Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 72-ра тема

  • 117 561
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
yagodka , страхотно Тирамису  Hug.Ето рецептата за рибката :

http://aelisaelis.blogspot.com/2010/09/blog-post_06.html

# 721
  • Мнения: 774
Аелис, благодаря ти, ще пробвам скоро!   bouquet

# 722
  • Мнения: 22 867
yagodka, разкошно тирамису, великолепно изглежда! Heart Eyes   bouquet

mari_eta , днес реших, че ще меся твоето тесто с айрян и, понеже съм слободясала, взех да си оформям гроздче.  Grinning Ама тестото ти голяма "бухалка", тоя грозд, дето уж имаше място около него, пък и хич не се надявах, че така ще бухне, запълни тавата, та му се приплескаха зрънцата и направо си стана на тутманик. Направо си го представих със сиренце и масло. Ето какво беше и какво излезе от печката. Ама пък такова пухче се получи, невероятно....... Peace



И пиле с картофки на фурна.


 

# 723
  • Мнения: 2 126
Една погача от мен.Опитах се да я оформя по начин показан в темата за оформянето на питки,ама много не се вижда формата,затова пък стана като памук и много вкусна:

# 724
  • Мнения: 790
Както вече писах - опитите продължават:

Перка на тиган с картофи соте и врачанска салата.
Ако се дистанцирате от калпавата снимка, перката е най-невероятната риба за приготвяне на тиган. С малко зехтин, лимонов пипер и натъркана със скилидка чесън става идеална.

labrex, "Гроздът" изглежда страхотно апетитно. Ще взема и аз да пробвам айряновото тесто  Laughing.

# 725
  • Мнения: 22 867

labrex, "Гроздът" изглежда страхотно апетитно. Ще взема и аз да пробвам айряновото тесто  Laughing.

Тай, хубаво е тестото, няма да съжаляваш! Peace  bouquet

Дес , това е "короната на готвачката", нали, според мен си личи оформянето, много пищна изглежда!  bouquet

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Прибрах се от срещата Peace  мина страхотно с много смях и не ни стигна времето да се наприказваме.  HugНе ни се тръгваше 4ч минаха ей така набързо не ги усетихме даже Hug
 Момичетата са симпатяги големи
 ЛЕЛЯ ОГ ,ме просълзи от смях  Party Party страшна скица е  Hug Heart Eyesхубава жена Peace
ВЕНЕТА ,страхотна интелигентна дама Peace Heart Eyesзасрами ни малко ама дано се реваншираме някога.
ПЕПИКА,елегантна и красива дама.
 КРАСИ-МИРА... много мила и хубава жена Peace
много съм щастлива, че се запознах с тях  Peace
Дано  още срещи да има ,може да се съберем за да си изпратим Вени за Австрия  Wink WinkMr. Green
Снимки правиха и ПЕПИКА и ЛЕЛЯ ОГ тъй че от тях искайте фотото  Wink Hug

# 727
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аууу, Лабрекс, метни едно зрънце от гроздището Crazy.

Ягодка, обожавам тирамису, твоето изглежда върховно Peace!

Дес, короната ти е прекрасна Hug!

Зиче, завижд, завижд, и чакам снимки!

# 728
  • Мнения: 20
Лабрекс,не се стърпях и влизам специално да те поздравя за това красиво творение    bouquet.Ако аз някога съумея да направя такава красота,ще го сложа във витрина и ще забраня да се докосва Naughty Grinning

# 729
  • Мнения: 22 867
Лабрекс,не се стърпях и влизам специално да те поздравя за това красиво творение  bouquet.Ако аз някога съумея да направя такава красота,ще го сложа във витрина и ще забраня да се докосва Naughty Grinning


Ния, благодаря ти, не е трудно оформянето, но съм сигурна, че във витрина няма да стои, много е вкусна и пухкавичка, сама вика:"ела ме изяж", изключено е да се гледа само. Peace   bouquet

ЗИЧЕ, и аз в отбора на mari_eta -  завижд, завижд, и чакам снимки! Grinning  bouquet

# 730
  • Мнения: 11 607
Прибрах се от срещата Peace  мина страхотно с много смях и не ни стигна времето да се наприказваме.  HugНе ни се тръгваше 4ч минаха ей така набързо не ги усетихме даже Hug
 Момичетата са симпатяги големи
 ЛЕЛЯ ОГ ,ме просълзи от смях  Party Party страшна скица е  Hug Heart Eyesхубава жена Peace
ВЕНЕТА ,страхотна интелигентна дама Peace Heart Eyesзасрами ни малко ама дано се реваншираме някога.
ПЕПИКА,елегантна и красива дама.
 КРАСИ-МИРА... много мила и хубава жена Peace
много съм щастлива, че се запознах с тях  Peace
Дано  още срещи да има ,може да се съберем за да си изпратим Вени за Австрия  Wink WinkMr. Green
Снимки правиха и ПЕПИКА и ЛЕЛЯ ОГ тъй че от тях искайте фотото  Wink Hug


 #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Не ви е срам....Кажете поне нещо мъъъъъъъъъъничко, лошо...Че да не ни е яд толкова много.....След този разказ още повече ви завидях......Чакам снимки!


Потвърждавам,че тестото с айран става много хубаво и вкусно. На обяд правих питка и се изяде топла-топла....В момента правя втора, защото не им стигнало на моите.......

Лабрекс, без майтап....Откривай банкова сметка.......Че сме те окрали от-до........

Ето и моята питка по идея на Лабрекс  bouquet - Питка - имам грешки, ще знам за втория път като я правя.......

Лабрекс, от този Грозд ако си мислиш,че някой ще забележи пилето ти......Дес, наистина пищна питка.....

Тайна, не бих отказала да наготвиш една измишльотина и у нас.....

Пропуснах.....Ягодке, прати по куриер едно Тирамису......Ммммм.....Това ме подсеща,че от 2 дни не съм правила нищо сладко в къщи и още не са ме изгонили......Дали да не се поправя......Ама нещо нямам муза за сладко......

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 17:13 от Мама Цоцоланка

# 731
  • София
  • Мнения: 15 465
   Мамче, писах го в любимите ми, много е лесно и бързо става.Само трябва да увеличиш дозата, че тази е за двама и половина Hug!

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЗИЧЕ, и аз в отбора на mari_eta -  завижд, завижд, и чакам снимки! Grinning  bouquet

#Cussing out #Cussing out #Cussing out
Не ви е срам....Кажете поне нещо мъъъъъъъъъъничко, лошо...Че да не ни е яд толкова много.....След този разказ още повече ви завидях......Чакам снимки!

 smile3533 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 17:22 от ЗИЧЕ

# 733
  • Мнения: 774
Аелис, Лабрекс, Мариета, Маме, благодаря ви, че оценихте моето скромно Тирамису!   bouquet Hug

Лабрекс, гроздът е страшен!

Маме, "ти закъсня ужасно, ужасно закъсня..." Няма и трошичка вече от него, само спомен е. Добре, че го имам на снимка!  Laughing Но ти не тъжи, другата седмица пак ще правя, може и по куриер да ти пратя.  Wink Laughing А това за Асата:  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Зиче, ти нямаш сърце!  smile3518 Дано останалите от срещата се смилят над нас страдащите и пуснат някоя снимчица!  Praynig

# 734
  • Мнения: 22 867

 Питка - имам грешки, ще знам за втория път като я правя.......

Лабрекс, от този Грозд ако си мислиш,че някой ще забележи пилето ти......Дес, наистина пищна питка.....


Маме, то питка вече няма, ти пък грешки видя! Grinning Нищо такова не открих, чудничка е!  Peace  bouquet За пилето си права, то и аз замалко да не забележа, че ще изгори покрай залисията ми с гроздето! Joy

Общи условия

Активация на акаунт