кърмене и алкохол???

  • 7 519
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 878
Алкохола влияе върху развитието на мозъчето и затова не смея да пия повече от чаша нормална бира чат пат, може и вино, но домашно, за което знам че няма спирт. Има обаче безалкохолна бира, която като ми се допие си я пийвам цялата с кеф.

# 16
  • Мнения: 1 896
аз си пиивам по 1 чашка бира вечер,но не редовно!все ми се струва че след това беба спи много хубаво,а и памперса като че ли намирисва на биричка...?!дали не и давам приспивателно?newsm78
Тъкмо мислех и аз да пиша в тази връзка, защото все се намират купонджийски настроени хора да кажат "удари едно, тъкмо бебо ще спи като къпан". Та прочетох аз за едно норвежко изследване, публикувано беше в www.helsenett.no
На половината от изследваните бебета капнали по миниатюрно количество алкохол в шише с кърма и след това им наблюдавали съня, като тези с алкохола заспали по-трудно исе будили повече.
Иначе и аз ближа отвреме навреме по някоя глътка бира и вино, но не мога да изпия цяла чаша. И все си имам едно наум че може да се отрази лошо на съня на Жоро, това определено ми убива мотивацията за пиене.

Последна редакция: чт, 03 ное 2005, 15:09 от basilisk

# 17
  • Мнения: 6 243
Откакто родих, изобщо не ми е и припива. Като бременна все си виках: един път като родя, и ще се очаткам, толкова ми се беше насъбрал мерак! Да, ама сега като си представя, че ако изпия една ракия, примерно, Ирина все едно е изпила 40 г., и ми минава и мерак, и всичко. Случвало ми се е да ми се припие, тогава съм си поръчвала - бира, чаша вино или мента с тоник през лятото. Ама много рядко. По-скоро нямам желание. Какво ми е виновно детето, че майка му има лаком г..з. Като спре да суче, ще пия. То и тогава толкоз ще пия, щото не мога да се напия в две деца в къщи, ама хипотетично). Много съвестна излязох  Sick

# 18
  • Мнения: 980
Мислих и аз да пусна тема: как да прежалим домашното червено вино Simple Smile
Пийнах си преди вечер около 50гр, но от доста силно мерло... за първи път си позволявам, де... Embarassed
Иначе когато е топло пия по 7 безалкохолни бири на седмица. Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Офффф, в тия теми винаги много се засрамвам SadДърта алкохоличка Embarassed

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Офффф, в тия теми винаги много се засрамвам SadДърта алкохоличка Embarassed

Ня'а са притесня'аш! И аз съм така!  Crazy

# 21
  • Мнения: 8 463
Мислих и аз да пусна тема: как да прежалим домашното червено вино Simple Smile
Пийнах си преди вечер около 50гр, но от доста силно мерло... за първи път си позволявам, де... Embarassed
Иначе когато е топло пия по 7 безалкохолни бири на седмица. Grinning
И аз тъй. LaughingНалитам на безалкохолна бира.Напоследък и нея спрях,че ще направя бирено коремче. Rolling EyesА всъщност ми се пие червено вино. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 655
НЕ.НЕ.И пак не.
Аз 9 месеца не съм пила и глътка, после родих АЛИ и я кърмих още 14 месеца, пак не съм близвала. Е оживях нищо не ми се случи.
Въздържанието може да ти донесе само хубави неща.
А по принцип съм любител на ракията и почитател на винцето. Cry

# 23
  • Мнения: 7 837
Офффф, в тия теми винаги много се засрамвам SadДърта алкохоличка Embarassed

Ня'а са притесня'аш! И аз съм така!  Crazy
Тц, тц, а осъждате нас, дето пушим по 1-2 цигари  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 735
Много ми се пие бира и пия бира!  Mr. Green
Всяка вечер след като заспи Мила очаткваме по един Бекс с мъжа ми с голям кеф!
 cheers
Угризения нямам,щото докато се събуди не е останало нищо от  beer

# 25
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз пък си пийвам биричка, не безалкохолна, а съвсем нормална Crossing Arms През лятото всеки ден си пивах по 1-2, а сега от време на време! Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз си пийвам по 1 биричка от време на време, или по 1 чаша вино, или 1но малко (от някакъв твърд алкохол). Лично за мен това е в рамките на допустимото Grinning

и аз така правех Wink

# 27
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
и аз се "почерпвам" от време на време, понякога така ме отпуска-а-а едно малко, но гледам да има достатъчно време до следващото кърмене и пия много вода.

# 28
  • Мнения: 2 784
Аз пак излязох най-големият пияндурник...  Embarassed Почти всяка вечер си пийвам от около половин година, една водна чаша бира( към 200мл) или малко вино(75-100 мл). Твърд алкохол не съм пила откакто забременях, ама ми се пийва- в килера отлежават бутилка гръцки коняк, бутилка гюлова ракия от Казанлък и една текила- чакат да се отбием... някой ден...

# 29
  • Мнения: 255
И аз по чашка вино или малко биричка си позволявам отвреме-навреме, но гледам да пия безалкохолна, ако има. Моят мъж вече го е срам от мен, като питам във всяко заведение "А безалкохолна бира имате ли?", щото ме гледат малко странно хората.
В този ред на мисли да ви питам, каква безалкохолна биричка си купувате?

Общи условия

Активация на акаунт