БУРГАС - дъждовно и студено, време е за винот

  • 32 426
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 156
Честит празник , бургазлийки.   bouquet

# 691
  • Мнения: 1 156
Sinara, честита годишнина и наздраве. Мир и лубов в семейството.  bouquet

# 692
  • Мнения: 221
Здравейте момичета  Grinning  Тъй като в момента сме близо до Бургас ми се иска да заведа малките на куклен театър и ще съм благодарна за отзиви относно постановките, а и самата обстановка в театъра.
А дали тези дни ще има някакво Коледно мероприятие за дечица  Wink
Слънчев и усмихнат ден на всички  Hug

# 693
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Благодаря Ви, момичета  Hug  bouquet

# 694
  • Мнения: 139
Коледно мероприятие ще има на 18.12 от 10ч в ресторанта на ул. Пробуда 25
Който желае да отиде, става със записване и взимане на куверт до края на тази седмица. Телефона за връзка е 0878246911
Куверта не съм наясно колко е, малката леля ми я записала и и го плаща, щяло да има както тя се изрази микроскопични подаръци за дечицата Simple Smile

# 695
  • Мнения: 1 701
... щяло да има както тя се изрази микроскопични подаръци за дечицата Simple Smile
Клечки за зъби?  Mr. Green

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 675
Всяка клечка да е увита в коледно-новогодишна хартия! Иначе, не сме съгласни..... newsm62

Синара, честита ви годишнина! Здраве, късмет и благополучие ви желая!   bouquet


Да се чувстват поздравени, с малко закъснение, и всички именяци, рибари, банкери! Здраве и щастие желая!

# 697
  • Мнения: 581
Коледно мероприятие ще има на 18.12 от 10ч в ресторанта на ул. Пробуда 25
Който желае да отиде, става със записване и взимане на куверт до края на тази седмица. Телефона за връзка е 0878246911
Куверта не съм наясно колко е, малката леля ми я записала и и го плаща, щяло да има както тя се изрази микроскопични подаръци за дечицата Simple Smile
  bouquet подаръчетата от там ли са?

# 698
  • Мнения: 221
Момичета, някой посети ли къщичката на Дядо Коледа. Мисля да заведа малките тези дни и ще съм ви благодарна за отзиви. А каква е идеята с писмата? Дядо Коледа ще праща отговори ли  Mr. Green

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 290
Baby Mon Каква е тази "Къщичка на Дядо Коледа" ??? И къде се намира???

# 700
  • Мнения: 221
Baby Mon Каква е тази "Къщичка на Дядо Коледа" ??? И къде се намира???

Гледах репортаж във вечерните новини  Peace Намира се до Мак Доналдс на центъра. Мисля, че му казват "Тройката" на този площад - извинявам се ако бъркам, но не съм от Бургас. Просто в момента сме близичко и за това разпитвах за подобни мероприятия за дечица. Изглеждаше много красива къщичката, децата си пускаха писмата в нея през прозорчето. Имаше и светещи еленчета. Дано някой от вече посетилите я, се включи с повече информация  Grinning

# 701
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Baby Mon Каква е тази "Къщичка на Дядо Коледа" ??? И къде се намира???

Гледах репортаж във вечерните новини  Peace Намира се до Мак Доналдс на центъра. Мисля, че му казват "Тройката" на този площад - извинявам се ако бъркам, но не съм от Бургас. Просто в момента сме близичко и за това разпитвах за подобни мероприятия за дечица. Изглеждаше много красива къщичката, децата си пускаха писмата в нея през прозорчето. Имаше и светещи еленчета. Дано някой от вече посетилите я, се включи с повече информация  Grinning

Къщичката е същата от миналата година, както и светещите еленчета, които светнаха заедно с цялата коледна украса в 19,30 часа на 6-ти декември. До къщичката е поставен миналогодиния снежен човек. Иначе къщичката, еленчетата с шейната и снежния човек са поставени на нещо като кръгла сцена, по която може да се качи човек по едни дървени рампи. На мен лично ми беше трудно слизането от тези съоражения, защото бях на висок ток и си мислех като се заледи това чудо за пързалки ли ще го ползват  Thinking За писмата, които се пускат до Дядо Коледа е нещо ново. Ама нека се радват децата да му пишат писъмца.

Като цяло все още разкопаната част на града - площад Тройката е хубаво украсена  Grinning


Марги, благодаря ти  Hug


Честит празник на всички настоящи и бивши студенти! Весело празнуване!   bouquet

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
кога ще отвори зимната пързалка, че моят запален кънкьор вече не може да трае

# 703
  • у нас
  • Мнения: 5 716
кога ще отвори зимната пързалка, че моят запален кънкьор вече не може да трае

На 6-ти като минахме вечерта питахме момчето, което подготвяше пързалката и той каза, че откриването е планирано за 7-ми вечерта. Но снощи не съм минавала оттам и незнам дали е открита.

# 704
  • Мнения: 723
... щяло да има както тя се изрази микроскопични подаръци за дечицата Simple Smile
Клечки за зъби?  Mr. Green
Уйш,това не е микроскопично,
предполагам вирус....да не си помислите нещо,допълвам-компютърен.....

Общи условия

Активация на акаунт