На какъв масаж сте ходили?

  • 3 799
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
имам масажистка, която идва всеки ден в нас и ми прави антицелулитен + релаксиращ на гръб.
Еееееее,как си го позволяваш това.... newsm78 Колко струва да си наемеш личен масажист....

# 16
  • Мнения: 3 356
При рехабилитатор,с медицинска цел.След комоцио получих приплъзване на прешлени с прищипване на кръвоносен съд на врата.Той ме спаси от болки и започнах да спя като хората.Благодат.

# 17
  • Мнения: 331
антицелулитен. първия път беше съчетан с целутрон , но точно бях спряла да кърмя и не знам от какво смъкнах.
преди няколко месеца си направих една серия антицелулитен - 15 процедури и, заедно с диета за 3 седмици смъкнах 7 кила. оттогава не съм си правила и съм ги задържала. кожата се стяга доста видимо. но трябва да се поддържа - поне 1-2 пъти в месеца.

# 18
  • Мнения: 1 455
тути, масажистката ми е добра приятелка и идва всеки делничен ден. Плащам на месец по 150 лв.
поздрави

# 19
Даниспорт,благодаря за отогворът ти...сигурно е много приятно да глезиш тялото си всеки ден...... Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 9 477
Ами все още на никакъв не съм ходила. Wink Cry
Това си ми е детска мечта Wink.
Особено на вкусни масажи ми се ще да отида- с кафе, с шоколад... Grinning Heart Eyes
Между другото това е чудесна идея за подарък. Laughing
Ако искаш да зарадваш някоя приятелка- прати я на масаж! Peace

# 21
  • Мнения: 2 529
Правила съм си различни спа процедури и всичките са били невероятни Sunglasses За съжаление все още не мога да препоръчам спа център в София, защото съм била на такива процедури в чужбина, а тук само на обикновени масажи, но сега разучавам нещата и ще мога скоро да ви кажа къде и колко Wink (ама отсега да сте наясно, че цените са висоооооки). Спа процедурите не са само масажи, а включват различни елементи за постигане на определен резултат, например последната процедура, която съм си правила в Гърция се казваше "De-stress oliva treatment", 1 час и 15 минути, 80 евро и представляваше следното:
1. Ексфолиране на цялото тяло с кафява захар и няколко капки зехтин
2. Измиване
3. Нанасяне на зехтин и още нещо си с масажни движения
4. Увиване плътно на цялото тяло с два вида фолио и завивка и 20-25 минути престояване така в затъмнено помещение с подходяща декорация и музика (мога да кажа, че направо се унесох и сигурно съм си подремнала даже Laughing)
5. Развиване и измиване
6. Нанасяне на натурално какаово масло по тялото
7. Измиване на тялото
8. Масаж на скалпа за релаксация
Резултат: отлично настроение, релаксирано тяло, нежна и леко мазна и гъвкава кожа. Просто супер! Hug
Описвам само тази за пример, но всяка процедура си е различна.

Oппппа, редакция: ексфолирането с кафява захар е от една друга процедура с йогурт и мед, в тази май беше с някакъв извлек от морска сол или нещо такова Grinning

Последна редакция: пт, 04 ное 2005, 11:52 от kiki29

# 22
  • Мнения: 4 371
На два вида - релаксиращ и антицелулитен. От последния направих осем процедури и мисля, че имаше ефект. Освен стандартното пребиване на краката Laughing, масажистката ме клепа и с мед. Беше си болезнено, но според мен си струва. За съжаление процедурите ги правих в Разлог, а там услугите са на много по-ниска цена от софийските такива Tired
Искам да отида на масажа с камъни, но нито знам къде, нито пък ми се дават много пари Blush

# 23
  • София
  • Мнения: 2 623
На никакъв, а така ми се ще ама като отслабна тогава, че сега ме е срам да се съблека, а и бая ще се озори масажиста с моите козунаци  Embarassed

# 24
  • Мнения: 4 371
Tи пък, Юле, това й е работата Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 569
Никога не съм ходил на масаж.  Не обичам да ме мачкат, не ми е приятно.

# 26
  • Мнения: 232
Като чета това което сте писали се чудя при факта , че майка ми е рехабилитатор и все не ми остава време да се оставя малко да ме поглези. МАсажа е много хубаво нещо.

Общи условия

Активация на акаунт