Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 72-ра тема

  • 117 555
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 398
  #Crazy #Crazy #Crazy
Торти, сладкиши, лютенички.Страхотни сте момичета.
Ние бяхме на гости днес и хапвахме барбекю
А вчера имахме
китайска супа с пиле и царевицаи тутманика на Венета
Последните две снимки са кофти, но са с камерата.Щерката тотално строши апарата вчера Embarassed

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБРО УТРО
Момичета нямате милост направо  ooooh!от хубави по хубави гозби сте показали.Ще спомуна ястията ви вместо имената -торти, сладкиши, зимнини,питки,баници,люля-кебап ,пържена риба,сладки саламчета,дробчета с лук,сандвичи,мезета, треволяците на Пеп-4о Crazy  а Селма с нейната  Торта "Тръбички с вишни" направо ме довърши smile3560 dont Mr. Green

Айде и от мен нещо скромно  Hug


МУСАКА



МЪРЗЕЛИВ ТУТМАНИК на МАСТЕРЧЕ пробвах и в формички за мъфини станаха страхотни Peace



ХЛЯБ



БАНИЦА СЪС СИРЕНЕ



МЛЕЧНА МАЙОНЕЗА



На обяд ще се  срещна с ВЕНЕТА,КРАСИМИРА,ЛЕЛЯ ОГ,ПЕПИКА ,ПЕП-4О ако има още желаещи Пловдивчанки да пишат на лични Peace

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 09:40 от ЗИЧЕ

# 707
  • Мнения: 1 092
Леле супер сте.. направо съм пристрастена...
Ето няколко снимки от снощи...
Леля Ог... ах, тези царевички...направо са страхотни

Панирани крила - Боб - Питки - Шоколадов мус



Сега имам за задача да правя торта с бял шоколад  newsm78 Обаче хич не обичам да правя блатове та съм в чуденка

# 708
  • Мнения: 7 418
  Момичета,благодаря ви за хубавите думи за тръбичките!  Hug Hug Hug

 Леля Ог ,при теб отново нежно и красиво!  Heart Eyes
 Пеп-4о,пълненото филе и пестото са много впечатляващи!  Grinning
 
 ditsan,много красива питка!   bouquet
 ЗИЧЕ,какви вкусотии си наготвила!
 Хубава среща ви пожелавам!  Hug

 Женя 83 ,много симпатични питчици!  Flutter

# 709
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Дес, Бъни, обръщайте смело - няма да падне, дори и при намаслена тава!

Дитсан, питката ти е станала разкошна и много се радвам, че ви е харесала Peace! Но защо с едно втасване  Rolling Eyes- аз втасвам два пъти - първия път тестото си втасва в машината и още веднъж - след като я оформя.

Леля Ог, ах тези хапки, да се пресегна Crazy...а откъде тези малки царевички?

Искам още пицата на Марабу, на лаленцето отюфката, на Зиче от мъфинките, на Елица грабвам барбекюто, а Женя с тоз боб направо ме разби! Ааа, и шоколадов мус искам.

Тук си представета, че лепвам един ред от слюноотделящото емотиконче на Зиче  hahahaи отивам да правя закуска на детето, че то за разлика от мен, милото, само с гледане на тази тема не се храни Whistling...

# 710
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Женя 83 , как приготвяш шоколадовият мус?Да си питам, нали съм фен на всичко шоколадово Rolling Eyes.

ЗИЧЕ , взех  си парченце баничка, а за следващата среща ще се включа, стига да не съм на работа - нали съм бивша пловдивчанка Joy.

Елица-сестрица , страхотно меню  bouquet.

marabu , ти всяка неделя различна пица правиш, и тази е страхотна Hug.

ditsan , чудна ти е питката  bouquet.Сладкишчето е върхът Wink.

пеп-4o , много апетитно изглежда тази лютеничка Hug.

От мен Хрупкава печена риба с масло :

# 711
  • Мнения: 2 126
Баница с дърпани кори "Тракита" за закуска

# 712
  • Мнения: 22 867

Мммм, тук пак вкусно, разнообразно и примамливо!   bouquet  chef Едно предложение и от мен за бърз, лесен и икономичен сладкиш - ЯБЪЛКОВ СЛАДКИШ БЕЗ МАЗНИНА Peace


# 713
  • Мнения: 1 092
Женя 83 , как приготвяш шоколадовият мус?Да си питам, нали съм фен на всичко шоколадово Rolling Eyes.

По най-стандартната рецепта за шоколадов мус. Нищо  различно от класическата рецепта, освен може би ликьорчето.  Но тук е сниман преди да стегне, после изглежда по-добре

# 714
  • Мнения: 11 607

На обяд ще се  срещна с ВЕНЕТА,КРАСИМИРА,ЛЕЛЯ ОГ,ПЕПИКА ,ПЕП-4О ако има още желаещи Пловдивчанки да пишат на лични Peace

Как завиждам само.....НЕблагородно.....Задължително после тук снимка от събитието, моля...... Hug

# 715
  • Мнения: 398

На обяд ще се  срещна с ВЕНЕТА,КРАСИМИРА,ЛЕЛЯ ОГ,ПЕПИКА ,ПЕП-4О ако има още желаещи Пловдивчанки да пишат на лични Peace

Как завиждам само.....НЕблагородно.....Задължително после тук снимка от събитието, моля...... Hug

И аз, и аз.
Как ми се идва на среща в Пловдив  ooooh!

# 716
  • Мнения: 166
Женя 83 , всичко, което си показа изглежда много вкусно!А бобааа eatКак ми се дояде не е истина Crazy
От мен - баница"Импровизация" Mr. Green с многооо масло и заливка от прясно мляко и яйца.Вкуснооо Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 7 418
 О,nolita,наистна вкуснооооооо!  Crazy Hug

# 718
  • София
  • Мнения: 15 457
   Едно пилешко със зеленчуци, моя измишльотина, но стана вкусно!Опитах се да докарам вкуса на китайското от ресторанта.



   Браво момичета, всичко е вкусно!Харесаха ми и ябълковия сладкиш, и баничките, кремчета, питки, бобец, крилца... всичко!

# 719
  • Мнения: 774

На обяд ще се  срещна с ВЕНЕТА,КРАСИМИРА,ЛЕЛЯ ОГ,ПЕПИКА ,ПЕП-4О ако има още желаещи Пловдивчанки да пишат на лични Peace

Как завиждам само.....НЕблагородно.....Задължително после тук снимка от събитието, моля...... Hug

И аз, и аз.
Как ми се идва на среща в Пловдив  ooooh!


Аууу, и аз завиждам много, ама много!!! Чакам снимка на събитието.  Party

Аелис, би ли споделила как направи рибката. Много вкусна изглежда, пък на мен ми писна да пържа.  Rolling Eyes

Вчера мъжът ми имаше рожден ден и си поръча Тирамису  Grinning:



Парченце от него:



И едно плато със сирена и смокини:



Общи условия

Активация на акаунт