"Щурите съседи" по BTV

  • 42 532
  • 363
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 070
И аз благодаря за превода   bouquet

# 31
  • Мнения: 66
Естел   Радвам се да те видя и в тази тема!   bouquet
Относно въпросът ти, сезоните са 5, а епизодите 90.   bouquet

# 32
  • Мнения: 328
Не можах да гледам последната серия.Вярно ли е,че Палома е паднала от терасата и повече не се появява в сериала?

# 33
  • Мнения: 73
Аз го гледах, но не съм видяла /или съм проспала/ Палома да е паднала от балкона.
Иначе при нас епизодите са някъде в началото на 3 сезон вече, което значи, че има още около 60 епизода, което значи, че поне още месец ще го дават, както го смятам по 3 епизода всеки ден през седмимцата

# 34
  • Мнения: 4 569
Падна,но дали ще се появи   33uu

# 35
  • Мнения: 4 569
ето
http://vbox7.com/play:743c06a6
след 37ма минута

# 36
  • гр. София
  • Мнения: 1 588
Сериалчето е супер Grinning  и аз благодаря за превода Grinning
да, за съжаление Палома няма да се появи повече Rolling Eyes кефеше ме Laughing
актрисата е искала повече пари , заради високия рейтинг,  и затова са измислили това с падането,  и сега ще е в кома   и понеже е загубила делото  героинята й  ще умре и така Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2
По три епизода ли newsm78аз значи третия го изпускам и части от втория Rolling Eyesама идва сънчо smile3524.Жалко за Палома аз си я харесвах, голям образ беше.А Емилио оженили се, че изтървах?

# 38
  • Мнения: 66
Да,Палома няма да се появи повече.
И май Хуан Куеста се събира с  Исабел. Гледах едно клипче и тя живееше при него.
Гледах и друго клипче с различните интрота,появяват се много нови герои.   newsm78

# 39
  • русе
  • Мнения: 645
страхотен сериал много му се кефя и го чакам с такова нетърпение пък сега като не го дават събота и неделя е гадничко да не ме вземете за някоя теле маниачка нищо подобно почти не гледам телевизия щото няма нищо интересно но тоя сериал,мойте мили съседи и един турски пак забавен забравих му името направо ме разбиват и ме карат да се смея от сърце Joy
а ние кой сезон гледаме и отдавна ли е почнал че аз отскоро го гледам и да знам колко съм изпуснала

# 40
  • Мнения: 2
mypi  love001
Виждам три Везни тук, явно и по това си приличаме Hug

Последна редакция: нд, 15 авг 2010, 21:07 от elinor1985

# 41
  • Мнения: 1 070
Аз да питам как така по 3 серии на вечер,не са ли по 2? Понякога заспивам и не стоя до 1 часа,затова и си го дърпам да го гледам.

# 42
  • Мнения: 90
по 2 са Rolling Eyes май

# 43
  • русе
  • Мнения: 645
по 2 са аз ги гледам до край

# 44
  • Мнения: 0
А някой знае ли нещо относно този сериал? Комедиен е, пише, че е наследник на "Щурите съседи", а и доста от героите от съседите играят и в горепосочения сериал.

Общи условия

Активация на акаунт