Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 58

  • 25 510
  • 701
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 240
Мики, защото поиска нещо предварително от утрешния епизод  избрах тези снимки!
В тях има и болка и отчаяние,

и надежда и много любов!

# 16
# 17
  • Мнения: 1


нямам думи      


# 18
# 19
  • Мнения: 27
снимката е качена преди 5 мин.  

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 00:01 от anastasiq1

# 20
  • Мнения: 164
3дравеите в новата тема! Където всички, там и а3. Ринка много хубава тема, но 3ащо мила и в та3и тема ме няма сред фенките на Аси. Не ме ли искаш.

# 21
  • Мнения: 0
Просто сте невероятни!Дъщеря ми дойдоха на гости и затова замлъкнах.Момичета,това които правите е нещо като история на ЛЮБОВТА.Наивка,ти знаеш мила,че ти вярвам безрезервно и знам,че това което правиш ще е много интересно ихубаво.Не смея да ти давам акъл,но ако имаш нужда от помощ ще се постарая.Ринка,прекрасна е темата.Към финала на сериала наистина тази магия не може да си отиде ей така  Дидка,ще чакам да ми се обадиш,или аз на теб.Чудо е ,че ни събра любовта на двама души,които погледнато реално са герои от един филм.Но те ни накараха да мислим,чувстваме,преживяваме е общуваме помежду си,чрез тяхната любов.Стана дълго,извинете,но исках да го споделя.Благодаря Ви. smile3501 txtloves newsm51

# 22
  • Мнения: 0
Видях трейлъра към Пленителката.Сигурно ще е много интересно.А клиповете с Туба са чудесни.Берг много я харесвам,но в клипчето гримът и е в повече,състарява я/според мен резбира се/.Хубаво е когато видиш две хубави жени на едно място.  bouquet

# 23
# 24
  • Мнения: 127
Жената на брат ми

Селин е млада и красива , омъжена жена свикнала на охолство и лукс от малка.Тя смята съпруга си за най-прекрасният мъж на света.Работохоличка и силно привързана към сестра си и баща си.Мисленето и е съвсем съвременно , както и обстановката , в която е растяла.Керем (съпругът и) е израстнал в типичното , патриархално турско семейство.Баща му умира , когато той навършва пълнолетие.Има един брат и две сестри , на които държи много , но и с които му се е наложило да се раздели , след като се е оженил за Селин.Въпреки доброто и положение , майка му никога не е одобрявала избраницата му , заради начина и на живот.Това е и причината , поради която той решава да заживее отделно със съпругата си.Керем бързо създава нов бизнес , който му носи солидни доходи.През периода , в който той се запознава и жени за Селин , брат му и едната му сестра (по-малката) живеят в чужбина и са далеч от семейните разправии.Те се връщат едва след година , когато Керем вече не е част от семейство Фърат.Нихат (братът на Керем) е вече достъчно голям , за да поеме семейният бизнес.
Въпреки , че двете и деца са се върнали , Севал (майката на Керем) се чувства самотна.Тя постоянно търси присъствието на сина си (Керем) и често без да иска нагрубява другите си деца.Това я кара тя да преглътне Селин и да я приеме в къщата си.Керем прощава на майка си и със жена си се пренасят да живеят при Севал.В този ден обаче се случва нещо непредвидено , което кара майката на Керем да проклина деня , в който е приела Селин у дома си – Нихат започва да желае безумно...
-Жената на брат ми...!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


И ?
Кога да го чакаме продължението ?
Накрая като пишеш брат ми,все едно пишеш от името на малката сестра,която е живяла в чужбина  newsm78

# 25
  • Мнения: 127
А наште двата пак ми събраха корема на топка  ooooh! ми да ми е син тоя Мурат,па да го затворя у дома,па да ида да му искам Туба .....ма какво правят тия двамата  newsm78

# 26
  • Мнения: 273


Добро утро!
За събуждане едни прекрасни, но тъжни очи Hug

# 27
  • Мнения: 2
Моля дайте ми линка за анкетата...плс че го изгубих не мога да го намеря...  ooooh!

# 28
# 29
  • Мнения: 2
Видях трейлъра към Пленителката.Сигурно ще е много интересно.А клиповете с Туба са чудесни.Берг много я харесвам,но в клипчето гримът и е в повече,състарява я/според мен резбира се/.Хубаво е когато видиш две хубави жени на едно място.  bouquet

На мен повече ми харесва Джейда Дювенджи в сравнение с Бергузар,изглежда ми по-младолика,ай много добре са подбрали тоалета и грима й.Но аз само си изказвам мнението...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт