щръкнали ушички

  • 7 704
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте мамчета  Simple Smile моята дъщеричка има много меки ушенца и непрекъснато се подвиват.Страх ме е, че поради тази причина,ще и щръкнат .Какво да направя чувала съм ,че на някой бебета им лепяли ушичките.

# 1
  • Мнения: 27 524
На всички бебета са меки ушлетата. Не стават и остават клепнали заради това, не се притеснявай. Лепенето и подобни глупости не променят нищо  Peace

# 2
  • Мнения: 718
Остави му ушичките на детето, на повечето бебенца се подвиват. И дъщеря ми е от тях, но за 8м и половина не съм видяла поражения. Ако обаче му е в гена, и пирончета да сложиш - все тая.

# 3
  • Мнения: 2 447
Няма да щръкнат от това....Нито лепенето и прочее,би помогнало ако ушичките са щръкнали...

# 4
  • Мнения: 1 310
Абсолютно съм съгласна с момичетата.  Peace
И на сина ми постоянно се подгъваха, но сега си е с напълно нормални уши.  Peace

# 5
  • Мнения: 774
Ще й се оправят ушичките. Моля те само, недей да ги лепиш с нищо!

# 6
  • Мнения: 1 473
Всичко е ген, ако имате дядо с клепнали уши, може и детето да ги наследи. Не е възможно да се промени нещо, което е генетично заложено с лепене и тн.  Недей да експериментираш с бебето.

# 7
  • Мнения: 27 524
Ако обаче му е в гена, и пирончета да сложиш - все тая.

 Joy Представих си го образно  hahaha

# 8
  • София
  • Мнения: 355
И на мен майка ми ги е лепила ушите! LaughingИ до ден днешен се смееме с нея като се сетиме,но ушите ми пак са си леко щръкнали,така че,нищо не прави,както са ти казали всичко си е до ген  Peace

# 9
  • Мнения: 6 713
На моята принцеска едното ушенце леко стърчи, в началото само това виждах и чак го лепях с лепенки ушето. Mr. Green ooooh! Сега това уше ми е най-сладкото и направо си се чудя какъв ми е бил акъла! Wink

# 10
  • Мнения: 17
И на нашето бебе й се прегъват ушичките и само я вардим с таткото и ги наместваме - дано наистина не е с щръкнали ушички като порастне

# 11
  • Мнения: 114
Сестра ми като бебенце все си налягаше ушетата и нашите се тюхкаха и смееха дали да не й ги ковнем с по едно джамджийско пиронче. Grinning
В интерес на истината й щръкнаха и си стояха така мило вирнати чак докъм пубертета.
Сега ушичките й се прибраха НАПЪЛНО, но пък езикът й се цепна на две. За това обаче разправят, че лек май нямало. Wink

Да ви е живо и здраво бебчето, и недейте да го тормозите. Ушичките не правят човека.

# 12
  • Мнения: 9 436
Стига глупости! Tired
Детето е прекалено малко,за каквита и да било интервенции.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Подкрепям,написаното от момичетата.Ще й се оправят ушичките.

# 14
  • Мнения: 2 314
И на моята дъщеря като по-малка едното и ухо все беше подгънато. Нищо не съм правила и не са и щръкнали ушичките Peace
Това с лепенето са пълни глупости.

Общи условия

Активация на акаунт