Лекарите в Пазарджик - 7

  • 87 640
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 577
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър логопед във град Пазарджик!
Търся мнение за г-жа Марияна Памукчийска и г -жа Боряна Консулова!Това са логопедите в Пазарджик, които намерих  чрез Гугъла!Моля, ако някоя мама има отзиви за тези логопеди( или за друг логопед) нека да сподели!
Боряна Консулова ми помогна много - детето ми ходи при нея.  Три месеца вече ходим, има страхотен прогрес в много отношения. Продължаваме с посещенията.
В групата от градинката на сина ми имаше дете, което само гласни изговаряше, сега говори, благодарение на посещенията при нея.
Вие ли сте решили, че детето е за логопед, или ви е насочил невролог? това също е важно.

# 691
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Моля някой да ми предложи добър ендокринолог в Пазарджик. До сега ходих при Стоянов, но не съм доволна. Благодаря ви предварително.

# 692
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Искам да изкажа положително мнение и благодарности на доктор Стела Шопова - хирург в "Здраве".

# 693
  • Мнения: 3 499
С две ръце съм ЗА - И д-р Шопова, и д-р Лупова бяха много грижовни към мен

# 694
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
В моя случай беше за детето ми и то в почивните дни и да не говорим, че беше в отпуск и й се обадиха и дойде. Такива доктори ми дават надежда! 

# 695
  • Мнения: 588
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър логопед във град Пазарджик!
Търся мнение за г-жа Марияна Памукчийска и г -жа Боряна Консулова!Това са логопедите в Пазарджик, които намерих  чрез Гугъла!Моля, ако някоя мама има отзиви за тези логопеди( или за друг логопед) нека да сподели!
Боряна Консулова ми помогна много - детето ми ходи при нея.  Три месеца вече ходим, има страхотен прогрес в много отношения. Продължаваме с посещенията.
В групата от градинката на сина ми имаше дете, което само гласни изговаряше, сега говори, благодарение на посещенията при нея.
Вие ли сте решили, че детето е за логопед, или ви е насочил невролог? това също е важно.
Благодара ти за оговора! Но ние ходихме при Памукчийска и тя ни прати при невролог!И засега няма да имаме нужда от логопед!Моето дете почна за заеква след като падна и си разби устата!Уплаши се от кръвта която видя!
Ако ни потрябва логопед ще те помоля да ми дадеш координатите и!Ако е удобно!

# 696
  • Мнения: 2 577
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър логопед във град Пазарджик!
Търся мнение за г-жа Марияна Памукчийска и г -жа Боряна Консулова!Това са логопедите в Пазарджик, които намерих  чрез Гугъла!Моля, ако някоя мама има отзиви за тези логопеди( или за друг логопед) нека да сподели!
Боряна Консулова ми помогна много - детето ми ходи при нея.  Три месеца вече ходим, има страхотен прогрес в много отношения. Продължаваме с посещенията.
В групата от градинката на сина ми имаше дете, което само гласни изговаряше, сега говори, благодарение на посещенията при нея.
Вие ли сте решили, че детето е за логопед, или ви е насочил невролог? това също е важно.
Благодара ти за оговора! Но ние ходихме при Памукчийска и тя ни прати при невролог!И засега няма да имаме нужда от логопед!Моето дете почна за заеква след като падна и си разби устата!Уплаши се от кръвта която видя!
Ако ни потрябва логопед ще те помоля да ми дадеш координатите и!Ако е удобно!
\Ние водихме нашето дете също на невролог, точно заради заекване.  Ходихме на детски невролог -  д-р Пискова от Пловдив и сме много доволни. След консултация с невролог така или иначе ще започнете и срещи с логопед най-вероятно. Нещата вървят успоредно! При нас нещата много бързо започнаха да се подобряват. Лекарката не лекува с агресивни методи и тежки лекарства. Изписа ни само хомеопатично сиропче и много строг режим за лягане, гледане на детски и т.н. , както и веднъж в седмицата занимания с логопед. Стискам палци и при вас да е така бързо подобряването. Hug

Последна редакция: пн, 09 яну 2012, 20:09 от Даскалица Кукундрелова

# 697
  • Мнения: 2 214
Още веднъж се убеждавам че за лекар едно мнение няма,
Пискова за мен може би най некадърния специалист който съм виждала, а аз съм виждала много.

# 698
  • Мнения: 588
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър логопед във град Пазарджик!
Търся мнение за г-жа Марияна Памукчийска и г -жа Боряна Консулова!Това са логопедите в Пазарджик, които намерих  чрез Гугъла!Моля, ако някоя мама има отзиви за тези логопеди( или за друг логопед) нека да сподели!
Боряна Консулова ми помогна много - детето ми ходи при нея.  Три месеца вече ходим, има страхотен прогрес в много отношения. Продължаваме с посещенията.
В групата от градинката на сина ми имаше дете, което само гласни изговаряше, сега говори, благодарение на посещенията при нея.
Вие ли сте решили, че детето е за логопед, или ви е насочил невролог? това също е важно.
Благодара ти за оговора! Но ние ходихме при Памукчийска и тя ни прати при невролог!И засега няма да имаме нужда от логопед!Моето дете почна за заеква след като падна и си разби устата!Уплаши се от кръвта която видя!
Ако ни потрябва логопед ще те помоля да ми дадеш координатите и!Ако е удобно!
\Ние водихме нашето дете също на невролог, точно заради заекване.  Ходихме на детски невролог -  д-р Пискова от Пловдив и сме много доволни. След консултация с невролог така или иначе ще започнете и срещи с логопед най-вероятно. Нещата вървят успоредно! При нас нещата много бързо започнаха да се подобряват. Лекарката не лекува с агресивни методи и тежки лекарства. Изписа ни само хомеопатично сиропче и много строг режим за лягане, гледане на детски и т.н. , както и веднъж в седмицата занимания с логопед. Стискам палци и при вас да е така бързо подобряването. Hug
Ние първо правихме енцефалаграма на детето( при д-р Чилингирова ),защото логопеда ни каза така!За щастие всичко е наред! След това ходихме на невролог в гр Белово -дрСтефанова!Тя преди години е работила в санаториум със заеващи войници и според Г-жа Памукчийска има поглед върху нещата. Д-Р Стефанова  видя енцефалограмата  и каза че всичко е наред, изписа едно сиропче и сега го пием вечер по 2мл!И ,че засега няма нужда от логопед .Вече го пием 15 дни и като ,че ли има подобрение!  Трябва да го пием един месец!Всички ми казват, че с възраста и заекването ще отшуми, но аз съм много притеснена! SadМисля и да направим една консултация с психолог! Sad

Успех и на вас! newsm10

# 699
  • Мнения: 2 214
Ще дам непоискан съвет Embarassed
Не слушайте никой, нищо ей така не отшумява, ни то ще проговори изведнъж (както ми казваха всички) ни то ще спре да заеква, всичко изисква работа.
Хубавото в заекването че отдавна има методики с които заекването се премахва даже при големи хора, заекването само по себе си не е чак толкова голям проблем, притеснителното при него че той е симптом на нещо друго и задължението на родителите да разберат на кое точно.

# 700
  • Мнения: 588
Ще дам непоискан съвет Embarassed
Не слушайте никой, нищо ей така не отшумява, ни то ще проговори изведнъж (както ми казваха всички) ни то ще спре да заеква, всичко изисква работа.
Хубавото в заекването че отдавна има методики с които заекването се премахва даже при големи хора, заекването само по себе си не е чак толкова голям проблем, притеснителното при него че той е симптом на нещо друго и задължението на родителите да разберат на кое точно.
Вие казвате ,че заекването е сиптом за нещо друго!За какво
"друго" става въпрос! Моля бъдете по точна!

# 701
  • Мнения: 3 499
Изключително хомеопатично се е изразила г-жа Стихийно бедствие Peace  bouquet

Човек е едно цяло, една система, а не отделни органи и тъкани, както ни разглеждат стандартните медици. Понеже сме по темата. Най-простичък пример - човек може да започне да заеква след силна травма - шок, страх, ужас, насилие преживяно и т.н.  Не се ли "извади" на бял свят този преживян шок, не се ли справи човек с него, каквито и логопеди да се посещават, ефектът ще е минимален, временен или никакъв. Защото в момента, в който човекът отново изпадне в подобна ситуация, причинила заекването, то ще се върне или задълбочи отново.

# 702
  • Мнения: 588
Изключително хомеопатично се е изразила г-жа Стихийно бедствие Peace  bouquet

Човек е едно цяло, една система, а не отделни органи и тъкани, както ни разглеждат стандартните медици. Понеже сме по темата. Най-простичък пример - човек може да започне да заеква след силна травма - шок, страх, ужас, насилие преживяно и т.н.  Не се ли "извади" на бял свят този преживян шок, не се ли справи човек с него, каквито и логопеди да се посещават, ефектът ще е минимален, временен или никакъв. Защото в момента, в който човекът отново изпадне в подобна ситуация, причинила заекването, то ще се върне или задълбочи отново.

Розбрах сега!Благодаря!Вярно е това което сте написали!
Аз знам, че моето дете  макар и рядко заеква от страх! SadНо как едно дете на 3г и 5м да се справи с този страх?Нито е плашен с нещо и тен подобни! Просто падна удари се видя кръвта и почна да заеква!   SadПритеснявам се това е!  Хич не ме се ходи при разни специалисти, но като майка съм длъжна да опитам всичко.

# 703
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Момичета, давали ли сте на децата Умколор ? Доволни ли сте ?

# 704
  • Мнения: 2 214
irina_77 как да се справи със страха знае добър терапевт, слава богу все повече има такива.
А на какво се дължи заекването при вашето дете не съм компетентна да отговоря, по простата причина че не съм с такава специалност, това би могъл да определи добър психолог или психотерапевт.

Общи условия

Активация на акаунт