как премахнахте целулита?

  • 37 286
  • 187
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
И ръчни масажи, и ръчни масажи ...  Grinning

+ 1, на мен масажите ми помагат най-много

# 16
  • Мнения: 3
Аз ползвам продукт на Ейвън за целулит и ми харесва. Може и да си въобразявам (нали всичко е в главата ни), но имам усещането, че ми намалява. Ама си е факт, че като се заседя и особено през зимата, каквото и да правя, е или без резултат, или с минимален. Лятото е по-различно - тогава ям повече зеленчуци и плодове, пия много вода и правя повече разходки. Така че вие сте прави - движение във всичките му вариации е истината  Grinning

# 17
  • в Кошера
  • Мнения: 2 227
това за 1 път го виждам от къде си го взимаш и колко парички е

От салона, в който ми правиха масажите  Peace Няма го в магазинната мрежа  Wink

# 18
  • Мнения: 625
Масажи със силиконови вендузи Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 825
това за 1 път го виждам от къде си го взимаш и колко парички е

От салона, в който ми правиха масажите  Peace Няма го в магазинната мрежа  Wink

http://www.lookfantastic.com/beauty/guinot/body-contouring-firmi … basket_item=32187

# 20
  • Варна
  • Мнения: 67
Пиенето на мнооого вода + чай от джоджен сутрин и вечер  Peace Имаше и някаква добавка, хомеопатична, но не я помня, защото не съм я ползвала.

# 21
  • Мнения: 36 059
джоджен сутрин и вечер? после как ходиш в тоалетната по голяма нужда?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 67
Това е друг проблем  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 825
 Joy

# 24
  • Мнения: 36 059
да, бе! друг бил  hahaha

# 25
  • Варна
  • Мнения: 67
На мен не ми действа така...затова и го казвам като начин за премахване на целулит  Rolling Eyes Аз хапвам и овесени трици, които пък регулират стомаха, те също са много полезни при наднормено тегло. Извинявам се, ако съм подвела някой с тоя джоджен  Blush Аз дори си посадих в саксийка, суша си го и си правя чай ...

# 26
  • Мнения: 957
Има масажи в мед в домашни условия. Масажа не е труден и има страхотен ефект.

# 27
  • Мнения: 13
Масажи със силиконови вендузи Peace

Точно!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
с кафето няма ли да се запуши банята,  аз сега съм решила с някое от мазилата на гарниер да се мажа. На тях нали има и масажор може да стане. Иначе мислех на плуване да ходя ама като гледам братовчетка ми че е и плувкиня има повече от мен Mr. Green.
е няма по голям боклук от този на гарние,не си давай парите!

# 29
  • Мнения: 13
Има масажи в мед в домашни условия. Масажа не е труден и има страхотен ефект.

Дай малко повече инфо или прати някакъв линк, да видим как точно става, че ми стана интересно.. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт