Бельо за малки деца?

  • 2 070
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
В магазините на Unique, предлагат гръцко бельо на Pretty Baby, изключително добро, няма мърдане, ние го ползваме от поне 3-4 години
Какви са им цените?То магазина им е до нас,ама бельото не съм го заглеждала.

потник около 10-12 лв и боксери май бяха пак толкова

# 16
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 708
Днес се затвърди мнението ми за дрешките в Джъмбо. Снощи бях там да търся наколенки и взех 2бр. пликчета и днес ги пуснах да се изперат в пералнята с останалото пране на детето и като ги извадих, на единия чифт се беше разплела цялата дантела-ластик. Другия чифт очаквам да стане така на следващото пране. Определено 2лв за чифт са твърде много за качеството им. Тези на H&M които имаме ги носи вече 4м. нон стоп и не са мръднали, дори щампата на Hello Kitty си е още с наситените цветове като в начаото. Ще чакам да се получат в Mark&Spencer, Oviese и Fox за сега.

# 17
  • Мнения: 0
и ние си купуваме на pretty baby ,онзи ден си взехме потник и бикини  ,уникални са  Party

# 18
  • Мнения: 23
Привет, ето един онлайн сайт с хубаво българско бельо - давам линк:
http://www.bebeshkidreshki.com/productv/221/potnik-s-gashtichki- … zovata-feya-.html

# 19
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 708
Благодаря за предложението. За кръщенето на детето, му подариха подобно комплектче, може да е на същата фирма, не знам. Наистина е много хубава материята, но гащичките са доста дълбоки.Като обуе панталонче или поличка и му излизат над коланчето (за сега е още само с чорапки, с чорапогащник няма да се вижда), затова се разтършувах за такива с по-ниска талия, да е до пъпчето, а не до ребрата му Sad.

Общи условия

Активация на акаунт