Kak се предпазвате?

  • 8 534
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Афродита, аз съм я чела, познах, че цитатът е оттам и също като теб съм пила хапчета известно време и вече съм абсолютно против.  Imp
Смея да те посъветвам обаче да не приемаш за чиста монета всичко, което прочетеш там. Има много верни неща, но и много...хм...провокативни неистини. А някои глави спокойно могат да се нарекат "Гълъбовата конспирация срещу здравеопазването (с оглед популяризирането на хомеопатията и привличането на повече пациенто-клиенти).  Twisted Evil  А и този Гълъбов е много, много странен тип, аз много си падам по хомеопатията също, ама баш на него не бих му се доверила на 100 %.
Та към темата - ЗА прекъснатия акт. Нищо му няма на тоя метод, шест си е! Цял живот (с малки изключения така съм се пазила) и никога не съм имала нежелана бременност! Всички други методи (може би с изключение на презервативите) ги намирам за страхотна инвазия срещу организма ми!  Wink

# 61
  • Мнения: X
А какво мислите за станалите напоследък модерни тестове за овулация?

# 62
  • Мнения: 312
А какво прави една жена, когато й е забранено да пие хормонални хапчета, заради прекаран тромбофлибит, още е рано да си сложи спирала, а секса с презерватив е непоносим за нея?

# 63
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
С прекъснат акт или презервативи около овулацията (за по-сигурно), за 6 год. заедно не е имало изненади, а бебчо си го бяхме планирали  Grinning .

# 64
  • sofia
  • Мнения: 562
и ние се предпазваме с прекъснат полов акт!
след един от малкото пъти когато ползвахме презерватив забременях!
след раждането направо изтръпвам като чуя за презерватив!страх ме е да рискувам с хапчета а за сега не става да си сложа спирала(ми каза лекаря)!така че обстоятелствата ни принуждават!
като сме на темата чували ли сте тезата че при някои жени средата е толкова кисела че разяжда презервативите?!

# 65
  • Мнения: 8 769
Цитат на: assia
като сме на темата чували ли сте тезата че при някои жени средата е толкова кисела че разяжда презервативите?!

 Shocked  Shocked  Shocked  Shocked Е, такова нещо не бях чувала! Егати сярната киселина, дето трябва да я имат тия жени! Shocked ами в такъв случай и на члена няма ли да му се разяде нещо...или да му щипе.... Shocked  Confused:  Confused:

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 14
И при нас така - 6 години и половина само прекъсване на половия акт и след като решихме да имаме дете, стана  на първия месец.
С презервативи не сме опитвали. Мъжът ми казва, че има повече вяра на себе си. Но мисля да опитаме с презервативите след като родя.

# 67
  • sofia
  • Мнения: 562
Цитат на: Туфи
Цитат на: assia
като сме на темата чували ли сте тезата че при някои жени средата е толкова кисела че разяжда презервативите?!

 Shocked  Shocked  Shocked  Shocked Е, такова нещо не бях чувала! Егати сярната киселина, дето трябва да я имат тия жени! Shocked ами в такъв случай и на члена няма ли да му се разяде нещо...или да му щипе.... Shocked  Confused:  Confused:

ами не знам но го чух някъде и ми беше интересно да знам дали и друг е чул за такова нещо!беше ми удобно да си мисля че има такава възможност,защото освен случая със спукания презерватив когато забременях,ни се е случвало и друг път,и процента на спуканите  презервативи си е сериозен!може би трябва да виня качеството на самите презервативи или качеството на поставянето им колкото и да ми е неприятно!

# 68
Цитат на: Vache
Цитат на: AFRODDITA
не пийте хапчета, защото водят до рак, и др. т. к. тия хапчета трябва да се купуват.[/color][/b]


Чела съм, че продължителна употреба на Cilest намалява риска от рак на гърдата. Аз го пих 5 г. преди да забременея. Сега сме на презервативи, ама се замислям пак за хапчета. Нямах никакви странични ефекти. Не съм напълнявала, дори менструацията ми тогава стана по-малко обилна и безболезнена

# 69
  • Варна
  • Мнения: 289
Ние също- 5 години с прекъснат акт, нито веднъж презерватив и планирано бебче Laughing

# 70
Абе какво му става на този сайт беее Embarassed Писах и отиде на м.....а си  Embarassed  Sad  С пореден опит с днешна дата, че вчера излязла една глупост само.
Та и при мене си действаше точно така. Мензиса по време на цикълът ми намаля значително - като се знам какво кранче бях иначе Embarassed
И съм съгласна с Ваче, че кой каквото и да избере за "защита" е най-важно да е уверен в това и да вярва на избора си.
А относно за хапчетата и възрастта , тук точно за това се правят прегледи на всеки 6 месеца и се проследява общото състояние, евентуално ако има някакви отклонения да се търсят причини и да бъдат заменени с нещо друго ако трябва

# 71
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Здрасти.Аз съм голям фен на презрвативите. 11 години това ползваме и бебо стана от първия път.Страшно ми харесват оребрените,защото ми помагат за G точковия оргазъм. Stuck Out Tongue

# 72
  • Мнения: 46 526
Винаги сме ползвали презервативи - и двамата ги харесваме.
А това за прекъсването на половия акт не е ли много неприятно за мъжа, в смисъл, че точно, когато му е най-хубаво трябва да ........... Embarassed

# 73
  • Мнения: 18 542
До сега с хапчета, после ще минем на прекъснат сигурно.
Презервативите не са ми много по вкуса, пък и така може да направим фал и да си имаме и второ бебе изненада  Wink

# 74
  • Мнения: 46 526
Цитат на: cheta
.......Презервативите не са ми много по вкуса, пък и така може да направим фал и да си имаме и второ бебе изненада  Wink


За седем години сме имали само един фал, но за всичко са измислили хората, пих Постинор и нямаше проблеми Grinning

Общи условия

Активация на акаунт