можем да излизаме някъде към средата на април.
Въпроса ми е какво мислите ако взема не кош за новородено а този среден вариант.

Има напълно легнало положение и може да се ползва като столче за кола.

Коя е тази марка? Извинявай,сега се включвам в темата  Embarassed

# 719
  • Мнения: 17
Здравейте на всички Simple Smile
Вчера за първи път бяхме на разходка с моето малко момченце. Моята количка е X-lander XA и е страшно удобна и съвсем леко върви,не се усещат повечкото и килограми  Wink Имаме и столче за кола,но ми се струва,че на бебчо му е много неудобно в него, или аз немога да го сложа правилно  newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт