Възможна извънматочна бременност!?!?!?

  • 2 998
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36
Здравейте!
Една приятелка преди 10-тина дена ме зарадва с положителния си тест, но за нещастие днес разбра че е извънматочно, приеха я незабавно в АГ-то във Варна, и са й казали че ако й се усилят болките още тази вечер ще й направят операцията, ако ли не - утре. Та въпроса ми е има ли някой представа как минават операции от такъв тип и някой има ли информация дали приемат придружители в АГ-то?

# 31
  • Мнения: 989
Даниелка, ако е сигурно, че е извънматочна и ако е късно за Метотрексат посъветвай приятелката си да поиска лапароскопия  - т.нар. безкръвна операция веднага, не да чакат да я заболи и тогава да я отварят с коремна операция, че после възстановяването е много по-тежко отколкото след лапароскопия. За съжаление не знам в АГ-то дали ще й обърнат внимание на желанието - май съм чувала, че там по принцип правят коремни операции.   Sad

# 32
  • Мнения: 2 172
Защо е решил през корема ..  Shocked Доколкото знам, би трябвало да те гледа с вагинален. Моя доктор каза, че до към 16 седмица задължително и само с вагинален, иначе нищо няма да видим...

Е,що за глупости  Shocked

Аз преди ходех все в 4-та седмица и си се виждаше всичко чудесно и на коремен  Peace

А в 16-та г.с бях със сериозен корем и видяхме пола на бебето и на 2д и на 4д пак през корема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт