Отговори
# 60
  • Мнения: 2 590
Дано момичетата с кръв в урината бързо се оправят и да забравят всяко притеснение.

Хубаво е да се чете, защото наистина има полезни неща, но и малко избирателно, за да не се натоварваме, а и вманиачаваме на някои теми.   Hug

Днес бях на консултация + УЗ. Бебка просължава да е с розови гащи, беше застанала на главата си с краката върху нея. Има си по 5 пръстчета и на двете ръце и двата крака, дълга е към 14-15 см и тежи 186 гр., стъпалото и е цели 2 см   Crazy

# 61
  • Мнения: 991
Момичета, най - лошото на тъжните и покъртителни истории е, когато са се случили на теб. Не ти се е разминало на косъм и трагедията се е стоварила върху теб със страшна сила без дори да подозираш. Знаете защо го казвам...Сега се старая да съм позитивна, но страхът се е загнездил дълбоко в мен и се промъква подло, за да ми напомни, че нищо не е сигурно. Ноооо животът продължава и сме длъжни да го живеем, защото ни е подарен от Бог!

И .......стига толкова негативизъм! Днес видях близнаците, много са малки и сладки.  Hug Бяха ги сложили в едно легълце, единият се събуди и почна да ни маха с ръка! Понеже имат някакви пъпчици са ги намазали с нещо лилаво по лицата и са като индианци!  Joy Да му мисли майка им!

# 62
  • София
  • Мнения: 973
Не знам кой е дал предложението за името на новата тема, но много ми харесва  Simple Smile

огнена стихия много точно казано, именно на това и аз успях да се науча. И много положително мислене както е казала QueenBee . Разбира се, че има тъжни истории, но нека нашите темички бъдат като една хубава приказка, в която всяка една от нас пише и щастливия край ще прочетем февруари месец  Hug

QueenBee честити бебчета на приятелката ти и много щастливи мигове им пожелавам. Прочетох аз от онзи ден, но напоследък много работа в офиса, едвам смогвам после да ви прочета и забравих даже сега какво ще отговарям  Blush

Бенджолина много сладка и интересна поза е заела бебка, като някоя акробатка  Grinning

И аз пожелавам на мамите с проблеми по-бързо оправяне.

Утре съм на преглед при док и вече нямам търпение  Crazy

# 63
  • Мнения: 178
Добро утро момичетаааа Simple SmileЕдно забавно кафенце тази сутрин от мен
И да попитам дали някой има да проверява резултати от БХс ,като мен,защото сайта не ми се отваря от 2 дни.Мисля да звунна да попитам на място.

# 64
  • Мнения: 194
Добро утро мамчета  bouquet
Радвам се за всички, които са видели бебнцата си и всичко е наред със тях, а на тези които предстои "видео" среща със бъдещите наследници  fingerscrossed
Елена  и за теб fingerscrossed, дано да се оправят нещата при теб
QueenBee - радвам се за приятелката ти и за двойната им радост, да са живи и здрави и много късмет в живота си да имат малките юначета Hug
И да най - тъжното е когато лошото се случва на теб, но съдба не можем да избягаме от нея Confused
Аз все още не съм си взела резултатите от изследвания за васерман и спин, защото трябва да пътувам до града в който се записах на ЖК, но пък ПКК си направих в нашият град и има леко завишение на левкоцити, гранулоцити и СУЕ, което е 14.
Обадих се на док. и той каза, че е нормално да са леко завишени по време на бременност newsm78.
Аз другата седмица съм отново на 3Д в гр. Монтана, за да видим как се развива бебчо, а и да се види състоянието на шийката.
На БХС ще ходя на 10.09.(когато ще бъда във 18 седмица), тогава ме вика Димитрова, защото в 18 седмица сърцето вече е развито достатъчно добре, а също и невралната тръба.
Коя беше мацката със 200 лв. за ФМ, какво е това обирджийство беее Shocked, тия избиват рибата ooooh!
Аз мисля съм казвала, но съм платила 30 лв. за ФМ и ме гледал 30 мин.
Май стана дългичко, за което се моля да ме извините Praynig
Прохладен ден от мен   bouquet

# 65
  • Мнения: 181
Добро утро и от мен   bouquetднес съм се заела с трудната задача - обезкосмяването,че следобед сме на рожден ден и както се сещате Embarassedмного ми е гадно с епилатор,аз защото съм свикнала да ходя на кола,но ми казаха никакви такива и заради инфекция и заради контракция и досега се мъчих с епилатора ,но от другия месец отивам на кола Naughtyиначе от два дни гаденето вече е постоянно и целодневно ,по-зле от началото,хапвам по-мако ,но пак съм качила килце Sadе хайде приятен ден на всички  bouquet

# 66
  • Мнения: 26
Добро утро коремчета  preggo!

БАРБАРОСКА,кафето е просто уникално  #Crazy Joy!

ЛИЗИ ще разкажеш какво са ти казали след прегледа  Peace

# 67
  • Мнения: 43
Барбароска, с тези дупета направо се размечтах, а по прницип почти не мисля за секс  Crazy
Момичета, честно казано нямам търпение да е февруари и да си гушна мъничето. Може би и защото вече цял месец Мариянко го няма и него не си го гушкам...
С първата бременност през цялото време си ходих на кола маска (триъгълник и 1/2 крака) Даже два дена преди да родя бях...yan4etooo, на теб доктора ли ти каза да не ходиш...?!

# 68
  • София
  • Мнения: 406
Добро утро и от мен, ама хубаво кафе,  Laughing. Благодаря на всички за стиснатите палци, още не мога да си намеря лекаря по ЖК, другата седмица тъй или иначе трябва да съм на преглед на частно, сигурно чак тогава ще обсъдя изследванията и ще разбера сериозно ли е или не. Оптимистка съм и днес съм решила да си пазя доброто настроение  Joy. Може и доста усилия да ми струва, защото в работата настана една малка лудница, всички са в отпуска, аз замествам по разни проекти, а има крайни срокове. И като капак на всичко взе да ме обзема една разсеяност, не мога да си събера мислите, забравям някакви неща... Или е от жегата, или от бременността.

# 69
  • Мнения: 2 908
На мен днес на консултацията ми каза,че много съм качила, почти 4 кг. Кръвно-пак 100/80  Confused На видеозон-както си и знаех-чак 20 г.с. каза по каса ми се полагало, преди това-не. Ще разчитам на частно да си видя бебето скоро. Подметнах да пускам ли пак урина, като съм имала проблеми с предната-пита ме имам ли болки-викам сега не-тя каза да чакам тогава до следваща консултация, когато щяла да ми изпише по каса нова урина, имала съм право тогава.
За позитивното мислене много мога да говоря...Като се започне от това,че е важно наистина една бременна да мисли позитивно, важно е за спокойствието и и за доброто развитие на бебето, не е редно да се притеснява за всяко нещо, което е написано или чела някъде. Аз обаче лично за себе си говоря-не мога да мисля много позитивно. Да, колежки, приятелки ми повтарят непрекъснато,че не е добре така, но след едно лошо изпатване веднъж не само,че ми е трудно, невъзможно ми е да мисля позитивно-постоянно мисля за възможните лоши завършеци на всичко и как да ги избегна-дори сега съм се разкрачила между един по ЗК и двама частници и сама повтарям на себе си какво ще спечеля с това, и пак си отговарям,че искам да се опитам да избегна може би неизбежното...А има и ситуации, които не са неизбежни и ако знаеш какво може да стане, и ако случайно имаш лошият късмет да стане да ги избегнеш и да спасиш бебето. Всичко е до късмет-просто аз цял живот не съм имала такъв и винаги гадните неща се стоварват на мен, не че не другите не се стоварват такива-имам предвид,че стане ли нещо гадно-мен не ме подминава, такъв ми късмета. ЩАстлива съм,че дъщеря ми се роди жива, няма как да не съм щастлива, има къде, къде по-лоши случаи от моят, но не се и роди нормално и добре, което също не е добре, въпреки целият ми позитивизъм тогава. Е, сега просто не мога да мисля така-както казва народа-живота учи...

Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 11:10 от огнена стихия

# 70
  • Мнения: 15
Здравейте момичета!
Пиша на бързо, защото имам работа.
Днес се чувствам по-добре  Joy  Снощи не съм вдигала температура, спах с компрес на гърлото, но си мисля, че "КОМИЦИТЕ" ме излекуваха  Laughing Беше много хубаво, препоръчвам на вички, при които тепърва ще ходят да не ги пропускат!!! Това е и по-повод по-горните постове, за положителното мислене, при мен имаше ефект  Grinning
Стискам палци на всички, които имат нужда  Hug

# 71
  • Мнения: 2 908
Смеха винаги лекува-радвам се за теб  Peace Аз когато се смея и ми е много смешно нещо никога не ме боли нещо.

# 72
  • Мнения: 0
привет и от мен момичета!! Simple Smileи аз съм от февруарските мами,много съм щастлива..първо дете ми е!

# 73
  • Мнения: 181
mimoza_lolko -да тази,при която ходим на частно ми каза,без кола маска,без секс,да не лежа по гръб,да не се напъвам за нищо,и никакви тревоги,защото всичко това предизвиквало контракции на матката

# 74
  • Мнения: 43
mimoza_lolko -да тази,при която ходим на частно ми каза,без кола маска,без секс,да не лежа по гръб,да не се напъвам за нищо,и никакви тревоги,защото всичко това предизвиквало контракции на матката
Ясно, не помнех, че имаш проблеми. Помня, че много ти беше лошо...

Общи условия

Активация на акаунт