Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 600
  • 725
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 611
Viki.много сладка история  Laughing   
Small Sun,при мен е някакъв сбор от нещата които съм прочела,които са ми допаднали и които съм изпробвала с успех.Така че не мога да дам линк.Но принципът е този за който е писала Корал-Пожелаваш си нещо,с мисълта че вече го имаш,леко радостно, благодарейки за всичко което вече имаш и което получаваш и го пускаш т.е. не мислиш постоянно за него и не се съмняваш ще стане или не.Пускаш го с ведрата увереност че е твое и Благодариш.Прочети от първа страница
"ЗАКОН ЗА ПРИВЛИЧАНЕТО" - резюме по книгата на Майкъл Лозиър - lenny_pld
Техника на поръчването и всичките й детайли - по Бербел Мор -"ПОРЪЧКИ ДО ВСЕЛЕНАТА" - lenny_pld
Има и много други чудесни линкове по въпроса на първа страница. Peace
Tanya24   Hug

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 21:49 от sweta

# 481
  • Мнения: 9
Благодаря на всички за съветите, аз още като го прочетох имейла ми стана ясно че е спам и така съм се смяла че не е истина.Обаче от няколко дена моля ангелите за помощ и съвет и мисля, че е някакво послание което не мога да разтълкувам.
 На рожденничката и бъдещата мама много топлина ,усмивки и сбъднати желания.   bouquet
На момичетата които са нетърпеливи при реализирането на желанията  ще кажа: от 10 месеца започнах да чета за подсъзнанието и приложих много техники ,нетърпелива като  вас.   Досега не ми се е сбъднало нито едно желание, но аз смятам че по важното е че промених светогледа ,мисленото за всичко. Въобще сега съм един нов човек  и опознавам отново света от друг ъгъл. Позитивно настроена, приемайки и най трудните ситуации с усмивка .
Аз знам че Бог,Вселената  са ми отредили прекрасни щастливи дни .Благодарна съм за всичко което имам и което идва в моя живот.
  Още веднъж благодарности и много усмивки на всички тук. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 482
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Огромен   bouquet за lenny_pld , за труда да поддържа тази тема и за колосалното количество линкове в началото. Ще чета седмици ... къде съм бляла досега  ooooh!
 Искам да попитам за най-мощния период по Жан Спилър. Какво се прави в този период? Само писане на желания на листчета ли? Според изчисленията съм точно в такъв период, а той е веднъж годишно. Как да го оползотворя най-рационално?

Голямо дете  Hug
БЛАГОДАРЯ   bouquet
През най-мощния период се пишат желания - повече от 1 и по-малко от 10/дневно   /общо 40 желания/ Heart Eyes

vanina174, 202uu

  Досега не ми се е сбъднало нито едно желание, но аз смятам че по важното е че промених светогледа ,мисленото за всичко. Въобще сега съм един нов човек  и опознавам отново света от друг ъгъл. Позитивно настроена, приемайки и най трудните ситуации с усмивка .
Аз знам че Бог,Вселената  са ми отредили прекрасни щастливи дни .Благодарна съм за всичко което имам и което идва в моя живот.
Още веднъж благодарности и много усмивки на всички тук. Simple Smile Simple Smile Simple Smile


Много се радвам на всички за постигнатите успехи Hug Hug Hug

# 483
  • Мнения: 382
А метода Силва работи ли успешно при някоя от вас?
Знам че има тема, но тя върви бавно и затова ми се иска да питам вас.  Hug
При мен. Ако искаш ще ти пиша повече на ЛС. Hug

# 484
  • Мнения: 2 196
Сърдечни благопожелания към всички, които имат повод за празнуване!  bouquet

Момичета чудесни, обяснете ми нещо. Как се сдържате да не се намесите, когато виждате, че се проявява агресия към някого? Успявате ли изобщо?
Днес за малко да набия /буквално/ един, които се държеше изключително жестоко с едно момченце.
Спря ме само и единствено това, че после може да си го изкара отново върху детето.
Ама още искам да го набия. Такава ярост се надигнала в мен, че ще се пръсна.

# 485
  • Мнения: 9
lenny_pld  благодаря ти за всичко, ти си вълшебница   Hug
                         
                      ДЕСЕТ НЕЩА
                            които
                            БОГ
              няма да попита на ОНЗИ ДЕН


1.Бог няма да те попита   каква кола си карал през живота ти.
Ще те попита колко хора, които са нямали кола, си ги закарал до мястото където са щели да отидат

2.Бог няма да те попита колко квадратни метра е твоята къща
Ще те попита колко хора си приел да нагостиш в нея

3.Бог няма да те попита какви дрехи си имал в гардероба
Ще те попита на колко хора си помогнал да се облекат

4.Бог няма да те попита коя ти е била най-голямата заплата
Ще те попита дали ще се промениш когато я получиш и задържиш

5.Бог няма да те попита коя е била най-голямата позиция в работата ти
Ще те попита дали най-добре си се справила с нея

6.Бог няма да те попита колко приятели си имал
Ще те попита на колко хора си им бил приятел

7.Бог няма да те попита в какво съседство си живял
Ще те попита какво ти е било отношението с тях

8.Бог няма да те попита за цвета на кожата ти
Ще те попита какво всъщност имаш вътре в теб

9.Бог няма да те попита защо ти е трябвало толкова много време да намериш спасението
Той направо ще те закара в твоята къща в РАЯ, а не в АДА

10.Бог няма да те попита на колко хора си изпратил това съобщение
  Той вече знае какво си решил.

Добрите приятели са като звездите........
Понякога не ги виждаш, но знаеш, че съществуват.
      Чувай приятелството!

Много ми хареса и не се стърпях да Ви го напиша.

# 486
  • София
  • Мнения: 2 840
Днес за малко да набия /буквално/ един, които се държеше изключително жестоко с едно момченце.
Трябвало е да го набиеш.
Лично аз не виждам нищо осъдително в такъв порив, нито смятам, че той противоречи с нещо на някакъв неписан закон.
Виж, според писаните закони...може да те съди идиотът.

# 487
  • Мнения: 2 196
Аааа, не неписаните закони ме спират. Спира ме това, че аз хубаво ще го набия, ама дали после няма с още по-голяма злоба да си го изкара върху беззащитното дете.
И друго ме спира. Преди години скочих да спасявам една жена от мъжа и, който я шамареше насред улицата. Па като викна тази ми ти мадама: ''не пипай мъжа миииии! Господ да те убий!'', видях се в чудо. Crazy

# 488
  • София
  • Мнения: 2 840
Между възрастни - никаква намеса. И на мен ми се е случвало да "защитя" приятелка, а после се оказа, че тя мянала нужда и аз излязох виновна Mr. Green
Законът за непоисканото добро.
Обаче, когато иде реч за деца, това е друго, те са беззащитни, колективният разум би следвало да се намеси.
Не виждам опасност насилникът да си го изкара на детето, защото така или иначе той най-вероятно регулярно упражнява насилие върху него.

Не споделям крайния пацифизъм лично аз, особено в някои случаи, касаещи деца.

# 489
  • Мнения: 1 111
Здравейте, мога ли да се включа и аз тук Flutter

много късно откривам темата, да му се не види....можех да избегна успокоителните, които пих цяла седмица, ако я бях видяла по-рано

много сте изписали,ще изчета с интерес

# 490
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Тежкотонажно допълнение към нашата тема Hug Подари си желаното тяло  

Авторката - си е нашенска - не от Своге, а от Варна bouquet



http://www.az-jenata.bg/article/10137/Podari-si-zhelanoto-tyalo/
http://www.vbox7.com/play:dd38df16


Уфффффф, това с насилието и аз съм го задавала тук - в контекст - дали не привличам такиви хора /те ,вярно, че са обкръжение и то случайно, ама... newsm78/

tuly, добре си дошла /дано не те погълнем с тези толумбички и шоколади в ника hahaha/

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 23:38 от lenny_pld

# 491
  • Мнения: 2 196
Аз му изскърцах през зъби на въпросния разни обещания за не особено светло бъдеще, ако го видя още веднъж да посяга на детето. Това не можах да се въздържа да не направя.
КЛОНКЕ, утре ако чуеш по новините за една, дето са я набили тумба цигани, да знаеш, че съм паднала в боя. Joy

tuly, добре дошла!  bouquet

# 492
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Дано да успея дя се запиша този път Hug

# 493
  • Мнения: 58
Здравейте! Simple Smile
Доколкото се усещам, аз съм в някакъв вакуум или депресия...
Хубавото е, че съм в началото, лошото е че не виждам пътя... Загубих го...
Ако знаете подходяща техника или метод - благодаря предварително.
ПП
Тази нощ сънувах мн гаден сън, явно още ме държи...

# 494
  • Мнения: 1 568
Здравейте! Simple Smile
Доколкото се усещам, аз съм в някакъв вакуум или депресия...
Хубавото е, че съм в началото, лошото е че не виждам пътя... Загубих го...
Ако знаете подходяща техника или метод - благодаря предварително.
ПП
Тази нощ сънувах мн гаден сън, явно още ме държи...


На мен много ми помага това:

http://www.book.store.bg/p26558/promeni-zhivota-si-za-7-dni-cd-pol-makkena.html

Лени ми ги изпрати чрез скайп, ако искаш CD-тата:hug:
Много добре ми действат Peace

Общи условия

Активация на акаунт