БУРГАС - дъждовно и студено, време е за винот

  • 32 351
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
И аз съм туук.А си помислих че ще съм първа поне веднъж.Днес времето беше не толкова безпощадно..Слънчеви усмивки и утре,мами!

# 16
  • у нас
  • Мнения: 5 696
За таксата посещаемост - промени

http://focus-news.net/index.php?id=n1432978

Е, много бързо се организираха за синята зона. Утре ще видим дали попадаме в нея.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Що, тъкмо това дискутирах, за живеещите в района на синята зона според мен е добре. Обаче защо си мисля че ние не попадаме в нея. То и сега се обикаля половин час докато си намери човек място да паркира някъде из околните махали  Crossing Arms Какво ли ще е след това?  ooooh!

Тази нощ ме изнерви новоизлюпената фурна под кооперацията. От къде накъде им дойде на акъла че ще започнат да си тракат тавите още в четири часа.  Twisted Evil Объркали са.  Whistling

Ирра, това за Васерман важи ли за ДГ, моята лична не ми даде такова. Иначе се успокоих, класирам се в 15 дневния срок  Whistling

# 18
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Що, тъкмо това дискутирах, за живеещите в района на синята зона според мен е добре. Обаче защо си мисля че ние не попадаме в нея. То и сега се обикаля половин час докато си намери човек място да паркира някъде из околните махали  Crossing Arms Какво ли ще е след това?  ooooh!

Тази нощ ме изнерви новоизлюпената фурна под кооперацията. От къде накъде им дойде на акъла че ще започнат да си тракат тавите още в четири часа.  Twisted Evil Объркали са.  Whistling

Ирра, това за Васерман важи ли за ДГ, моята лична не ми даде такова. Иначе се успокоих, класирам се в 15 дневния срок  Whistling

То и аз предпочитам да не сме в зоната.

Васермана е само за яслата, в градината не искат  Peace Адашке, вие в коя градина ще сте?

# 19
  • Мнения: 1 813
Мен ме интересуват офисите в центъра.  Crossing Arms

Ако попадам в синята зона и трябва да си плащам паркинга. Смятам заплатата си / на ден = надник - 8х1= 8лв =  ..............  Joy

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
То и аз предпочитам да не сме в зоната.
Васермана е само за яслата, в градината не искат  Peace Адашке, вие в коя градина ще сте?
Аз ли не разбрах. Не искаш в зоната... то на гладстон малко е претъпкано със зона и без зона...  Tired

Благодаря за Васермана, в тази на Ботева ще сме  Peace Директорката си мисля че не ме долюбва  Mr. Green

Ах, не смятай сметките..., там не се връзва, каквато и заплата да получава един работещ, не си заслужава таксата, особено при положение че няма алтернатива. Така например в Амстердам метрото изключително и само, се ползваше от емигранти. В Брюксел обаче не беше така - всякакви костюмари бяха "натъпкани" вътре. И беше широко. Абе в Бургас алтернатива на личния транспорт нямаме... не знам за каква синя зона сънуват нашите общински управители  ooooh! hahaha Не знам да се смея ли да плача ли

# 21
  • Мнения: 1 813
Хаха, значи за разходите на автомобил : гориво, автомивка, синя зона ....  hahaha ще стане лукс да си шофьор в града.  Laughing



Кажете кой е най-скоростният интернет доставчик в града понеже вече сме на нож вкъщи кой да тегли, кой да чака !!!

Последна редакция: вт, 24 авг 2010, 00:46 от аХ`Не!

# 22
  • Мнения: 1 168
Кажете кой е най-скоростният интернет доставчик в града понеже вече сме на нож вкъщи кой да тегли, кой да чака !!!
А как се мери, кой е най-скоростен?  Mr. Green  Зависи, колко си плащаш...

# 23
  • Мнения: 1 813
Ние сме на бтк и си плащаме оптималното. Но последните 6 месеца никакви ги няма.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
аз съм на комнет, обаче мнение за скорост сега не мога да дам че съм едва от два месеца, може би баткото ще каже.  Crossing Arms ПРави ми впечатление обаче че е значително по-бърз от предишния ми доставчик, и което е най-важно като завали имам нет.  Joy
В хотела сме на бтк и не съм доволна ама там и маймунките на клона са множко Joy

# 25
  • Мнения: 2 456
Добро утро! Peace
Ками,благодаря за темичката!  bouquetИ честита ти обновена къща!И ние сме на финала. Simple Smile
Петя,за Мобо до Практикер ли питаш?Ако е така,миналата седмица го посетих буквално за минути-има мебели и разни джунджурийки.Цените не гледах.Ама и аз една информация дадох. Whistling
Приятен ден! Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
На Комнет е добра скоростта ,дори и на по-ниските такси.Рядко има прекъсване и бързо го оправят.

На Мобо като го отвориха се чакаше 1 м. за доставка ,не знам как е сега .

# 27
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
за мобо пак се чака по месец....... има интересни цени, но то сега на всякъде ги има  Wink

# 28
  • Мнения: 2 577
Хихи, то аз поприключих, но сега сигурно има един месец чистене и нареждане - всичко е в чували и кашони, а и кухнята ми още не е поръчана... Като се има на предвид, че съм на работа, кой знае докога ще се дооправям ... Та обявявам Ленински съботници и на драго сърце ви чакам  Wink  А към края на деня осигурявам питие  Mr. Green

Синята зона мен лично не ме изненадва - то бяше ясно, че ще стане.... Аз със сигурност съм вътре  Mr. Green Надявам се наистина да се поразчистят улиците .... Не съм съгласна обаче с някои обстоятелства, макар, че кой ли ме пита .... Ако имам три коли не разбрах и за трите ли поравно си плащам като живуща на съответната улица или имам право да се абонирам за едната, а останалите на свободна консумация  newsm78 И още, чудя се защо не въстановят гаражите в кооперациите като такива? Направиха си гаражите салончета, магазинчета, какво ли не, а колите им висят по улиците и не можеш да се разминеш. Печелят си доволно от наеми някои, а реват, че ще си плащат за паркирания отпред автомобил - това не разбирам ... Абе само се ядосвам ... Част от новите кооперации защо нямат ни гаражи, ни паркоместа  newsm78 На времето можеха да изискват паркоместа, съобразно броя на апартаментите преди да разрешат строежа...

А в Мобо, ходих скоро и щателно разгледах ... ами да ви кажа честно цените им са ниски, но и нещо мебелите им ми се сториха като правени в час по трудово....   newsm78
 

# 29
  • Мнения: 36
Ками*   на драго сърце бих помогнала с подреждането Hug .
Относно "синята зона" нямам кола и пряко не ме засяга,но виждам как по вевъзможни безсмислени начини се опитват да оберат малкото пари на гражданите,а не правят нищо в замяна..

Общи условия

Активация на акаунт