"Цвете от изтока"- Sahra

  • 24 564
  • 207
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 294
Сериала започва от 22:00 часа на мястото на Аси Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 6 219
ама този Серхат е много готин! гледам го в Езо гелин  Heart Eyes
мисля си, че сериала не беше забелязан, защото го даваха в много ТЪПО време - сутринта. аз имах желание да го гледам, но тогава сутрините ми бяха заети. без повторение... за работещите пък - ЪПсурТ!!!
дано сега не е така Simple Smile

# 32
# 33
  • Мнения: 8 717
                                  


Много ще се радвам, ако наистина го дават от 22 ч.! И преди бях писала, че ми харесва този сериал и ще го гледам отново с удоволстие, защото това време ми е много удобно. Предният път наистина някак си мина незабелязано, макар, че и тогава изписахме повече теми, отколкото има сега за "Двама завинаги", който върви в прайм-тайма.

Серхат наистина е много добър актьор, още тогава си го харесах и заради него сега гледам Езо.

Освен това  тук участва /макар и с не много голяма роля, но пък се забелязва присъствието му/ още един мой любим актьор - Ахмет Мюмтаз Тайлан - Кемал аби от "Любов назаем" и Баллъ ага от "Вярна на себе си".

Надявам се да гледаме с удоволствие, да си комнетираме и да се забавляваме тук заедно!


Малко снимчици да разкрасят темата









Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 11:48 от alex_b

# 34
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добро Утро!  Hug Hug Hug Hug Hug
Пльосвам се и аз в темата на селския ПИ-ар... Peace
Браво Бриииз...страхотна тема...ще ме виждаш тук често...нали и тая махала си е наша. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте Дами - приемате ли нови попълнения в темата!
Не можах да го гледам миналата есен защото съм работещо "момиче",но моя колежка редовно ме държеше в течение на сериала,сега обаче след Аси,ще имам удоволствието да гледам и Сахра!

Морски бриз,благодаря за темата!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте Дами - приемате ли нови попълнения в темата!
Не можах да го гледам миналата есен защото съм работещо "момиче",но моя колежка редовно ме държеше в течение на сериала,сега обаче след Аси,ще имам удоволствието да гледам и Сахра!

Морски бриз,благодаря за темата!
Искрено се радвам да те видя тук! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 1
Мога ли и аз са се присъединя към участващите в темата? Не зная дали ще мога да го гледам, но ще пробвам.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Зизуня- Hug Hug Hug Hug Hug Ти си знаеш ! Party
sunny67-добре си ни дошла!
: alex_b, миличка, моля те да се върнеш на предния си пост и да прередактираш снимките Допустимият размер е 600/600. Нарушаваме правилата, слънце, никак не ми се иска да ни изтрият темичката преди още да е почнало филмчето.Много те моля- направи го!
Hug Hug Hug



P.S.Намаляването на размера става като в първата скобичка [img], която е пред линка вмъкнеш-height=300-ето така:[img height=300]Цифричката, разбира се може да е различна от 300, но не по-голяма от 550.Миличка, прости ми ако това го знаеш и аз ти го пиша, но за по-сигурно! Praynig Praynig Praynig PraynigА и да не ти се налага да търсиш кого да питаш, ако не знаеш. Hug Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 8 717
: alex_b, миличка, моля те да се върнеш на предния си пост и да прередактираш снимките Допустимият размер е 600/600. Нарушаваме правилата, слънце, никак не ми се иска да ни изтрият темичката преди още да е почнало филмчето.Много те моля- направи го! [/b] Hug Hug Hug



morski_briz, намалих ги на 300, скъпа, макар, че те бяха на 400. Знам правилото, че не трябва да бъдат повече от 600 и винаги проверявам, преди да ги постна. Но, нищо - и така са добре.

Аз съм последният човек, който би искал да ни спрат темичката! Grinning


А иначе, ако натиснеш "цитат" на поста ми, можеш да видиш размера в линковете. Така можеш да проверяваш, ако някои снимки те съмнавят, за да не се притесняваш.  Grinning

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 973
: alex_b, миличка, моля те да се върнеш на предния си пост и да прередактираш снимките Допустимият размер е 600/600. Нарушаваме правилата, слънце, никак не ми се иска да ни изтрият темичката преди още да е почнало филмчето.Много те моля- направи го! [/b] Hug Hug Hug



morski_briz, намалих ги на 300, скъпа, макар, че те бяха на 400. Знам правилото, че не трябва да бъдат повече от 600 и винаги проверявам, преди да ги постна. Но, нищо - и така са добре.

Аз съм последният човек, който би искал да ни спрат темичката! Grinning


А иначе, ако натиснеш "цитат" на поста ми, можеш да видиш размера в линковете. Така можеш да проверяваш, ако някои снимки те съмнавят, за да не се притесняваш.  Grinning

  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001 Благодаря ти!  bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 0
забелязахтели че и тук нашият приятел Серхат пак познава любовта и хората с очите както и при Езо

# 42
  • Мнения: 8 717
Ами те затова и двете актриси са с невероятно красиви очи! Иначе изобщо нямаше да пасват на ролите си. И в двата случая екипите са направили изключително добър избор  - и Нургюл като Езо, и Арзум като Сахра, са много точни попадения! А за Серхат да не говорим - той просто е мъж за две жени! Laughing И двете ги гледа много истински нежно и влюбено! Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 0
давидим сега кой сериал още ще пуснат с негова главна роля и коя ще е следващата късметлийка да му партнира

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ей ме на и мене у гювеча... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Незнам кво да пишем кат не съм гледала филма...за тва само отразявам за сега... Peace

Общи условия

Активация на акаунт