Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 602
  • 725
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 72
Момичета здравейте. Връхлитам в темата много развълнувана, за да споделя нещо с вас. Днес си написах едно желание с убеждението и вярата, че вече се е случило.Благодарих на вселената, и какво се случи. След няма и 30мин. получих телефонно обаждане което сложи началото на осъществяването на моето желание. БЛАГО-ДАРЯ НА БОГ.

# 466
  • Мнения: 18
Момичета здравейте. Връхлитам в темата много развълнувана, за да споделя нещо с вас. Днес си написах едно желание с убеждението и вярата, че вече се е случило.Благодарих на вселената, и какво се случи. След няма и 30мин. получих телефонно обаждане което сложи началото на осъществяването на моето желание. БЛАГО-ДАРЯ НА БОГ.
Браво много се радвам за теб! Hug

# 467
  • Мнения: 1 568
Браво  Hug

# 468
  • Мнения: 730
 Grinning Поздравления и от мен, силна мисъл! Hug

# 469
  • София
  • Мнения: 72
Благо-даря момичета. Дай Боже всеки му. Пожелавм на всички да се изпълнят вашите желания. Вярвайте, и бъдете щастливи от всичко добро което ни се случва. Поздрави на рожденичката и на бъдещата мама.

# 470
  • BG
  • Мнения: 390
Поздравления за сбъднатите желания на момичетата, и  newsm10 на останалите, които чакат сбъдването.
Аз току що си поръчах книгата ''Wishpin'', до няколко дни ще пристигне.

# 471
  • Мнения: 1 037
Здравейте! Аз си ви чета най-редовно и тук е момента да благодаря отново на всички момичета, които правят тази темичка да бъде наистина толкова позитивна  bouquet
Искам да споделя нещо...Аз по принцип много рядко помня какво съм сънувала през ноща, но снощи помолих ангелите да ми дадат някакъв знак в съня ми, какво да направя, за да се справя с тази объркана ситуация в която се намирам и когато се събудя на сутринта да си спомням своя сън. Е случи се! Само дето въобще не мога да разбера какво искат да ми покажат с този сън Rolling Eyes Сънувах, че съм в къщата на едно момче и аз се грижих за него, той беше на легло, но аз го вдигнах и му помагах да ходи. Говорех му колко е силен и ще се справи...и той ми се усмихваше през цялото време...дори преди да се събудя той вече ходеше сам:)
И отново искам да потвърдя, че техниката с портмонето работи при мен Crazy

# 472
# 473
  • Мнения: 1 568
А метода Силва работи ли успешно при някоя от вас?
Знам че има тема, но тя върви бавно и затова ми се иска да питам вас.  Hug

# 474
  • Мнения: 515
като казахте за протмонето  да ви разкажа нещо.. Онзи ден имах проблем с компютъра (служебния) имаме момче , което отговаря за тях и му се обадих да дойде да го смени. Идва той,а  аз съвсем забравила, че съм си включила протмонето да се зарежда и съм го сложила ама точно върху кутията Crazy Той го гледа милия , пули се  Rolling Eyes Аз умрях от срам ви казвам  Blush издърпах го набързо и смоталявих нещо от сорта " а ето къде било"  Joy Joy Срааам

# 475
  • Мнения: 10 689
.... и го зареждаш портмонето със захранващия кабел на компютъра  Joy
И после защо имаш проблеми с компютъра  Laughing

# 476
  • Мнения: 1 568
като казахте за протмонето  да ви разкажа нещо.. Онзи ден имах проблем с компютъра (служебния) имаме момче , което отговаря за тях и му се обадих да дойде да го смени. Идва той,а  аз съвсем забравила, че съм си включила протмонето да се зарежда и съм го сложила ама точно върху кутията Crazy Той го гледа милия , пули се  Rolling Eyes Аз умрях от срам ви казвам  Blush издърпах го набързо и смоталявих нещо от сорта " а ето къде било"  Joy Joy Срааам


 newsm62 newsm62 newsm62

Не си спомням откога не съм се смяла така  hahaha
 Joy Joy Joy

# 477
  • Мнения: 18
като казахте за протмонето  да ви разкажа нещо.. Онзи ден имах проблем с компютъра (служебния) имаме момче , което отговаря за тях и му се обадих да дойде да го смени. Идва той,а  аз съвсем забравила, че съм си включила протмонето да се зарежда и съм го сложила ама точно върху кутията Crazy Той го гледа милия , пули се  Rolling Eyes Аз умрях от срам ви казвам  Blush издърпах го набързо и смоталявих нещо от сорта " а ето къде било"  Joy Joy Срааам
Отавна не се бях смяла така!
Много ме развесели newsm62 newsm62

# 478
  • Мнения: 515
.... и го зареждаш портмонето със захранващия кабел на компютъра  Joy
И после защо имаш проблеми с компютъра  Laughing


 Joy Joy Смях си е ... така, че внимавайте  Laughing  Със зарядното на телефона, то е до компютъра  hahaha

# 479
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Момичета здравейте. Връхлитам в темата много развълнувана, за да споделя нещо с вас. Днес си написах едно желание с убеждението и вярата, че вече се е случило.Благодарих на вселената, и какво се случи. След няма и 30мин. получих телефонно обаждане което сложи началото на осъществяването на моето желание. БЛАГО-ДАРЯ НА БОГ.
Паздравления!  bouquet  bouquet
За жалост при мене нещата тръват не в посока изпълнение на желанието, а точно обратната - отдалечаване Rolling Eyes Rolling Eyes
Казвам си, че Вселената знае по-добре кога е момента и....просто чакам Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт