Да преправим старите мебели - 5

  • 125 720
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 718
Да, така е, че винаги има хора, които питат, все пак това не са затворени клубове, а групи. В случая няма да има само един, който събира нещата, а ще участват всички, имащи вече опит.
Самата аз забравям кой какъв продукт/процес е препоръчал и честно казано, хич нямам търпение да търся из темите. Систематизираната информация ще е улеснение за всеки, според мен.

# 676
  • Мнения: 834
Felicidad, съгласна съм с всичко написано от теб Peace Ще се повторя, но понякога не четат дори и 2 постинга назад, разбираш ли? Не 2стр, не 2 теми, а 2 поста.
Както и да е. Аз немога да направя това, с което искаш да се нагърбиш, но ще помогна с каквото мога, от каквото имам опит. Надали ще има несъгласни Wink, така че запретвай ръкави и....успех Peace

# 677
  • Мнения: 1 629
и аз съм съгласна да направим такава страничка, защото би била много полезна.  Каквото кажеш и аз мога да помогна.  Peace

# 678
  • Мнения: 228
Предложението на Felicidad ми изглежда добро решение; много по-лесно е на питащите през 2-3 страници да им се насочва вниманието към първа страница, ако са я пропуснали, отколкото да ги "нахокваме" със самото им появяване в темата. Имам съвсем скромен опит с преправяне, но ще се опитам да помогна.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Felicidad, чудесна идея  Hug
В албумчето има блог зона. Там също може да ги сложим нещата.
А в албумчето всеки може да влезне с името и паролата и да качва снимки, да пише коментари под снимките... Даже ако желаят публикуващите снимки в темата, може направо там да ги качват и да пускат линк в темата. Така няма да е нужно после да се минава наново през темата да се събират снимки и техники.
Може авторите на вече качените снимки като коментар под снимката да допълват инфо по техниката, че аз само давам линк към поста, който са пуснати снимките.
 Peace

# 680
  • Мнения: 718
Точно това щях да кажа. Вместо да хабим реплики в 3 страници мрънкане как никой не чете, можем да вложим времето в нещо градивно.
Седефка, понякога нещата се правят просто на добра воля. А и това с "нахлуването" не го разбирам. Не е нужна индивидуална покана, за да се включи човек в някоя тема. Все някога има първи път, градивен или не толкова, значение особено май няма. Винаги ще има нечетящи основната информация, но не забравяй, че има и много такива,  които я четат.

Аз се ангажирам да го направя и оформя. На вас ще разчитам за информацията и съветите. Не със всички видове обработка имам опит, така че ще се включа само там, където собственоръчно съм изпробвала метода. Тези дни ще помисля как да го оформя и ще пусна линк Peace

Бенитта, писали сме едновременно. Ще разгледам и раздела за текст. Мисля да го направя като таблица. Ако там няма възможност, ще е в Google documents примерно Peace

# 681
  • Мнения: 205
Ей на,сега miniemouse например,като си сложи снимката в албумчето и отдолу като коментар може да напише:Тези прекрасни мебели от чам ги изшкурих със шкурка №...; после грундирах ли,не грундирах ли; минах две ръце с тая боя; после пък една с тоя лак...      Laughing     Да,може да е наготово за някои,но тук всичко е на добра воля и споделянето на първа страница(примерно) не е задължително за всеки.      Hug   

# 682
  • Мнения: 146
Радвам се че се затвърди идеята за структуриране на информацията в началото на темата... В крайна сметка целта на тоя тип форуми е точно взаимопомощ... Готова съм да помагам с каквото мога...
Искам само да отбележа един момент.. не е мого добре според мен много хора да имат достъп до администриране на галерията примерно, защото така волно или неволно има вероятност от обърквации или дори загуба на информация...
кокоми , абсолютно съм съгласна с теб, че е много резонно като постваме снимки да обясняваме на кратко каква технология сме следвали, дори да било само препратка към някоя от публикациите на първа страница например... (в бъдеще де, не сега  Laughing)
Ще се опитам да с редактирам предния пост, ако не успея ще опиша в този...
 Peace

# 683
  • Мнения: 2 313
baibibi Joy;
Фелисидад - страхотно!
Момичета няма ли кой да събере творенията ви в един албум newsm78?
Embarassed

Аз пак да дам линк към албумчето и паролата, който има време да качва.
Все още нямам домашен нет, а служебната ми техника е просто архаична и едва се движи...  Embarassed  От одеве се опитвам да отворя нова папка за 5-та тема и да сложа поне последние снимки, ама... остава за утре  Mr. Green

http://staritemebeli.multiply.com
парола: mebeli


Benita,  а какво е ID-то, че там се иска, освен паролата?

# 684
  • Мнения: 117
Здравейте, да покажа и аз какво се получи от старата чамова кухня, изшкурена, китвана и боядисана в бяло от съпружието. Резултатът направо ме порази - не вярвах, че може да стане толкова хубаво. Най-сетне се сдобих с кухнята, за която толкова години мрънках!

# 685
  • Мнения: 1 629
 уникална кухня  Laughing Shocked  страхотна е! имаш ли снимка преди това как е била?

# 686
  • Мнения: 6 393
Мamavili, с мъжа ти официално печелите златния медал на тема номер 5! Браво на вас!
Дай още снимки и разкажи в повече подробности. Simple Smile

# 687
  • Мнения: 146
mamavili wow   Shocked Heart Eyes
Със здраве и любов да си я ползваш!!

# 688
  • Мнения: 22 867
Мamavili, чудесен е резултатът, чак не ми се вярва......Колкото бели кухни съм виждала, все нещо не са ми допадали, асоциации с болници ми навяват, и разни такива. А твоята направо ме грабна! Crazy Голям майстор е половинката ти! Поздравления!  bouquet

# 689
  • Мнения: 718
Обожавам бели кухни! Мамавили, чудесна е, поздравления! представям си цяла кухня колко работа е  ooooh!
И на мен ми е любопитно как сте я направили Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт