Не е петъчна!

  • 13 660
  • 354
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 517
А според мен е виновна свекървата - нарочно е определила часа на Халил за начален час на рождения ден  Thinking

# 46
  • Мнения: 562
А според мен е виновна свекървата - нарочно е определила часа на Халил за начален час на рождения ден  Thinking

Божкееееееее!!!  ooooh!  Въх! Сакън! Как не сА присетих по-ранИ!  ooooh!  Дяволицата му недна!!!  #Cussing out

Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 15:15 от pudding

# 47
  • Мнения: 2 716
През уикенда си тегли от нета серии  Joy
Ако моят мъж ми пренебрегне сериала заради рождения ден на свеки, ще го видите в новините, точно преди/след Халил  Twisted Evil

# 48
  • Варна
  • Мнения: 957
А според мен е виновна свекървата - нарочно е определила часа на Халил за начален час на рождения ден  Thinking

Сериозно ли вярваш, че има жена, която не гледа Халил, пък било тя и свекрва?!

# 49
  • Мнения: 37
Ама и свекърва ти - рожден ден...тц,тц,тц...не я е срам!

# 50
  • Мнения: 0
Ситиуцията ти е сложна.не толкова заради това че си толкова привързана към филма ,а заради тов а,че той не е уважил твоето жалание.Ако се отнася така и зъ други неща това не е добре.Ти най-добре знаеш какви са отношенията ви и можеш да прецениш дали ти си прекалила в случая или той.Също така защо не си теглиш пропуснатите серии  от някой торент тракер ,така ако пропуснеш някой серия винаги ще може да изгледав в удобно врмеме.

# 51
  • Мнения: 1 568
Тука стана по разводнено и от турски сериал  Joy

# 52
  • Мнения: 814
А според мен е виновна свекървата - нарочно е определила часа на Халил за начален час на рождения ден  Thinking

Сериозно ли вярваш, че има жена, която не гледа Халил, пък било тя и свекрва?!
аз не го гледам Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 9 517
А според мен е виновна свекървата - нарочно е определила часа на Халил за начален час на рождения ден  Thinking

Сериозно ли вярваш, че има жена, която не гледа Халил, пък било тя и свекрва?!
Ами тя си гледа, ама така е премерила нещата, че снахата да пътува по време на серията - така спокойно после на масата може да й разказва с удоволствие, какво се е случило, а снахата да си хапе устата от яд, че не го е гледала  Wink

# 54
  • Мнения: 150
И аз не мога без Халил!!! И сега какво,ще се бием ли?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 55
  • Мнения: 562
А според мен е виновна свекървата - нарочно е определила часа на Халил за начален час на рождения ден  Thinking

Сериозно ли вярваш, че има жена, която не гледа Халил, пък било тя и свекрва?!
аз не го гледам Crazy

Ти пА си една!!!  Stop  Кой ще се върже на плоските ти шеги???  Crazy  Не ти вярвам!!!  Naughty  ВСЯКА жена Го гледа!  Crossing Arms  А ако действително не го гледаш, значи си мъж под прикритие с женски профил!  Flutter

Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 15:24 от pudding

# 56
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
А според мен е виновна свекървата - нарочно е определила часа на Халил за начален час на рождения ден  Thinking

Сериозно ли вярваш, че има жена, която не гледа Халил, пък било тя и свекрва?!
аз не го гледам Crazy

и аз - не го знам къв е ама самия факт, че името му е турско и блях... Sick, тъкмо се отървах от едни....

# 57
  • Варна
  • Мнения: 957
А според мен е виновна свекървата - нарочно е определила часа на Халил за начален час на рождения ден  Thinking

Сериозно ли вярваш, че има жена, която не гледа Халил, пък било тя и свекрва?!
Ами тя си гледа, ама така е премерила нещата, че снахата да пътува по време на серията - така спокойно после на масата може да й разказва с удоволствие, какво се е случило, а снахата да си хапе устата от яд, че не го е гледала  Wink

Въх, не бях се сетила! Права си, туй ще да е!
И е знаела, усойницата, какво ще стане - ще се вбеси син й, айдееее ще паряса кабела и за снахата, завалийката, няма вече Халил. Сал една мъка и сополи. Ужасно!
Прасе с анцуг,  Hug  bouquet Cry

# 58
  • Мнения: 796
Аз ти предлагам да зарежеш мъжа си - какъв е този мъж, който да ти пречи да гледаш Халил, пък и да иска да те води  на рожден ден и то на свекито  #Crazy. Джапанките в сака и билет за Истанбул. Не знам дали живее там, ама всчки филми се снимат там на моста... сещаш се  Joy

# 59
  • Мнения: 420
Сериал и рожден ден на близък човек?! Че то тези неща сравними ли са? Да ти имам приоритетите. Явно и аз съм мъж-
1. Не го знам този Халил кой е.
2. Щеше да замине не само дистанционното.

Общи условия

Активация на акаунт