До кой месец продължи МЪЧЕНИЕТО-колики

  • 13 490
  • 136
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 808
При нас коликите продължиха до средата на четвъртия месец. За щастие не го болеше много.

# 121
  • Мнения: 753
А първото дете - до 3 навършени месеца, а с второто не ги усетих Simple Smile
Първия път имаше много нервни вечери и бесен бебешки рев...
След 3 навършени месеца имаше месец-два затишие и после рев от зъби.

Последна редакция: пн, 21 мар 2011, 22:04 от ayas

# 122
  • Мнения: 71
От 3 ден до 3,5месеца Sad.

# 123
  • Мнения: 3
ние сме на десет месеца и все още имаме колики!

Ако са редовни, търсете причината, това не е нормално Confused

ами какво ще рече редовни вечер след млякото мога да кажа че има проблеми със стомахчето и смятам да сменям млякото!!!


Епизодични, случайни-породени от консумация на конкретна храна, примерно-както при нас възрастните, могат колики да се провокират от някои храни(обикновено газообразуващи);
В случая, щом са след всяко хранене вечер следва че са редовни..до сега не сте ли сменяли млякото?? Педиатъра какво мисли по въпроса..това са 10 месеца..




ходих на хомеопат/тъй като нямам доверие на личния/изписа ни едни хапченца които мога да кажа че помагат !според нея е мого чуствителен-в смисъл че болката изобщо не е силна но той усеща различно чуство и затова се сърди и плачка!и също така че ако баща му има проблеми с корема /а това е така/и той ще има!не е наследствено но...нещо такова!!
два пъти на видеозон са го гледали даже миличкия /тъй като първите два месеца ревеше нонстоп в чудо се бях видяла/задържа повече газове!като цяло това

# 124
  • Мнения: 9 488
Дано се успокои бебо Hug

# 125
  • Мнения: 40
В момента Валко е на 4 мес. и половина и в момента продължават коликите. Не са постоянни, но си го мъчат. Като започне едно страхотно къркорене на стомаха, плач и накрая пръцкане Simple Smile Кагота се позасилят давам еспумизан преди кърмене

# 126
  • София
  • Мнения: 128
ние сме на 2 месеца и половина и коликите вече отшумяха.  давам инфакол, но не съм убедена в ефекта му

# 127
  • Мнения: 134
Не е плакал ама май имаше колики не съм давала капки отшумяха за седмица .....Слава богу при нас бяха много слаби докато разбера 4е има колики и минаха

# 128
  • Мнения: 3 805
При нас в 4-я месец спряха..От два месеца се захранваме и от седмица пак реве почти всяка вечер и спи ужасно неспокойно,буди се през 15 мин и се напъва, ане съм въвеждала нов продукт в захранването от почти месец.Ужас направо.Тя първите 4 месеца почти не плака,а сега се виждам в чудо и май пак ще почвам с капките... Confused

# 129
  • Мнения: 9 488
vanessa80 , кърмиш ли?

# 130
  • Мнения: 3 805
Давам изцедена кърма 5 пъти на ден,нямаме заместено хранене.Тъкмо бях заместила следобедното с каша и се започнаха коликите и предпочетох да наблегна на кърмата..

# 131
  • Мнения: 9 488
Ако си хапвала зелени салати или др. газообр. храни последните дни, там е причината за усилените колики..

# 132
  • Мнения: 42
Бебо е на 3 месеца и май вече няма колики  newsm78 Към края на втория месец реших да му спра Инфакола и всичко е ОК за сега  Praynig Но по принцип не му бяха силни,за 3 месеца е ревал от колики само 3-4 пъти и за не повече от 15 мин.

# 133
# 134
  • Мнения: 1
При нас коликите продължиха около 3 седмици - започнаха от 17-тия ден, до средата на втория месец... Така като чета, май сме били направо късметлии   Whistling

Общи условия

Активация на акаунт