Son bahar - Любов назаем - Тема 28

  • 20 253
  • 752
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 36 772
3 епизода минаха, аз не спирам да се чудя това филма който гледах до преди 2 месеца ли е ? ooooh!
Да! Защо?

# 676
  • Мнения: 0
Еда направо се изложи. Улицата като полигон - тя се навря в "момичето" на Ръза hahaha hahaha hahaha. Много е смотана. Галип си пати от това, че е възпитан и любезен и внимателен дори и с непознати жени. Аз видях за вас не знам, че Галип точно сега се запозна с Еда. Но неееееееееее той е толкова близък с тази жена, дори и очите ми не можаха да ме убедят че е така......
Друго обаче искам да споделя и ако някой има желание можем да дискутираме. Колебанието на Галип - не само сега още в първи сезон, когато Сабиха си отиде той понечва да й се обади, сега по същия начин постъпи - понечва да й се обади, но се отказва. Винаги нещо го спира. Не иска да се натрапва или се страхува да не бъде отблъснат и счита че разговорите трябва да бъдат очи в очи.

Мамче,мисля тези колебания вероятно искат ни покажат че Галип не е престанал на обича Сабиха,той иска да й се обади,иска да я чуе,но вероятно се притеснява от нейната реакция.
И в този ред на мисли да споделя за днешната серия.
Много ме впечатли разговора между "червените рокли".
И грам съжаление не видях у Сабиха за изречените думи.За нея едва ли не нищо,кето да предизвика тази реакция на Галип, не е казала.
Била изнервена!!!!
Добре,ама човека каза "вече няма кой да ти съсипва живота".
След това по нейните думи при асансьора той не се обаждал няколко дни.
Тя пак не е реагирала през това време.
На асансьора Галип й каза,че заминава и ще го няма няколко месеца,тя отново само смънка нещо,че била наговорила такива неща,била изнервена,но не се извини,не каза ,че съжалява.
Едва 3 дни след това отиде да го търси у тях и Зюлфие й каза че е заминал.
Ами, Събке,колко да те чака човека????
То мина една седмица.
Да, човешко е да реагираш емоционално,да кажеш думи в състояние на афект,но след като ясно са ти показали какви са последствията от това,в случая-раздяла- трябва да мислиш и да действаш бързо.Защото когато си наранил другия първата крачка трябва да е твоя.
А тя Събка пак търси под вола теле-тя не е виновна за нищо,той Галип е виновен,че заминал,че искал друг живот и други такива тинтири-минтири.
Е, как тая жена не се научи да мисли и да реагира адекватно на ситуациите.
Ами така е като винаги се мисли за права.
Не го разбирам този неин мазохизъм.Как пък не прецени що за мъж е Галип.Хем я сърби,хем я боли.
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 677
  • Мнения: 36 772
Бонбонче ,чеки сега да кажа за преценката на Саби какъв мъж е Галип и след това ще се върна към червените рокли. Става въпрос за посещението на Сабиха в кабинета на Мустафа. Мустафа е инженер и нищо не разбира от финанси. Всичко в неговото семейство е движила съпругата му. Той е непричом - ходи на работа дава парите на жена си и тя се занимава с всички въпроси. За да го уволнят сигурно и такъв инженер е бил. Тогава аз видях нещо в погледа на Сабиха и се замислих дали тя в този момент не направи някакво сравнение между Мустафа и Галип. Когато качат серията ще наблюдавам този момент.

# 678
  • Мнения: 956
Браво, Бонбони! newsm10 newsm10 smile3521 smile3521 newsm47 newsm47 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 679
  • Мнения: 0
Бонбонче ,чеки сега да кажа за преценката на Саби какъв мъж е Галип и след това ще се върна към червените рокли. Става въпрос за посещението на Сабиха в кабинета на Мустафа. Мустафа е инженер и нищо не разбира от финанси. Всичко в неговото семейство е движила съпругата му. Той е непричом - ходи на работа дава парите на жена си и тя се занимава с всички въпроси. За да го уволнят сигурно и такъв инженер е бил. Тогава аз видях нещо в погледа на Сабиха и се замислих дали тя в този момент не направи някакво сравнение между Мустафа и Галип. Когато качат серията ще наблюдавам този момент.

Мамче, и аз ще обърна внимание на този момент като изгледам серията отново,ама ако е така,значи може и да започне да й просветва на нашто момиче.
А пък тоз Мустафа е такъв мухльо!!!  smile3514 smile3514 smile3514 smile3514

БЕЛ, тенкюс,мила!!!!
  love001  love001  love001  love001  love001

# 680
  • Мнения: 36 772
Бонбонче на части обсъждам твоя пост. Да при асансьора и аз чух само фактите че е била изнервена и е наприказвала такива неща, но извинение от нея не чух. Той както винаги й каза да ти си права, аз съм виновен за всичко и ще се оттегля за известно време - тя направо си го прие като спасителен пояс, че той се самообвини. И вече момента когато я прегърна и се сбогува - той два пъти и каза сбогом - /думата която аз съм оприличила преди това като любов моя/ но тя не отговори на тази прегръдка. Този момент многократно съм го сравнявала с подобен момент на летището. Той тогава стана прегърна я и тя отговори, но сега не. Ръката й стоеше отпусната до неговото тяло, но тя не го прегърна. За мен това е ясен знак, че Сабиха не съжалява за думите си. И затова не се и извини.

# 681
  • Мнения: 36 772
За мен Сабиха не си е давала ясна сметка в този момент, че Галип ще й липсва. Когато се разделяха преди това той винаги беше или близо до нея или около нея. Той никога не я е изоставял. Когато тръгна за Италия той тръгна за да остане тя в апартамента с децата, защото нали си спомняте че тя събуди децата и започна да събира багажа. След като той каза вие останете аз заминавам тя не реагира отново. Ако не бяха капитана и Рухсар тя изобщо нямаше да се боли да ходи да го търси на летището. Тя на практика не е живяла сама и да се справя сама с проблемите или Галип ,или Кюршат или Кемал или Рухсар - винаги е бил някой около нея и й е помогал. Но след това когато я даваха че сама тихо кротко си плаче тя си страдаше за Галип, но дори и тогава не си признаваше дори и пред себе си. За мен това си е инат или както ти казваш мазохизъм. Толково сме горди, че няма да признаем нищо и пред самите нас.

# 682
  • Мнения: 0
Бонбонче на части обсъждам твоя пост. Да при асансьора и аз чух само фактите че е била изнервена и е наприказвала такива неща, но извинение от нея не чух. Той както винаги й каза да ти си права, аз съм виновен за всичко и ще се оттегля за известно време - тя направо си го прие като спасителен пояс, че той се самообвини. И вече момента когато я прегърна и се сбогува - той два пъти и каза сбогом - /думата която аз съм оприличила преди това като любов моя/ но тя не отговори на тази прегръдка. Този момент многократно съм го сравнявала с подобен момент на летището. Той тогава стана прегърна я и тя отговори, но сега не. Ръката й стоеше отпусната до неговото тяло, но тя не го прегърна. За мен това е ясен знак, че Сабиха не съжалява за думите си. И затова не се и извини.

Мамче, тя беше шокирана от това, че Галип заминава.Това не го очакваше.Разбра че Галип й говори за раздяла/в болницата каза на Рухсар той ни напусна/,но не предполагаше,че ще замине нанякъде.Цялото й изражение показваше,че не е очаквала такова развитие на нещата.
И може би затова не можа да реагира на прегръдката и на думите му.

# 683
  • Мнения: 36 772
Когато Рухсар отиде да й разказва уж случайно научила за Еда - или случая с червените рокли - Сабиха дори и не изслуша Рухсар. Направи веднага констатацията ами да си харчат парите и това е. Тя не се интересува от Галип. Това е в характера на Сабиха. Тя си прави някакви свои изводи без да се замисля, че може да не  е така както тя си скалъпва историйте. Така беше и когато Фатма й изпрати багажа. Тя сама си приготви багажа каза Ръза да й го закара, Фатма се възползва от това и изпрати Ръза да й занесе багажа уж че Галип казал и тя след като го обвини и той й отговори че нищо не й е изпращал тя сподели пред Рухсар с едно изречение - Галип изглежда наистина не знаеше за багажа и толкова. Тя не прави собствени разследвания, за да не се умори да мисли /това са думи не Рухсар, не мои/. Така и тук в сцената с червените рокли - Рухсар се опитва да й обясни какво е научила за Еда, но тя си знае нейното. И започва пак с обвиненията срещу Галип. Това е Сабиха.

# 684
  • Мнения: 0
За мен Сабиха не си е давала ясна сметка в този момент, че Галип ще й липсва. Когато се разделяха преди това той винаги беше или близо до нея или около нея. Той никога не я е изоставял. Когато тръгна за Италия той тръгна за да остане тя в апартамента с децата, защото нали си спомняте че тя събуди децата и започна да събира багажа. След като той каза вие останете аз заминавам тя не реагира отново. Ако не бяха капитана и Рухсар тя изобщо нямаше да се боли да ходи да го търси на летището. Тя на практика не е живяла сама и да се справя сама с проблемите или Галип ,или Кюршат или Кемал или Рухсар - винаги е бил някой около нея и й е помогал. Но след това когато я даваха че сама тихо кротко си плаче тя си страдаше за Галип, но дори и тогава не си признаваше дори и пред себе си. За мен това си е инат или както ти казваш мазохизъм. Толково сме горди, че няма да признаем нищо и пред самите нас.

 newsm10 newsm10 newsm10 smile3521 smile3521 smile3521

То хубаво човек да е горд,ама да има и на какво отгоре,а това нейното си е чиста проба инат:Ще страдам ама по гръб не падам.
А иначе-много ми е мъчно като я гледам как страда за Галип. smile3518 smile3518 smile3518
И още повече й се ядосвам,че може с памук да  му изкара душата,а тя се прави на интересна.
 smile3512 smile3512 smile3512 smile3512

# 685
  • Мнения: 36 772
А защо е шокирана. Защото знае че той е лудо влюбен в нея и не може да си тръгне. Това е да се възползваш от чувствата на другия. Както аз казвам в реалния живот някои хора живеят в свой измислен свят. И в този измислен свят всичко се върти около тях. Те нямат реална представа за истинския живот. И когато се сбъскат с него изпадат в патова ситуация. Може би и Сабиха сега изпадна в такава патова ситуация. И загуби и ума и дума. Не можа да реагира на момента. А чак след три дни.

# 686
  • Мнения: 0
Когато Рухсар отиде да й разказва уж случайно научила за Еда - или случая с червените рокли - Сабиха дори и не изслуша Рухсар. Направи веднага констатацията ами да си харчат парите и това е. Тя не се интересува от Галип. Това е в характера на Сабиха. Тя си прави някакви свои изводи без да се замисля, че може да не  е така както тя си скалъпва историйте. Така беше и когато Фатма й изпрати багажа. Тя сама си приготви багажа каза Ръза да й го закара, Фатма се възползва от това и изпрати Ръза да й занесе багажа уж че Галип казал и тя след като го обвини и той й отговори че нищо не й е изпращал тя сподели пред Рухсар с едно изречение - Галип изглежда наистина не знаеше за багажа и толкова. Тя не прави собствени разследвания, за да не се умори да мисли /това са думи не Рухсар, не мои/. Така и тук в сцената с червените рокли - Рухсар се опитва да й обясни какво е научила за Еда, но тя си знае нейното. И започва пак с обвиненията срещу Галип. Това е Сабиха.

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

Мисленето май не е от най-силните страни на Събка.Или  тя ще си прави разказчета по картинки,или ще се остави да я манипулират до там,че да изостави мъжа,когото обича и носи детето му.

# 687
# 688
  • Мнения: 36 772
За мен Сабиха не си е давала ясна сметка в този момент, че Галип ще й липсва. Когато се разделяха преди това той винаги беше или близо до нея или около нея. Той никога не я е изоставял. Когато тръгна за Италия той тръгна за да остане тя в апартамента с децата, защото нали си спомняте че тя събуди децата и започна да събира багажа. След като той каза вие останете аз заминавам тя не реагира отново. Ако не бяха капитана и Рухсар тя изобщо нямаше да се боли да ходи да го търси на летището. Тя на практика не е живяла сама и да се справя сама с проблемите или Галип ,или Кюршат или Кемал или Рухсар - винаги е бил някой около нея и й е помогал. Но след това когато я даваха че сама тихо кротко си плаче тя си страдаше за Галип, но дори и тогава не си признаваше дори и пред себе си. За мен това си е инат или както ти казваш мазохизъм. Толково сме горди, че няма да признаем нищо и пред самите нас.

 newsm10 newsm10 newsm10 smile3521 smile3521 smile3521

То хубаво човек да е горд,ама да има и на какво отгоре,а това нейното си е чиста проба инат:Ще страдам ама по гръб не падам.
А иначе-много ми е мъчно като я гледам как страда за Галип. smile3518 smile3518 smile3518
И още повече й се ядосвам,че може с памук да  му изкара душата,а тя се прави на интересна.
 smile3512 smile3512 smile3512 smile3512
newsm10 newsm10 newsm10 Съвсем си права.

# 689

Общи условия

Активация на акаунт