Отговори
# 660
  • Мнения: 186
Здравейте на всички   bouquet

Ние се върханме от БХС-то, резултатите - след десетина дни казаха, записаха ме за 17 и за ФМ и 4д...иначе и днес ни гледаха на УЗ, за да нанесат данните за бебо...вече на 99% сме си мъж и това си е/имах си една мааалко надеждичка първия път да са се объркали лекинко, ама... Joy/ Таткото е супер щастлив, само ми се подиграва, защото аз толкова силно исках момиченче...вика - на повторението  hahaha

Закупих си една туника за клинче от едни намаления, за есента, с боди отдолу става и за зимата, може и после да се носи, има връзка отзад - много е сладурска...сега се чудя клин откъде да си взема, глдах в Ла Редут такива за бременни с платка, че май обикновените ще стискат... newsm78

# 661
  • София
  • Мнения: 6
Аз мисля да отида на тази лекция като за начало
19.09.2010, неделя, гр. София, НДК - среща "Подготовка за кърмене, избягване и преодоляване на често срещани проблеми"
Има ли някоя мама от София която мисли да отиде на тази лекция, според мен би била доста полезна като за начало пък и няма да е зле да се видим .

# 662
  • Мнения: 73
Finty, не съм намерила нищо качествено и евтино, но за мен дрехите не ми е нужно да са ми качествени при положение че ще ги нося малко време, примерно аз си взех сутиен за 9 лева, което ми  е екстра като цена, от кварталния магазин, но съм сигурна че и по Женския пазар ще са в тези размери на цените.
amidala13, честито момче.   bouquet

# 663
  • София
  • Мнения: 721
Имате ли представа колко струва 4 D? Във Фемина ми измърмориха 100 лв.- много ми се видя ама запазих час за сряда (по заръка на док.)

# 664
  • Мнения: 2 590
Имате ли представа колко струва 4 D? Във Фемина ми измърмориха 100 лв.- много ми се видя ама запазих час за сряда (по заръка на док.)
Може би си зависи при кого е.
Не съм от София, но при моята лекарка със запис на диск е 60лв., а има и по 100 лв. при един кожудер тук във Варна.
Множко ми се струват 100 лв.

Else , благодаря за информацията, ще гледам да дойда поне на 1 от двете сбирки.  Grinning

# 665
  • област Варна
  • Мнения: 270
Да вземем и ние да се организираме по варненски за сбирките на ЛЛЛ  Laughing

# 666
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 838
и аз днес се връщам от преглед. добре се развива мъничето  Grinning в началото на октомври (пада се 22-23 г.с.) сме на 4Д. днес като ме гледа АГ-то каза, че не иска да се ангажира с мнение за пола точно сега, понеже не се вижда добре, но каза, че не вижда чуленце Mr. Green

# 667
  • Мнения: 88
Имате ли представа колко струва 4 D? Във Фемина ми измърмориха 100 лв.- много ми се видя ама запазих час за сряда (по заръка на док.)

май има значение дали е д-р или доцент и т.н.

Else искам да попитам, тъй като трябва за сега да лежа и няма как да присъствам на вашите лекции има ли вариант на е-маил да се получава инфо за кърменето, по-точно ме интересува подготовка на гърдите, при положение, че имам отлепяне на плацентата и пия хапчета, за да бъде матката в покой, а до колкото знам ползването на кремове, въобще по някакъв начин стимулацията на гърдите предизвиква контракции? Друго, което ме вълнува е как да избегнем рагадите, тъй като с първото си дете има страхотни рани, синини и кръв от зърната от първото засукване, но не бях правила никаква подготовка на гърдите. За жалост кофти старта и постоянното седене хич ми попречиха да кърмя успешно, а и въпреки многото кърма в началото, постепенно намаля, дохранвах и така до 3 месеца и до там. Много искам този път живот и здраве да стигна до там и да имам успешно кърмене.

Благодаря

# 668
  • Sofia
  • Мнения: 907
Привет! Радвам се, че при вас всичко е ок!!!
А пък нашата черна серия продължава, снощи дреб понеже е много палав, да ни е жив и здрав  Heart Eyes разби с глава стъклото на балконската врата  Cry, беше ужасно ... и страшно ... умишлено няма да влизам в повече подробности, не искам да мисля каква по - голяма беля можеше да стане. Та резулатата беше нощно тичане до Пирогов и залепено на три места чело, поне не го боли вече. Днеска е добре, не се оплаква, не мрънка. Е, белег ще остане сигурно, ама това да му е кусура  Heart Eyes.

# 669
  • Мнения: 26
Инфото за 3Д или 4Д и мен ме вълнува,така че ако някоя от вас знае някакви цени нека сподели. Praynig


Привет! Радвам се, че при вас всичко е ок!!!
А пък нашата черна серия продължава, снощи дреб понеже е много палав, да ни е жив и здрав  Heart Eyes разби с глава стъклото на балконската врата  Cry, беше ужасно ... и страшно ... умишлено няма да влизам в повече подробности, не искам да мисля каква по - голяма беля можеше да стане. Та резулатата беше нощно тичане до Пирогов и залепено на три места чело, поне не го боли вече. Днеска е добре, не се оплаква, не мрънка. Е, белег ще остане сигурно, ама това да му е кусура  Heart Eyes.

Бързо да се оправя  Hug

# 670
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Много благодаря на Else за информацията  Hug
Еспиноза и Бенджи, мен ме смятайте за сигурна и за двете лекции през Септември и на 11 и на 25 ще отида!
Въпрос към Пловдивските мами, аз живот и здраве ще идвам във вашия хубав град тази събота и ще остана до 10/09/2010 Simple Smile .
Любимия ми мъж е от там и отиваме на гости  Heart Eyes
Та да питам някоя от вас ходила ли е в Конти бутик, близко ми е до нашия апартамент и мисля да го посетя, някакви отзиви за техните дрехи можете ли да ми дадете ,моля. И още ако има някои други магазинченца, от които бих могла да се възползвам на изгодни цени разбира се, много бих благодарна ако ми драснете ако не тук, то на лични.
Благодаря предварително!

# 671
  • Мнения: 2 590
Та да питам някоя от вас ходила ли е в Конти бутик, близко ми е до нашия апартамент и мисля да го посетя, някакви отзиви за техните дрехи можете ли да ми дадете ,моля. И още ако има някои други магазинченца, от които бих могла да се възползвам на изгодни цени разбира се, много бих благодарна ако ми драснете ако не тук, то на лични.
 
Къде се намира това, защото влязох в сайта им да проверя къде е магазина във Варна, но ми дава инфо само за Пловдив, Бургас и Стара Загора  newsm78

# 672
  • София
  • Мнения: 971
Аз мисля да отида на тази лекция като за начало
19.09.2010, неделя, гр. София, НДК - среща "Подготовка за кърмене, избягване и преодоляване на често срещани проблеми"
Има ли някоя мама от София която мисли да отиде на тази лекция, според мен би била доста полезна като за начало пък и няма да е зле да се видим.

аз мисля да ходя  Peace

# 673
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Къде се намира това, защото влязох в сайта им да проверя къде е магазина във Варна, но ми дава инфо само за Пловдив, Бургас и Стара Загора  newsm78
Бенджи, за съжаление нямат магазин във Варна. Аз за това се точа за Пловдив.
Иначе и за всички други ако е интересно, имат невероятни намаления  Peace

# 674
  • Мнения: 727
Здравейте,
И аз искам на ЛЛЛ лекциите,как да се запишем?

Проблема с дрехите и при мен е голям,но сега малкия е с приоритет Simple Smile Вие напазарувахте ли за децата по повод новата учебна година?

Ще подремна малко,до скоро Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт