Къде във Варна подстригват хубаво?2

  • 212 340
  • 875
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 510
Благодаря, Никрис  Peace Вече е подстриган точно така и най- важното- харесва се! Simple Smile

# 736
  • Мнения: 6
Не ходете при Кина Кудева, истината е че, много грозно постригва. Само рекламата и е голяма.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 10 631
Не ходете при Кина Кудева, истината е че, много грозно постригва. Само рекламата и е голяма.
Ако искаш някой да ти повярва, защото си току що регистрирана,
Опиши по - подробно какво си искала,
Какво е станало, защо не си доволна.
Ей такива съществени неща.

# 738
  • Мнения: 519
Не ходете при Кина Кудева, истината е че, много грозно постригва. Само рекламата и е голяма.
хаахахахах Иванке, от сърце се посмях  Grinning

# 739
  • Мнения: 502
Всъщност преди доста време аз също писах (не помня вече дори дали беше в тази тема или предходна) - НЕдоволна съм от Кина Кудева - нито мен подстрига както трябва, за дъщеря ми - да не говорим! Карето, което направи беше като на стажант от Красен стил. Набързичко отрязана чертичка по-скоро - така бих го определила.  Не повторих. Дъщеря ми има невероятно гъста коса, та не бих си позволила някой пак така да я окепази.

# 740
  • Мнения: 519
То е нормално,да има и недоволни Peace Но да се регистрираш и да апелираш да не ходят при еди кой си  Mr. Green миии не ми звучи нормално

# 741
  • Варна
  • Мнения: 10 631
То е нормално,да има и недоволни Peace Но да се регистрираш и да апелираш да не ходят при еди кой си  Mr. Green миии не ми звучи нормално
+1

Бърза справка с Иванка показва,
че повече не е бръмнала тъдява,
да се оправдава  Mr. Green

# 742
  • Мнения: 6
Истината е че, ми окепази косата, повече няма да стъпя там.

# 743
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Дай снимка за доказателство и ще ти повярвам.

# 744
  • Мнения: X
Не ходете при Кина Кудева, истината е че, много грозно постригва. Само рекламата и е голяма.
Айде без обобщения.....добре поне,че ми напомни,че трябва да си запиша час,много си е добра даже .  Party

# 745
  • Мнения: 30
момичета,кажете добър фризьор в кв.Младост??

# 746
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Незнам дали ще води Младост,до училище Иван Богоров, срещу Май маркет. Салон за красота Валентина. Имат и Фейсбук страница.

# 747
  • Мнения: 30
Незнам дали ще води Младост,до училище Иван Богоров, срещу Май маркет. Салон за красота Валентина. Имат и Фейсбук страница.
благодаря сега ще го видя

# 748
  • Варна
  • Мнения: 391
Някой боядисвал ли се е в Ла Донна е мобиле? Как се спраят там с балеаж, омбре...

# 749
  • На ръба..
  • Мнения: 2 128
И аз се присъединявам към питането?

Общи условия

Активация на акаунт