Отговори
# 45
  • Мнения: 95
Миме,завидях ти като те видях с Мая на хамака Heart Eyesаз имам хамак ама нямам Ивко Sadсамо големият Иво ме гушка.Тук 6 дни валя без да спре,и сега има слънце ...как му се радвам..отивам с книжка на хамака Peace
Миме,много добре си им нагласила стайте на бебоците PeaceЗа разкритието..аз правих една глупост,е мина без последствия но ..мих прозорци 15 на брой...чистих стълбището,закачах пердета това в петък на 06.02 на 07.02 в 11 ми изтекоха водите,ама я си гали коремчето и му се радвай  bouquet
Гал,много празници много нещо ..искам снимки Hug
Раде,направи си една снимки като блондинка,много съм любопитна Laughing

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 13:51 от dessi06

# 46
  • Мнения: 529
само големият Иво ме гушка.

Оплакваш ли се, а  Mr. Green Joy Joy

И Руси много се гушка, много е обичлив, на мама бухтичката  Heart Eyes Дарко пък гледа от него и той само се бута да го гушкам, ама милия нали е едно джезве кокали и като го прегърна и си потракваме чак  Joy

Днес една лига ме е ударила, пруепрочитам си Пътеводителя на галактическия стопаджия и просто се кефя на всеки ред  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 115
Миме, супер ти е "спалното", приемаш ли гости, че виж в какви условия спи моят хулиган  hahaha Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 236
Привет и от мен!
Завърнахме се от море още в неделя, но нещо нямах особено настроение, беше ме хванала следпочивна депресия, предполагам. И уж си починах, но още в понеделник започнах отново да мечтая за море.

Варненки, не ми се сърдете, не се обадих, защото си откарахме цялата ваканция на вилата и слизахме в града 2 пъти за по 2 часа, колкото да заредим с провизии.

А на вилата беше приказно, макар че жегата се опитваше всячески да ни умори. Яна търчеше по цял ден из тревата, береше цветя, обра на баба си ябълките зелени, опитваше се да ги яде направо от дървото, без дори да ги къса. 100 пъти падна в градинката с цветя на баба си/а тя е дълбочка, под нивото на пътеките/, успя да си защипе пръста на бравата на вратата на колата...изобщо голямо бандитстване падна. Но пък вече качва и слиза стълби сама, като се страхува само малко Wink .Снимки ще пускам по-нататък.

С морето Яна стана пръв приятел, водихме я всеки ден на плаж сутрин рано, изкара си детето плажа на мокрия пясък да подкопава брега, да строи замъци или пък във водата. Пояс тип седалка категорично не одобрихме, ревеше само докато го види. Ако някое закъсняло моряче си няма пояс, да знаете, че подарявам един, сядано е в него еднократно за 1 минута Simple Smile

Днес ходих да пазарувам с детето без количка/такова животно не ползваме от месец близо/ и Яна заспа на връщане в автобуса, не е обядвала даже. А как се прибрах с торбите и спящо дете на рамо...не питайте. Чудя се само как не се вталих малко от това мъкнене.

От няколко дни детето си казва, когато има пиш, а не само когато има ако. Дано откажем памперсите преди детската ясла, но няма да давам зор, без насилие стават май по-лесно нещата - тогава, когато детето само покаже, че моментът е дошъл.

# 49
  • София
  • Мнения: 83
Добър вечер,
днес правим 4 години с моето мъжле от сватбата и се почерпете за наше здраве.






Май са ни направили магия, днес като излизаше мъжа ми след обяд падна на земята в едно пликче конци с 2 копчета.Някой го е мушнал при врататаНапръсках аз със светена вода, а един по ми каза да не ги пипам и да ги занеса при течаща вода или на далечен кръстопът.Егати хората , аз много не вярвам на тези неща , но малко се притесних какви хора има.Някой да е чувал за подобно нещо, че четох в нета и направо ми настръхнаха косите.  Sick

# 50
  • Мнения: 140
Добър вечер!
Имаше ужасна буря във вторник вечерта тук  и останахме 2 дена без нет ooooh!  Hug Бях мн нетърпелива да видя дали нямаме и друго малко бебе Grinning
Честит рожден ден на патерици на нашите мами и от мен!!!  Бъдете живи, здрави, обичани и обичащи! bouquet   bouquet  bouquet
Миме, много весело си украсила детската стая Laughing Гледам и втората кошарка" паркирана" вече Mr. Green Веднага щом видях снимката се зарадвах и  усмихнах Grinning
Раде, честит нов цвят на косата!!! Чакаме  smile3509
Калинче, малкият г-н мн отдавна май не бяхме го виждали. Много пораснал ми се струва, дано да няма проблеми в яслата Flutter
Лара, честита годишнина!  bouquet Пожелавам Ви още  дълги години семейно щастие, любов и дечица.
Правилно са ти казали, да се хвърли намереното в течаща вода, мяташ и казваш: " -От където дошло там отишло" Peace Запалете си и свещ за здраве. На  мен никога не са ми правили, но на баща ми и брат му  Twisted Evil Не ми се разправя...
Включваме се в хорото с малко снимки Sunglasses




Лека, прохладна и мека нощ на всички! Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 311
 larakroft1, желая ви много дълъг и щастлив семеен живот! За евентуална магия нищо не мога да кажа - не разбирам и не вярвам в такива неща. Даже се замислих, че ако се спъна в такова пликче, няма да ми дойде на акъла подобно обяснение. Според мен не се задълбавай.
Пети, представих си вилата, зеленината, морето.... Ех че хубаво си ги представих, но все пак пусни и снимки, че да ви завидя (благородно, естествено) съвсем.
Адашката, много е сладка стаята! Мая отделно ли спи сега? Аз Мишката не успявам да я пратя в нейната стая и в истинския креват, спи си в кошарата при мен.
Михаела пак я изядоха комари през дрехите - прибрахме се от парка, съблякох я и ми стана лошо - цялата е в плюски и като знам, че утре ще са двойно по-големи направо се побърквам. Някой пробвал ли е тези гривни, дето уж пазели?
А днес колко съм се хилила - казвам и "Я ела да хвърля едно око в памперса" и тя се побърка. Цял ден обяснява как мама око фъли в плика боклука и ме води към коша да си хвърлям окото. После пък и давам сладолед и казвам да го ближе, но тя не разбира и дъвче и аз пак "Абе езика навънка" и нашата бегом на балкона с изплезен език... Изобщо ми  бедна фантазията какви неща измислят и как възприемат всичко мъниците.
Какво стана с Елфи и звездите - нищо не се чува, да не е затишие пред буря?
Ками, много е сладка малката, а синята рокля е трепач

# 52
  • Мнения: 24

Калинче, малкият г-н мн отдавна май не бяхме го виждали. Много пораснал ми се струва, дано да няма проблеми в яслата Flutter

Aaa мчи гледайте деее, аз що се омам да качвам снимки Wink Отдавна, отдавна колко отдавна да е било, след морето качвах беше къде средата на Юли Simple Smile
Нелинда браво, бързо се оправи с черпенето ама мойта торта пак се изгуби по трасето  Laughing
Дани честита ви годишнина още мноооооого години да имаш повод да черпиш на тази дата.  Hug
 Ники също много се гушка и ни целува (особенно кака си). мен много ме "обича" сутрин като го оставям в яслата. Гледа ме с едни големи влажни въпросителни очи и вика жално "мамо-мамо" Ако ревеше и се тръшкаше сигурно нямаше да си го слагам толкова, но сега... иде ми да зарежа работа, така ми къса сърцето. Утре ще пращам кака му да го заведе. Така де няма само мен да гледа с упрек, нека види че всички сме еднакво лоши да го оставяме сам с непознатите деца и лелки.
Помрънках ви за лека нощ ще ме прощавате ама... 
Лека нощ!

# 53
  • Мнения: 143
Честито бебче на Мечолана! Много да се обичат с батко Мишо и да слушат мама!

Дани, честита годишнина! Още много години да се обичате!

Честито на патерици и на рожденничките ни!

Ние днес се завърнахме от вилата - бяхме предвили да стоим там до неделя, ама не издържахме. Първите два дни ни беше прекрасно - поляна с басейн и един китеник под черешата, ама вчера Ралица започна да мрънка за всичко и видимо оттегчена от спокойния живот. Аз естествено нали и пет дни не мога да издържа на едно място ( от както родих не съм спала пет поредни дни на едно място освен на морето и там накрая се бях изнервила- нещо съм се повредила newsm78) и аз много се изнервих и така... Joy Joy Joy

Мрм, много яко това с "езика навънка"  Joy Joy Joy

И да ви се похваля - купихме си нов телевизор за Ами Буе - има безжичен интернет и сега мога да ви чета от него  Laughing И в тази връзка един въпрос - някои има ли представа какъв Флаш плейър трябва да се  инсталира,че не мога да гледам от vbox клипчетата?

Преди малко Ралица падна от нашия креват, нищо че я бях заградила с възглавници. Карбо, Гал, Яна - вие как процедирате с приспиването и оставянето на кревата.

# 54
  • Мнения: 529
Добра вечер  Wink

Миме (МрМ), как съм се смяла  Joy hahaha Joy сама в тъмното  Joy hahaha Спомних си едно време Дарко на тази възраст - гръмна ни крушката в хола и казвам на Иван, че трябва нова крушка да сложим и малкия тича в кухнята и носи круша от фруктиерата  Joy hahaha РУси малко по-назад го дава с реакциите  Whistling Днес например за първи път осъзна, че пишкането не е многоприятно по краката и гащите и сега всеки път като му се допишка и вика "пиш" и плаче, че се е изпуснал, но не желае да върши работата в гърнето, ами в една табуретка  Crazy тя е куха отвътре и децата я обръщат и влизат в нея. Та Руси се изпусна веднъж вътре и взе, че му хареса. Сега я ползва вместо гърне  ooooh!

Дани, аз се страхувам от такива лоши енергии и заклинания, но пък вярвам, че доброто е по-силно. Последвай съвета, изхвърли тези мистериозни конци във вода и отиди на църква да си запалиш една свещичка за твое спокойствие. А на двамата с мъжа ви - още дълги години любов, разбирателство и истинско партньорство  Hug

Дорабела, добре сте се завърнали  Simple Smile Няма угодия това вашето  Joy прекалено спокойно, прекалено динамично, аааа  Whistling Joy важното е, че човекът е човек, когато е на път  Wink
Аз Руси го приспивам на спалнята, а като заспи го прехвърлям в неговата кошара. Там изкарва около 40 мин. през деня и около 2 часа вечер, след което се събужда и докато не го сложа на спалнята, не продължава да спи. Та в повечето случаи аз лягам да го пазя. Ако не мога, барикаирам с възглавници и одеала и проверявам непрекъснато. Досега не е падал от леглото  Praynig но съм го хващала на ръба доста пъти  Embarassed вечер например мога да го излъжа пак за известно време да продължи в креватчето, но денем това е невъзможно, защото не спи толкова дълбоко. С две думи хич не съм подсигурила работата както трябва  Embarassed

ПЕралнята ми финишира триумфално, та отивам да простирам...само дано не съм боядисала пак нещо в цветовете на дъгата, че напоследък постигам невероятни цветови комбинации с тази моя пералня...

# 55
  • Мнения: 143


Миме, никакво раждане преди 22-ри, за да минете към девичката  Wink

Гал, на 22 е последния лъв:) Миме, не че те агитирам, ама неделя е най-хубавия ден да се роди човек, защото е денят на Слънцето, денят, които е отреден за почивка. В много култури се казва,че родените в неделя са големи късметлии..и т.н. Абе стига съм плямпала глупости - аз съм родена на 22 в неделя и затова Hug Hug Hug

Галче, много си права за угодията ми - няма такова животно при мен #Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 66
Дорабела
Аз Руси го приспивам на спалнята, а като заспи го прехвърлям в неговата кошара. Там изкарва около 40 мин. през деня и около 2 часа вечер, след което се събужда и докато не го сложа на спалнята, не продължава да спи.
...
Досега не е падал от леглото  Praynig но съм го хващала на ръба доста пъти  Embarassed
Същото е при нас!!
Само, че не ходим при нея на спалнята, ако няма нужда от ново приспиване Simple Smile

# 57
  • Мнения: 529
Уха, КАрбо, добре ни напомни ти, че скоро ще чакаме тортичка  Whistling Party баш в неделя  Wink Аз защо бях останала с впечатление, че си дева, а ти лъвица се падаш  newsm78

# 58
  • Мнения: 143
Уха, КАрбо, добре ни напомни ти, че скоро ще чакаме тортичка  Whistling Party баш в неделя  Wink Аз защо бях останала с впечатление, че си дева, а ти лъвица се падаш  newsm78

Аз бе Гал, не Надето Hug

# 59
  • Мнения: 140
Добро утро!!!

И аз съм чувала, че родените в неделя са големи щастливци и късметлии. Дано да е така, малката се родена на 22 рано, рано сутринта Grinning Моят ден е вторник. Вярвам, че всяко дете се ражда с късмета си независимо от деня, в който приветства живота Laughing

Общи условия

Активация на акаунт