"Щурите съседи" по BTV

  • 42 531
  • 363
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
Ооооо,този сериал е уникален просто.... Joy Много се радвам,че има тема за него,браво на авторката....  bouquet

Всеки в тази кооперация е луд по свой си начин Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2
Снощи бях излязла и изпуснах първата серия, но пък втората така ме развесели hahaha.Всички са уникални, трябва да преразкажа всичко за да откроя момент.Емилио сексмашината ме убива от смях, няма такива образи Joy rotfImbo

# 17
  • Мнения: 4 569
Кефеха ме гейовете ама се разделиха.
Жената на домоуправителя много ме дразни.

# 18
  • Мнения: 1 558
Кефеха ме гейовете ама се разделиха.

Да наистина.Маури е много смешен Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2
Кефеха ме гейовете ама се разделиха.

Да наистина.Маури е много смешен Mr. Green
С тази спермограма ме разби от смях.Тази вечер в 22:30 съм на линия bowuu

# 20
  • Мнения: 1 558
И аз,и аз....малко остана Mr. Green

Божееее,този Емилио ще ме умори:"Преговарям си по география." Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 13 авг 2010, 23:15 от TraYkovA

# 21
  • Мнения: 90
 Mr. Green цоп и аз тук,много ми харесва сериалчето,Емилио ми е най-любим Laughing

# 22
  • Мнения: 1 558
Уникален е,докато си отвори устата и ръси глупости: "Благодаря ви г-н Куеста.Бог да ви дава живот и здраве,и много червени кръвни телца за имунитет!"  hahaha

# 23
  • Мнения: 2
Фернандо е станал много хубав Heart Eyes.Много ме развеселиха секс изпълненията на Куеста, горкия тази жена го побърка Joy

# 24
  • Мнения: 95
И аз го харесвам много сериала!

# 25
  • Мнения: 4 569
Защо трябваше гея и лесбийката да дават пари за инвитро?Не можеше ли по нормалния начин? Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 070
Знаех си аз,че ще има тема за този сериал!
Рядко ми харесва някой,особено блудкавите комедии,ама този е велик. Дръпнала съм си сериите от Маймунда,ама четвърта серия ми липсва нещо. Чакам да видя тази серия,в която казвате че някакво момиче говори на български,но явно още не съм стигнала до нея. Но определено повечето серии съм ги гледала вече. Някои лафове от филмчето остават в историята  Joy особено на портиерчето,ха ха ха

-цапате ми входа (като повтаряше всеки път след предварителна уговорка с домоуправителя,че като се бутне по челото и да го каже) Joy
-ще ти излязат младежки пъпки (когато баща му сваляше бабата дето все пуши)

Искам и да питам,че вече много ме гложди любопитството някой знае ли какво точно се пее в началото на филма?

# 27
  • Мнения: 2
Защо трябваше гея и лесбийката да дават пари за инвитро?Не можеше ли по нормалния начин? Rolling Eyes
Пробваха с многооо алкохол, но не се прежалиха един друг Grinning

# 28
  • Мнения: 73
За всички, които се интересуват какво се пее в началото ето превод на песничката.

Тук не бихте искали да живеете,
тук не, тук не

Всеки ден е така
аз не можех да си представя, когато дойдох тук
просто исках малко спокойствие
а се събуждам всеки ден в средата на ураган

Къщата се срутва върху мен,
портиерът не мога да намеря
съседите ме шпионират, чуйте ме,
не стойте на това място.

Поставете в шейкър
гръм, земетресение и един вулкан, (ако има)
и вие имате тази кооперация.

Не съм експерт по испански, но съм ви го превела горе- долу, за да се ориентирате Simple Smile




# 29
  • Мнения: 4 569
Fantasy_Girl ,благодарности за превода!  bouquet
Колко серии е филмчето?

Общи условия

Активация на акаунт