Най-добре се плете на брега на Черно море

  • 57 404
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
Докато нямах нет, преведох няколко плетки на ползу Роду:

http://prikachi.com/images/333/2417333J.png


Благодаря на авторката на превода.Започнах това,стигнах до 3-ти ред,обаче не ми е ясно за 4-ти ред какво ще рече "от 5 бр. извадете 5 нови бр. като предварително размотайте наметките."
Как да го разчитам-от петата бримка да вадя нови пет или как от 5 бримки ще извадя нови 5,доколкото схващам трябва да се възстанови първоначалният брой бримки,а нещо не ми се връзва  newsm78


Не съм я заплитала, мила. Но явно 5-те бримки се свиват в една и после от нея се вадят пак 5. Ще пробвам и ще кажа. Пък и ти пиши, ако я догодиш. Все пак може да има грешка в описанието. Да, явно има грешка в оригинала. От едната лицева бримка се вадят нови 5 бр. Така ли е?  newsm78

Иванова, Мимитууу, чудни са! Hug

Памирка, още нинам. След бачкане ще е. Някъде около 18,30 ч. нинам кой ден.

Последна редакция: пт, 13 авг 2010, 14:14 от big pufana

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3
Кирилизация,блузката ти се е получила добре.И аз съм на мнение като Амели,че размерът така ти е добре.Цветът също е мн як! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 0


Памирка, още нинам. След бачкане ще е. Някъде около 18,30 ч. нинам кой ден.

[/quote]

Аааааааа, добре. 18:30 става.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 021
   И аз да се запиша да ви следя. big pufana , страхотно оформление на темата!  newsm51

# 19
  • Мнения: 217
big pufana благодаря за страхотната нова тема!!! newsm51

И аз да се запиша в новата тема!!!
Нямам нищо нова което да ви покажа защото се мъча да се уча да плета на една кука че такива красоти показвате на една кука че ме хвана яд на мене си  smile3515.
Дано да ми стигне търпението да се науча. newsm53

# 20
  • Мнения: 283
Много хубава темичка!!!  bouquet

# 21
  • в баира
  • Мнения: 861
Миме, чудна е блузката!

# 22
  • Мнения: 114
Нямам нищо нова което да ви покажа защото се мъча да се уча да плета на една кука че такива красоти показвате на една кука че ме хвана яд на мене си  smile3515.
Дано да ми стигне търпението да се науча. newsm53

Хвани някоя дружка от форума от Варна да те светне. Мен ме светна Додо. Другата седмица ги събирам пак с Памирка да ме изпитват. Поправителен. Всичко изпозабравих, че почти изплетох нещо на детето на две иглички.  Joy

Радвам се, че новата темичка Ви харесва.

Последна редакция: пт, 13 авг 2010, 14:43 от big pufana

# 23
  • Мнения: 238
 Simple Smile
Тук съм и аз!

# 24
  • Мнения: 9 905

еми обади се за военния парк. Аз плета сутрин в заимовия.

# 25
  • Мнения: 1 070
big pufana благодаря,веднага ще пробвам и ако стане по късно ще приложа снимка

# 26
  • Мнения: 114
7/8 тествай, да го видя как е, че докато се прибера.

# 27
  • Мнения: 173
big pufana благодаря за страхотната нова тема!!! newsm51

И аз да се запиша в новата тема!!!
Нямам нищо нова което да ви покажа защото се мъча да се уча да плета на една кука че такива красоти показвате на една кука че ме хвана яд на мене си  smile3515.
Дано да ми стигне търпението да се науча. newsm53
Заплюваме си една сенчеста скамейка в морската и се учим взаимно Wink

# 28
  • Мнения: 1 523
7/8  това клипче погледни за кецовете http://www.youtube.com/watch?v=h-KyPb38_Rs .
Мими, харесва ми блузката ти, май си променила малко схемата.  bouquet

# 29
  • Мнения: 232
Привет дебеланки и фиданки  Mr. Green! Пуфи,благодаря ти за новата темичка   bouquet
Мале,момичета,не съм влизала от два дни и гледам.....нова тема има вече!
Викам си,тук се е заформил спор някакъв,и се оказах права!Е,мацки не така,много сме си хубави даже  Peace!
Който не ни харесва няма вкус!!!
Мирелка,давай да се подбираме двете и да ходим на гости в Марчелитка!Тя е вече на "ти" с куката и вилката!
Марчелита,поздравявам те,за това,че се научи и то сама   bouquet
Шегата настрана,ако сте навити можем някъде да се срещнем някой ден!Ама ако взема с мен Дени-белята,ни куки,ни вилки,
ни кълбета ще останат!Ще овършее всичко  Joy
Пуфи,Додо,така се забавлявам с вас,направо с глас се смея на някой от писаниците!Страхотни сте!
Амели,много ме заинтригува с таз диета,пиши ми на лични каква е точно и колко кг за колко време свали!
Аз съм на лунната от 5месеца и свалих 11кг!

Общи условия

Активация на акаунт