Книги от bookdepository.co.uk

  • 11 989
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Пристигат в пощата.

# 31
  • Мнения: 5
Здравейте, не знам да ли тук трябва да го задам този въпрос но реших все пак да пиша. Та поръчах си две книги от Book Depository и преди пет дена ми пристигна известие от пощата отидох но беше дошла само едната книга.... прочетох в един блог,че като поръчаш от този сайт две или повече книги не идват взички книги в един пакет. Въпроса ми е колко време трябва да чакам преди да се обърна към сайта за да им кажа,че не съм получила цялата поръчка ?

# 32
  • Мнения: 919
А някъде в данните на поръчката или в пощата нямаше ли информация, че разделят поръчката на две?
Ако не - по-добре им пишете за да видите какво се случва.

# 33
  • Мнения: 2 865
Здравейте, не знам да ли тук трябва да го задам този въпрос но реших все пак да пиша. Та поръчах си две книги от Book Depository и преди пет дена ми пристигна известие от пощата отидох но беше дошла само едната книга.... прочетох в един блог,че като поръчаш от този сайт две или повече книги не идват взички книги в един пакет. Въпроса ми е колко време трябва да чакам преди да се обърна към сайта за да им кажа,че не съм получила цялата поръчка ?
Провери си внимателно в и-мейла. Когато разделят на две изпращането на поръчката , съответно и мейлите за изпращане са два, като е уточнено какво точно е изпратено във всеки мейл. Т. Е. виж дали имаш два мейла и кога евентуално е изпратена втората книга и прецени колко време е минало.

Общи условия

Активация на акаунт