Ако нямахте ограничения, колко деца бихте имали?

  • 28 237
  • 756
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Ако нищичко не ви спираше, освен желанието - колко голямо би било семейството ви? Безкрайни финанси, здраво тяло, можещо да износи и роди леко колкото си искате деца, никакви спънки пред осиновяването, който иска такава опция - къде ще теглите чертата за децата?  Grinning

Лично моите нерви с и без пари и при всякакви благоприятни условия не мисля, че биха издържали повече от три.

Колко деца бихте искали при идеални условия?

"Деца - колкото поеме!", казваше един познат, но може би защото имаше само едно за момента.

# 1
  • България
  • Мнения: 757
Три-ни повече,ни по-малко!

# 2
  • Мнения: 550
Винаги съм си мечтала за три деца  Peace

# 3
  • Мнения: 1 298
Три деца. Спира ме възрастта ми. Трябваше по-рано да почна.

# 4
  • Мнения: 9 494
Винаги съм харесвала големите семейства с много деца(3-4-5), но предвид нервите още отсега с двамата ни младежа..хм, не знам  Crazy Представяте ли си всичките да са момчета #Crazy-чисто бих абдикирала Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 176
И аз винаги съм имала желание за три деца.
Но и мен ме спира фактор възраст.
От друга страна, мисля си, че все пак имам още малко време. Може и да ми се сбъдне желанието.

# 6
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Със сигурност 4 .Имам 3, но след 2 години живот и здраве сме планували още едно.

# 7
  • Мнения: 2 457
 Около 5 деца, при положение че имам 24 часа на разположение: педиатър, неонатолог( за в началото  Simple Smile), специалист по детско хранене, детски психолог, две чистачки  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 39 894
Заложих на четири. Защото все си мисля, че ако имам трето... ще са близнаци Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 134
Айде сега, Бу, надяваш се тайно, че Анджелина пише тук ли? Laughing

Три.

# 10
  • Мнения: 336
Две, май никога не съм си мечтала за по-голяма бройка.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Айде сега, Бу, надяваш се тайно, че Анджелина пише тук ли? Laughing
Неее, аз само й се чудя на ентусиазма. В смисъл, с всичките тези бавачки и гледачки не е ли някак претъпкано и лишено от семейна интимност?

# 12
  • Мнения: 1 134
Да, именно. И аз винаги това съм си мислела - дори да имам всички възможности на света колко деца бих могла да гушна наведнъж?

# 13
  • Мнения: 72
4
Приятелят ми има две сестри и един брат и аз харесвам това като модел за семейство Peace

# 14
  • Мнения: 666
Винаги съм искала 1 дете..с толкова и ще си остана Peace

Общи условия

Активация на акаунт