Son bahar - Любов назаем - Тема 29

  • 18 228
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 833
Ей,разкостихте я тая Сабиха,направо я оглозгахте до кокал hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Оставете я да диша малко.Според мен и двамата носят вина за случващото се между тях,ама нали са много горделиви страдат самостоятелно smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Рекси, мила, защо реагирате, така! Ами, пишете си и вие, за Сабиха! На нас ни харесва повече Галип, като герой от филма и си пишеме за него, вие харесвате Сабиха, пишете си за нея, дайте аргументи, вие дъвчете едно и също от началото на филма! Ето има нова ситуация, след една година, различно е ,а вие...............дразните се и повтаряте постъпките и реакциите, положителните на Сабиха от първия сезон! Кажете нещо, различно!Защитавате, а не се аргументирате! Между нас има и умерени разсъждаващи, виждаш, което си е така, така си е! Разфасовахме Сабихата, не е подходящото описание на написаното! Обиждаш, пишещите в темата, а вие сте четящи, дайте да си имаме уважението! Станахте много тези, които само четете и намирате написаното от нас за.............разфасофка! Съжелявам, но така мисля! До после! Hug Hug Hug

Точно и ясно, браво Кралице! newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501  love001 txtloves
Ееееее БЕЛ и Кралева та нали точно вие не веднъж сте били толкова категорични че това е тема нито за Галип нито за Сабиха,това е темата СОН БАХАР,какви са тия призиви?БЕЛ обръщам се към теб,защото твоята отговорност за темата е най голяма -не би следвало точно ти да проявяваш пристрастие,и да аплодираш човек,който откакто се е появил ,слага определения и категоризира кой е достоен и кой не?Върни се назад и ако прочетеш нещо в мненията на хората защитници на Сабиха,нещо обидно към друго мислещите момичета !!!!!!!Нима за това създаваш,наистина толкова красива тема/винаги съм го казвала/за да останете шепа хора,които неуъморно и по цял ден възхвалявате Галип?
smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51

# 76
  • Мнения: 4 381
Ей,разкостихте я тая Сабиха,направо я оглозгахте до кокал hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Оставете я да диша малко.Според мен и двамата носят вина за случващото се между тях,ама нали са много горделиви страдат самостоятелно smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Рекси, мила, защо реагирате, така! Ами, пишете си и вие, за Сабиха! На нас ни харесва повече Галип, като герой от филма и си пишеме за него, вие харесвате Сабиха, пишете си за нея, дайте аргументи, вие дъвчете едно и също от началото на филма! Ето има нова ситуация, след една година, различно е ,а вие...............дразните се и повтаряте постъпките и реакциите, положителните на Сабиха от първия сезон! Кажете нещо, различно!Защитавате, а не се аргументирате! Между нас има и умерени разсъждаващи, виждаш, което си е така, така си е! Разфасовахме Сабихата, не е подходящото описание на написаното! Обиждаш, пишещите в темата, а вие сте четящи, дайте да си имаме уважението! Станахте много тези, които само четете и намирате написаното от нас за.............разфасофка! Съжелявам, но така мисля! До после! Hug Hug Hug
Никого не съм обидила,съжалявам ако се чувствате засегнати.Но едно не мога да разбеера защо е нужно да се делят потребителите на четящи и пишещи-всеки има право на свобода,ако иска ще пише,ако иска само ще чете,ако пък пожелае може да чете и пише
Защото едни, /пишещите/ полагат някакв труд, миличка, а другите /четящите/.........търсят кусурите на труда им, защото не покриват тяхното мислене или си правят гаргара със същия този техен труд!Разтоварват се , от ежедневието, терапия си правят, разбираш ли, скъпа! Айде, до после!

# 77
# 78
  • Мнения: 3 504
Rossoneri ти пък какво искаш от Галип?
Той да не е пионка и да се съобразява с настроенията на Сабиха, постоянно? Naughty Naughty Naughty
Мразя те Обичам те и после заминал, ама много късно замина даже!
Само не мога да се сетя, кой събираше багажите и се изнасяше? newsm78 newsm78 newsm78
Сега да постои малко сама, че да и дойде акъла!
Wink Wink Wink

Белл, ти пък какво искаш от Сабиха, както казваш ти и другите ти приятелки от четириъгълника ви, който заформихте говорим в реалния живот какво бихме направили, а какво бихте направили, с един мъж, който се грижи за други жени, които отнемат вашето време със съпруга ви, който иска да ви затвори в златна клетка и да не работите, това което ви се иска, да богат, хубав, не отричат и че харесвам Галип и двамата правят филма силен, не случайно са ги избрали, така че, в реалния живот и вие няма да сте лесни, и вие ще търсите под вола теле и т.н. както се изразявате, не мисля, че дъвчим едно и също, но сезон 2 е свързан със сезон 1 и там виждаш разликата, която сега коментираме, така че, в реалния живот надали ви би било лесно, а някои от този заветен ваш четириъгълник дали изобщо е семеен, дали изобщо има опит та сега е много вещ в коментариите.
Казвате, че коментираме, че разговаряме, ама май не е така, мисля, че преди бяхме много по-добре, в отношения, приказки, сговорливост, но не е така, мисля, че веднага нападате като с думите "ти пък какво искаш от Галип", не е такъв начина на разговори, така говорят младите тинейджърки или момичета под 25 г., за това зададох и по горе въпроса -  подчертавам го
и дайте да си бъдем такива каквито бяхме, дойде кралева, няма лошо но покрай нейното идване се разводнихме, беше в началото добре, после като че ли й се даде много превес и се заформи групичката, това е моето мнение, не нападайте веднага, а си помислете, върнете темите назад и сами ще прецените, достойна стойностни хора вече умишлено не пишат тук заради тоз четириъгълник,
сериалът е за всички, кой какво си харесва си е негов личен избор, коментираме филма, а не да се развалят отношения между пишещите, няма да го позволя... Naughty Crossing Arms

# 79
  • София
  • Мнения: 833
Ей,разкостихте я тая Сабиха,направо я оглозгахте до кокал hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Оставете я да диша малко.Според мен и двамата носят вина за случващото се между тях,ама нали са много горделиви страдат самостоятелно smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Рекси, мила, защо реагирате, така! Ами, пишете си и вие, за Сабиха! На нас ни харесва повече Галип, като герой от филма и си пишеме за него, вие харесвате Сабиха, пишете си за нея, дайте аргументи, вие дъвчете едно и също от началото на филма! Ето има нова ситуация, след една година, различно е ,а вие...............дразните се и повтаряте постъпките и реакциите, положителните на Сабиха от първия сезон! Кажете нещо, различно!Защитавате, а не се аргументирате! Между нас има и умерени разсъждаващи, виждаш, което си е така, така си е! Разфасовахме Сабихата, не е подходящото описание на написаното! Обиждаш, пишещите в темата, а вие сте четящи, дайте да си имаме уважението! Станахте много тези, които само четете и намирате написаното от нас за.............разфасофка! Съжелявам, но така мисля! До после! Hug Hug Hug
Никого не съм обидила,съжалявам ако се чувствате засегнати.Но едно не мога да разбеера защо е нужно да се делят потребителите на четящи и пишещи-всеки има право на свобода,ако иска ще пише,ако иска само ще чете,ако пък пожелае може да чете и пише
Защото едни, /пишещите/ полагат някакв труд, миличка, а другите /четящите/.........търсят кусурите на труда им, защото не покриват тяхното мислене или си правят гаргара със същия този техен труд!Разтоварват се , от ежедневието, терапия си правят, разбираш ли, скъпа! Айде, до после!
Добре ама защо някой ако изкаже мнение различно от на повечето и веднага е нападан,все пак не сме.е стадо и да вървяим в една посокаНе може всички да имаме едно виждане,нали точно в това е идеята на дискусията.Вярно Еркан е  много харизматичен мъж,но все пак говорим за филма и героите.Обсъждаме постъпките им и тъй като живеем в свободна държава всеки има право да си каже мнението.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 80
  • Мнения: 1 133
Ей,разкостихте я тая Сабиха,направо я оглозгахте до кокал hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Оставете я да диша малко.Според мен и двамата носят вина за случващото се между тях,ама нали са много горделиви страдат самостоятелно smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Рекси, мила, защо реагирате, така! Ами, пишете си и вие, за Сабиха! На нас ни харесва повече Галип, като герой от филма и си пишеме за него, вие харесвате Сабиха, пишете си за нея, дайте аргументи, вие дъвчете едно и също от началото на филма! Ето има нова ситуация, след една година, различно е ,а вие...............дразните се и повтаряте постъпките и реакциите, положителните на Сабиха от първия сезон! Кажете нещо, различно!Защитавате, а не се аргументирате! Между нас има и умерени разсъждаващи, виждаш, което си е така, така си е! Разфасовахме Сабихата, не е подходящото описание на написаното! Обиждаш, пишещите в темата, а вие сте четящи, дайте да си имаме уважението! Станахте много тези, които само четете и намирате написаното от нас за.............разфасофка! Съжелявам, но така мисля! До после! Hug Hug Hug

Точно и ясно, браво Кралице! newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501  love001 txtloves
Ееееее БЕЛ и Кралева та нали точно вие не веднъж сте били толкова категорични че това е тема нито за Галип нито за Сабиха,това е темата СОН БАХАР,какви са тия призиви?БЕЛ обръщам се към теб,защото твоята отговорност за темата е най голяма -не би следвало точно ти да проявяваш пристрастие,и да аплодираш човек,който откакто се е появил ,слага определения и категоризира кой е достоен и кой не?Върни се назад и ако прочетеш нещо в мненията на хората защитници на Сабиха,нещо обидно към друго мислещите момичета !!!!!!!Нима за това създаваш,наистина толкова красива тема/винаги съм го казвала/за да останете шепа хора,които неуъморно и по цял ден възхвалявате Галип?

Кой ще аплодирам си е лично моя работа, колкото до "хората защитници на Сабиха" така защитават че чак си налагат мнението!
И точно така темата е Son bahar - Любов назаем, няма лошо всеки да харесва повече или по - малко даден участник от филма!
А и още нещо Галип и Сабиха са главните героии във филма. а ти ако харесваш или не Ердал или Нура или Кюршат пиши си за тях, това е личен избор, но не излизам от темата не спамя!

ФОРУМЪТ Е ОБЩЕСТВЕН И ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА СИ ИЗРАЗЯВА МНЕНИЕТО!

# 81
  • Мнения: 3 504
Кралева, благодаря ти, че ме отрази все пак, държиш се като божество, който раздава правосъдието и власт - кой ще бъде отразен и кой не... виждам кой отразяваш само. Разсъждавам си напълно трезво, съжалявам, че според теб е нетрезво. Трудно разбирам и какво пишем, напрягам се да разбира мисълта ти още от самото начало, когато стартира в темата. Кой се грижеше за лудата Нурсел, кой я остави без контрол, в къща, от която лесно може да избяга, това беше укора на Сабиха. Абе момиче, ако бившата на мъжа ти, дойде и стреля на твоята сватба и пострада детето ти, как ще реагираш... мисля, че много искам да кажа още, но няма да разберете.

Кралева, отразихте и ще те отразявам, независимо писала ли скоро или не Confused

Права е Рекси!

# 82
  • Мнения: 4 381
Ей,разкостихте я тая Сабиха,направо я оглозгахте до кокал hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Оставете я да диша малко.Според мен и двамата носят вина за случващото се между тях,ама нали са много горделиви страдат самостоятелно smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Рекси, мила, защо реагирате, така! Ами, пишете си и вие, за Сабиха! На нас ни харесва повече Галип, като герой от филма и си пишеме за него, вие харесвате Сабиха, пишете си за нея, дайте аргументи, вие дъвчете едно и също от началото на филма! Ето има нова ситуация, след една година, различно е ,а вие...............дразните се и повтаряте постъпките и реакциите, положителните на Сабиха от първия сезон! Кажете нещо, различно!Защитавате, а не се аргументирате! Между нас има и умерени разсъждаващи, виждаш, което си е така, така си е! Разфасовахме Сабихата, не е подходящото описание на написаното! Обиждаш, пишещите в темата, а вие сте четящи, дайте да си имаме уважението! Станахте много тези, които само четете и намирате написаното от нас за.............разфасофка! Съжелявам, но така мисля! До после! Hug Hug Hug

Точно и ясно, браво Кралице! newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501  love001 txtloves
Ееееее БЕЛ и Кралева та нали точно вие не веднъж сте били толкова категорични че това е тема нито за Галип нито за Сабиха,това е темата СОН БАХАР,какви са тия призиви?БЕЛ обръщам се към теб,защото твоята отговорност за темата е най голяма -не би следвало точно ти да проявяваш пристрастие,и да аплодираш човек,който откакто се е появил ,слага определения и категоризира кой е достоен и кой не?Върни се назад и ако прочетеш нещо в мненията на хората защитници на Сабиха,нещо обидно към друго мислещите момичета !!!!!!!Нима за това създаваш,наистина толкова красива тема/винаги съм го казвала/за да останете шепа хора,които неуъморно и по цял ден възхвалявате Галип?
И продължава, Тоти да е така, нищо не се е променило, само дето ние привържениците на Галип, си останахме верни на него и си го обсъждаме, твоят проблем, какъв е миличка?Ще пишеш ли, за Сабиха говоря, или не виждам добре, отдавна не си го правила? Вземи пример, от нас! Нищо  не категоризирам, и никого не съм определяла като, достоен или недостоен, просто много е удобно като си седиш на балкона и по някое време слезеш и намериш написаното от някой, че те е обидило! Това правите! Затова го написах, а Белл хал хабер нямаше от това какво ще напиша, повярвай ми! Тя го прочете, сигурно заедно със теб! Това, че вижда правилно казаното от мен, не ти дава право да я осъждаш, че проявявала пристрастия, сигурна съм че и теб би подкрепила, ако пишеше,но...........ти отдавна не го правиш, ми се струва, появяваш се днес и искаш отговор, според теб....нужно ли е изобщо Белл, да се ангажира с отговор? Отговори си сама, скъпа! Приятен ден! Пак, заповядай! Hug

# 83
  • Мнения: 3 504
Язък за хубавия филм, опоручихме го, вместо да пиша и да чета тук толкоз щуротии, аз си гледам филма направимер, така се чувствам добре и за това не писах доста време, не ми липсваше темата, но сега напук ще съм тук.

# 84
  • Мнения: 4 381
Кралева, благодаря ти, че ме отрази все пак, държиш се като божество, който раздава правосъдието и власт - кой ще бъде отразен и кой не... виждам кой отразяваш само. Разсъждавам си напълно трезво, съжалявам, че според теб е нетрезво. Трудно разбирам и какво пишем, напрягам се да разбира мисълта ти още от самото начало, когато стартира в темата. Кой се грижеше за лудата Нурсел, кой я остави без контрол, в къща, от която лесно може да избяга, това беше укора на Сабиха. Абе момиче, ако бившата на мъжа ти, дойде и стреля на твоята сватба и пострада детето ти, как ще реагираш... мисля, че много искам да кажа още, но няма да разберете.

Кралева, отразихте и ще те отразявам, независимо писала ли скоро или не Confused

Права е Рекси!
Никъде не твърдя, подобно нещо, върни се и прочети написаното от мен, преди да ми отговориш! Благодаря, после имало...........категоризации, разни! hahaha hahaha hahaha

# 85
# 86
# 87
# 88
# 89
  • Мнения: 238
Кралеваааааа,къде прочете бе джанъм че искам отговор?
И това ние пишештите и вие четящите,ами сприсе малко,наистина, остави хората да пишат за впечатленията си от красивата игра!!!!!Много права е РОСИ -когато започнах да чета темата,никой никого не обиждаше,всичко беше толкова свежо и разтоварващо,съчетано с красиво оформената тема!!!!!!!Сега напоследък,не съм писала - благодаря че все пак си забелязала!!!Но аз загубих интерес не само да пиша,но и да ви чета- на теб щеше ли да ти е интересно по цял ден някой да smile3501 smile3501,и в останалото време - тая пък Събка!!!!!!И някъде прочетох,че вие говорите с аргументи????Не ме расмивай Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт