Езикови курсове

  • 1 759
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте, в дилема съм къде да запиша курс по английски за начинаещи за възрастни. До момента имам два отговора на запитванията ми , от Британика и от Колумб. В Колумб цената е с 50% по ниска, но се чудя къде качеството е по добро. Моля , споделете вашия опит с училищата за езикови курсове    bouquet

# 1
  • Мнения: 171
За английския език.. както се казва.. и аз мога да ти давам уроци, тъй като е изключително разпространен и навсякъде предлагат всякакви курсове. Незнам.. може би съм субективна, защото съм завършила Английска гимназия и този език, вече дори ми е до болка познат.. преекспониран както се казва, но без него не може! Именно заради това които и курсове да запишеш (за мен) няма никакво значение.. тъй като само от радио и телевизия е достатъчно да поназнайваш няколко думи, а какво остава ако ходиш на курсове. Моя съвет е да не си даваш излишно пари. Британика е хубав, доколкото съм чувала но той е по-сериозен (и затова и по-скъп) център. Тук става дума за Тоефел, Сат и т.н. изпити, които са много трудни и трябва специализирана подготовка. Ако караш Тоефел това е мястото. Ако искаш просто да научиш езика, разговорно както се казва и да се оправяш сама.. всеки друг курс би ти свършил чудесна работа.

# 2
  • Мнения: 101
Училища За Европа  - имам хубави впечатления за разлика от Британиката.

# 3
  • Мнения: 171
а за немски език.. мен ме интересува.. имате ли някаква представа къде? (без Гьоте)

# 4
# 5
  • Мнения: 301
Аз съм много доволна от Avo-Bell  Peace Бях на курс там това лято. Отидох доста скептично настроена и надминаха всичките ми очаквания! Така че ги препоръчвам с двете ръце.  Flutter

# 6
  • София
  • Мнения: 98
А някой има ли впечатление от езиков център Колумб???

# 7
  • Мнения: 301
Аз лично не бих експериментирала само заради ниските цени  Peace Колкото е по-евтино толкова по-лошо ще е качеството на преподаване  Stop
Бъди внимателна   bouquet

# 8
  • Мнения: 4 555
Това изобщо не е сигурно  Stop
Много езикови центрове наемат филилози, които хал хабер си нямат от дидактика и не умеят да преподават добре, колкото и да са наясно със средновековната литература и да знаят ле-тата на Мари дьо Франс наизуст. Мисълта ми е, че владеенето на езика е едно, а умението да го преподаваш, е нещо напълно различно. И само по това кой каква диплома има, не може да се съди за качествата му на преподавател.
Аз бих търсила учител с добри отзиви и дълъг стаж, независимо в кой учебен център работи.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 381
Някой посещавал ви е курсове в НОВ СТАНДАРТ? Търся си вариант за индивидуално обучение. Професията ми е такава, че не мога да ходя по едно и също време 2 - 3 пъти седмично на курсове.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 926
Извинявам се на авторкат, че ще и ползвам темата! Бихте ли ми препоръчали школа за курс по френски език? Знам, че във Френския институт са добри, но ми е много неудобно като местонахождение. Търся нещо по възможност в южните квартали newsm78

# 11
  • Мнения: X
Мен също ве интересува темата. Бихте ли ми казали какво имате предвид под ниски и високи цени, и горе-долу каква сума е сносна за едно ниво?

# 12
  • Мнения: X
Някой може ли да ми даде информация за езиков център Омега? Виждам, че цените са умерени, но дали качеството е на ниво?

Общи условия

Активация на акаунт