БУРГАС - дъждовно и студено, време е за винот

  • 32 350
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
И ние сме на Комнет - кабелен нет  ,но се загледах в едни реклами на Виваком по изгодно излиза месечно и нета е безжичен Thinking
И това за Виваком е измама и по специлно телевизията,мъжа ми пита, как стои въпроса и му отговорил,и но не това, което изглежда и рекламират -цената е за някакви месеца от сорта на  3 или 6   newsm78 ще ви излъжа.Търсим за село на 15км от Бургас  някаква телевизия и затова се интерисувахме,нещо по евтино .За свекървата, колко и трябва няколко телевизии и това е.Булсата икономичен пакет за 5.90 лв бива ,ама трябва да се плати 40 лв приемника и другите неща,след което имаш 3 месеца безплатна тел със всичките телевизии, които предлагат, след което вече всеки месец 5.90,та и аз се замислихза нея, колко тел гледам няколко основни , че да даваме толкова пари


Лилка, защо трябва да плаща приемника? Не е ли към 5 лева включването и 20 лв. монтажа? Поне при мен беше така точно преди две години, но аз се включих на стандартен пакет...

# 736
  • Мнения: 2 577
Купон - само кажете и ще се спретнем -:)
Ама кой ще организира   newsm78
 
E, как кой - Снежанка   Wink
Макар ,че тази година може и да пропуснем .Ние изобщо не сме слушали и дядо К. ще е по"скромен " тази година  Mr. Green

[/quote]

Е те нейните възможности са ни ясни вече - след 4 подобни събирания ... Не ви ли омръзнаха
Аз мислех мандата й за изтекъл и радост очаквах смяна със свежи сили, нова визия и нещо по-различно  Mr. Green

# 737
  • Мнения: 723
Купон - само кажете и ще се спретнем -:)
Ама кой ще организира   newsm78
 
E, как кой - Снежанка   Wink
Макар ,че тази година може и да пропуснем .Ние изобщо не сме слушали и дядо К. ще е по"скромен " тази година  Mr. Green



Е те нейните възможности са ни ясни вече - след 4 подобни събирания ... Не ви ли омръзнаха
Аз мислех мандата й за изтекъл и радост очаквах смяна със свежи сили, нова визия и нещо по-различно  Mr. Green


само ти влизаш в костюма на Снежанка,това е-съдба....

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 21:32 от Еластина

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 6 174

 



Е те нейните възможности са ни ясни вече - след 4 подобни събирания ... Не ви ли омръзнаха
Аз мислех мандата й за изтекъл и радост очаквах смяна със свежи сили, нова визия и нещо по-различно  Mr. Green


само ти влизаш в костюма на Снежанка,това е-съдба....
[/quote]

Доживотен мандат  Joy


Нищо не казахне за кукления театър ? Ще ги водят от ДГ и исках да знам да го обличам ли по-дебело.Служителката каза ,че сега за празниците щели да отопляват ,ама нали по-едно време беше студено  Rolling Eyes


Мерси за коментарите за Тв и нет ,направих си изводи ,нищо няма да сменям  Peace

# 739
  • Мнения: 2 577
Абе Гале, ти сигурна ли си, че те ще водят децата в сградата на Операта?
При нас кукления театър идва в самата градина
Вчера гледаха Спящата красавица - 3лв е, но си монтират декорите в градината /дори ги видях/

НОВА ТЕМА

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Да ,само за малките ще е в градината,големите с автобус ще ги водят .При нас пък е 4 лв и за малките и за големите Thinking

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 380
Гале, последните 2 години като ходим зимно време-винаги е било топло в кукления  Peace

# 742
  • Мнения: 1 813
Дами, има нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт