Гергана Паси роди дъщеричка

  • 6 037
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 287
  Бившите външни министри Гергана  и Соломон Паси си имат дъщеричка, която е орисана да стане дипломат. По информация на вестник „Стандарт“ малката Михаела се роди в клиниката на доц. Атанас Щерев точно на 17 август, както беше планирано. Михаела Паси носи името на сестрата близначка на Гергана и вероятно тя ще бъде кръстница на малката.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 620
Да им е честито  bouquet
Малката да е здрава и щастлива Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 19 103
Да е живо и здраво бебето.
Толкова бебета се раждат всеки ден - има ли смисъл да се прави тема за едно от тях.
Не мисля, че е по-различно от другите родени тия дни бебета.
Поздравете майката и бащата в съответната отчетна/ако пише там./

# 3
  • Мнения: 5 370
Е, да. Класически случай, зарязва жена с 3 деца и ...си прави новоооо....
После се сърдим на обикновените муньовци.

Нейсе. Да е живо и здраво детето.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 074
Да им е жива и здрава дъщеричката  Peace
Ама пък чак тема  newsm78

# 5
  • Мнения: 5 710
Да е жива и здрава малката дипломатка!
Ще се разпиша и в темата за кръщенето й  Hug Hug  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз пък и на сватбата и, ако съм жива  Joy

# 7
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 769
Е, да. Класически случай, зарязва жена с 3 деца и ...си прави новоооо....
После се сърдим на обикновените муньовци.

===
а защо не? може би може да си го позволи. и след като е класически - значи няма проблем. вероятно муньо е някой, който не обича жена си, но не я оставя.

# 8
  • Мнения: 5 370
Не желая повече да коментирам. Каквото искам, съм го казала.

# 9
  • Мнения: 1 472
Е, то бебето едва се родили и вече дипломат го направиха  Joy
Думата дипломатка ми е неизвестна...
римува се с патка  Crazy

Ако с това се казва, че дипломацията ни е като бебе в пелени, разбирам  Mr. Green

Бебето не е виновно, да е живо и здраво!


# 10
  • Мнения: 13
Жозефина, само едно от трите деца е негово. Wink Но пък бившата му съпруга Бинка Пеева му посвето стихотворение, част от което звучи така: " Мъжете все още се обръщат след моя задник. А ти си просто задник!". По ирония на съдбата термина съвпадна със смъртта на баща му  Исак Паси, затова и явно са изместили денят за секцио. Горкият Исак Паси, не можа да преживее резила Cry

# 11
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 347
Ох, сърбят ме пръстите да попиша...
Да е живо и здраво детенцето, то няма никаква вина.

На другите....всичко се връща рано или късно.

# 12
  • Мнения: 4 572
  Бившите външни министри Гергана  и Соломон Паси си имат дъщеричка, която е орисана да стане дипломат.

Нашите съфорумски бебета честитим в Календар на събитията, това защо тук?
Министри, ама бивши. Бивши, ама министри.

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
След като темата е за дъщеря им /отделен е въпросът бива или не да има тема/, то защо не се придържате към нея? Кому е нужно да се обсъжда личния им живот, че даже и причината за смъртта на един уважаван учен?

# 14
  • Мнения: 1 472
След като темата е за дъщеря им /отделен е въпросът бива или не да има тема/, то защо не се придържате към нея? Кому е нужно да се обсъжда личния им живот, че даже и причината за смъртта на един уважаван учен?

Но какво е едно дете без родителите си?

Общи условия

Активация на акаунт