ФОРМУЛА 1 - сезон 2010 - СЕЗОНЪТ на ДВУБОИТЕ_тема 5

  • 16 495
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 10 054
Нищо интересно общо взето. Беше валяло, както бяха предвидили, но за съжаление не изсъхваше много бързо трасето. Поради това, гъзарите разцъкваха из боксовете и са сетиха, чак накрая да излязат.  Mr. Green

Ей, аз ако съм им шеф - ги изволнявам  Joy всичките - ще ми се мотаят, ще съхне. Да нямаме цяла седмица да ги чакаме...

Маковете уж големи гъзари, чак накрая си сложиха новото предно крило.

И то май само на Хам - една секунда преднина  Wink, като го сложат и на Дженс и ей ги двете секунди Laughing

п.п. Фози не го ли знаеш бе Лана  Crazy

 Joy
Смей ми се ти...

# 691
  • Мнения: 5 140
айде започна и 2-рата тренировка

# 692
  • Варна
  • Мнения: 294
хохохохох  май щяхме да имаме победител с мантинелката - мойто гардже  Crazy, това само от крилата е, да знайти  Mr. Green

муахахаа, Манчев е Уникален - от първата  тренировка - държи на теорията, че фирари работели с Нандо в една посока, а с Маса в съвсем различна  друга посока  Crazy Mr. Green. както един пич уточни У друг форум - то и в МакЛарън така работеха, когато Нандо бил при тях - накрая двете посоки се срещнали при ФИА  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

п.п. Нандо са натиска да е първи при срещата с мантинелата  Crazy Mr. Green Mr. Green

п.п.п. ауууу Торо Росото Огъна бетона  Crazy. Алгуерсуари голям късмет имаше  Crazy

# 693
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
муахахаа, Манчев е Уникален - от първата  тренировка - държи на теорията, че фирари работели с Нандо в една посока, а с Маса в съвсем различна  друга посока  Crazy Mr. Green. както един пич уточни У друг форум - то и в МакЛарън така работеха, когато Нандо бил при тях - накрая двете посоки се срещнали при ФИА  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 tooth tooth  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Greentooth tooth tooth
двамата пилоти на Ферари са и с различни предни крила
Маса трети - той отново е без F-duct, Алонсо е със Thinking
 Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling


и накрая:
 Eleven спонсор на Ред Бул за Сингапур  Mr. Green,лимонадите пак се уредиха Crazy



# 694
  • София
  • Мнения: 10 054
п.п.п. ауууу Торо Росото Огъна бетона  Crazy. Алгуерсуари голям късмет имаше  Crazy

Точно този момент изпуснах...само охканията на Момчилчо чух...уникален е тоя човек! Crazy

двамата пилоти на Ферари са и с различни предни крила
Маса трети - той отново е без F-duct, Алонсо е със Thinking

Те и на Уилямс са с различни, даже и дифузьорите им били различни, ама не можело да ги видим каза Момчи (сигурно щото много бързо минават  newsm78 Laughing)

Сутринта МКЛните бяха с различни...споко Плами картите са раздадени преди това  Wink

ПП Плами сега пък смениха - Алонсо е без Ф-дъкт, а Маса със. Направо са се замаяли  Crazy...а честито, както казва Момчи  #2gunfire #2gunfire - иде ми да стрелям като го слушам

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 17:13 от Lana

# 695
  • Варна
  • Мнения: 294
Плами, не я слушай Лана, забаламосва те  Crazy Laughing
От Уилямс са нямали достатъчно време и пари да направят по два елемента, та за това те са различни  Whistling Whistling
А пък Маковете вече са еднакви  ppp

п.п. лелел Сутил  ooooh!, не ми се мисли ако имаше коли  Rolling Eyes

# 696
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Сутринта МКЛните бяха с различни...споко Плами картите са раздадени преди това  Wink


А аз съм спокойна  Wink Peace Mr. Green "Ферари обърнаха нещата - Алонсо без F-duct, Маса със" Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy


Адрианчо и той полетя милия,да не се готви за лимонадите  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Mr. Green Joy

# 697
  • София
  • Мнения: 10 054
Сутринта МКЛните бяха с различни...споко Плами картите са раздадени преди това  Wink


А аз съм спокойна  Wink Peace Mr. Green "Ферари обърнаха нещата - Алонсо без F-duct, Маса със" Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
И пак е по-бърз... Peace

А пък Маковете вече са еднакви  ppp

Следя внимателно за 2-те секунди заднина...упс пардон, преднина  Wink

# 698
  • Варна
  • Мнения: 294
 ppp
 хмммм от Лимонадите са ни откраднали крилата  Mr. Green

п.п.  ooooh! избива ме на ритуална агресия, като слушам коментарите  Crossing Arms
а аз не съм такъв човек, пък значиии  Whistling

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 17:28 от aneli_s

# 699
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Сутринта МКЛните бяха с различни...споко Плами картите са раздадени преди това  Wink


А аз съм спокойна  Wink Peace Mr. Green "Ферари обърнаха нещата - Алонсо без F-duct, Маса със" Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
И пак е по-бърз... Peace


Crossing Arms Сложили са му нещо допълнително Twisted Evil Mr. Green Joy Joy Joy Joy прекалено големи са разликите,че е чак съмнително Whistling



Оф картината се ми засича #2gunfire,обаче коментарите от страни ме разбиват:

"от кадрите под болида на Ред Бул можехме да видим как болида продължава да "кляка" ... тестовете на FIA Simple Smile"  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

 "Много му е нервна колата на Дядо, толкова много корекции с волана. Как да караш бързо, то се губи време така."  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

"Прогнозите на Момчил винаги са грешни на Монца каза БъТън и Хамилтън а се оказа Алонсо и Маса такаче не му се ловете на ъкъла" Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy


п.п Някой си удари задната гума  tooth tooth tooth tooth tooth Joy Joy Joy Joy Joy Whistling


Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 17:37 от plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

# 700
  • Варна
  • Мнения: 294
извикайте ХамилтОн да бута бе  Mr. Green
Това беше много странно с Нандо  Sunglasses

п.п. Споко, нищо му няма Нандо и колата. Обаче все още няма официално инфо, просто колата е "спряла".

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 17:51 от aneli_s

# 701
  • Мнения: 750
Не му се ядосвайте на Момчил! Той внася повече емоция и цвят в коментара!

Яд ме е само, че моторът загасна ... Тююююю ...  Whistling

# 702
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
коментар от дясно :"болида на Алонсо просто е загаснал - няколко метра го деляха от мястото на което неговият съотборник му спечели състезанието" Whistling

коментар от ляво:" Момчиле, искам да ашладисам прасковата на двора с клон от круша, обаче от ранозрейните сортове. Сега, прасковата е със северно изложение и ейпекса на слънчевата дъга се пада към 14:22 (GMT+2 към средата на месец юни). Въпросът ми е какъв щурц да дам на клона дето ще го ашладисвам, за да имам както се казва на моторспорт език максимално КПД през есента(КПД да се чете като КрушоПоДаване)? Предварително благодаря и господ коса да ти дава! "
Shocked  tooth tooth tooth rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

" Ахам ясно Алонсо спрял там за да огледа мястото на победата си от 2008 година,аха ясно ясно добре извинявам се че го направих на проблем." -- имайте милост  Crazy Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 703
  • Варна
  • Мнения: 294
на моторспорт жаргон  Crazy, ломонадите ша създават проблем  Mr. Green

Това с "ашладисаната праскова"...  Joy ...


п.п. Някой да ми каже, що Алонсо се изнесе към състезателната писта, след като колЪтЪ имаше проблем, а не към обезопасеното място  Sunglasses

# 704
  • Мнения: 107
Тази тренировка сте я разбили детайлно.

Анели,
не си дала кога са квалификацията и състезанието. Аз тебе чакам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт