Ползвате ли карсит?

  • 2 194
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 255
ДА
Е няма да си кривя душата, че понякога на много кратки разстояния ми е в ръцете или пък по пътя до морето и обратно съм го вадила за малко като съвсем подивее  Rolling Eyes, но по принцип се вози където му е мястото  Grinning

# 16
  • Мнения: 8 505
Първа опция.Ние имаме катастрофа с малката и ако не беше стола за кола не ми се мисли...Мнението ми е,че трябва да ги направят задължителни в БГ,тъй като виждам прекалено много бебета,гушнати от майките им или 1+ годишни деца,мятащи се по задната седалка или прилепени към стъклото.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 958
Съгласна съ мс вас, но в нашата стара приятелка жигулката няма задни колани. Детето се вози в кошница (все още) и смъкваме предната седалка за да се заглави добре кошницата. Просто няма начин да я обезопася повече от това  Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
ползваме столче за кола, но се е случвало за близко разстояние, и когато не карам аз, и гушнат да го превозим  Embarassed

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не, защото нямам такова нещо, а и не пътуваме много с кола.
Ако се наложи сме на ръце в мама - тя има книжка, но не може да кара.



същата работа

# 20
  • Мнения: 331
нямам избор. Коя  по-напред да гушна... на тая възраст... само когато съм с такси настъпва един непреодолим УЖАС, защото и двете се мяткат из цялото такси и си бършат лицата в кирливите седалки. вече гледам да не ползвам такси, когато съм с тях.
задължително е ползването на кошница и столче - по- късно.

Общи условия

Активация на акаунт