Носите ли боди зимата, или предпочитате отделно потник?

  • 11 233
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Нося бодита отдавна,слабост са ми....А зимата  си е лудост да се правиш на `красива`/че кое е всъщност красивото де newsm78/ с гол кръст.Ще ми се да има бодита за по 5лв,ама няма....Моите са български по 13-14лв.
Ти уби всичко детско в мен Shocked...как да дам толкоз пари за едно боди?

Дали по тези магазинчета с тайландско бельо няма да има по-евтинки? Rolling Eyes
Бъди спокойна! Има ги и по 5 лв.  Mr. Green
И точно в магазинчетата за тайландското бельо! Peace Grinning

Знаех си!  Grinning

# 76
  • Мнения: 1 798
Ама кажете какви са тия магазинчета Shocked за тайландско бельо?От вас чувам! Flutter

# 77
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Ама кажете какви са тия магазинчета Shocked за тайландско бельо?От вас чувам! Flutter

Имаше цяла тема за това - потърси я!  Grinning

# 78
  • София
  • Мнения: 1 626
Нося бодита отдавна,слабост са ми....А зимата  си е лудост да се правиш на `красива`/че кое е всъщност красивото де newsm78/ с гол кръст.Ще ми се да има бодита за по 5лв,ама няма....Моите са български по 13-14лв.
Ти уби всичко детско в мен Shocked...как да дам толкоз пари за едно боди?

Дали по тези магазинчета с тайландско бельо няма да има по-евтинки? Rolling Eyes
Бъди спокойна! Има ги и по 5 лв. Mr. Green
И точно в магазинчетата за тайландското бельо! Peace Grinning

Копче, в магазина на Окръжна болница дали ги има!
Че и аз се запалих!
Онзи ден си мислех да видя има ли нещо новичко!
Иначе си ходя върху сутиена с безшевен потник, ама не от тия с тънките презрамки дето нямат размер и се вдигат нагоре и все едно си без него.
Взимам си на Стреп с дебели презрамки, ама си имат номерация и си е друго нещо. Харесват ми защото са по тялото и лесно се загащва човек.

# 79
  • Мнения: 4 916
Кажете и на мен, моля  baby_neutral

Много съм любопитна къде е това магазинче на Окръжна болница

 baby_neutral baby_neutral

# 80
  • София
  • Мнения: 1 626
Това е на спирката посока Младост. На редицата има магазин за бельо, цветарски магазин, аптека и други някакви. Минава се от задната страна фактически на тези магазини. Ох ама обяснявам страшно! На улицата успоредна на Цариградското шосе.
Ох дано някой друг също да обясни!

Супер са нещата, прашките дето си ги взех от там лятото си мислех че ще се скъсат за нула време, ама още си ги нося. А са и красиви на всичко отгора, за по 2 лева. Сутиените също бяха красиви ама аз с моите размери оня ден едвам със сутиен на Христи се уредих. И то го бях поръчала предварително.

Хайде Копченце, кажи че има там и бодита и ще имаш от мен голяма   love001

# 81
  • Мнения: 4 916
Мисля, че разбрах - будките между Цариградско и локалното платно. И аз за там предполагах, че става дума, обаче знам ли - може да е някъде опо-към болницата?... И реших да питам за всеки случай.
Благодаря ти, Мацата
10х

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 1 798
Прегледах темата за тайландското  бельо-и аз съм си купувала ,ама бодита не видях. Cry

# 83
  • София
  • Мнения: 9 576
Копче, в магазина на Окръжна болница дали ги има!
Е, точно там ги мернах, де! Party
 Peace Simple Smile
Ама не съм разглеждала с подробности и нямам инфо за материи и модели. На място трябва да се види, мери и пр. Wink

# 84
  • Мнения: 6 315
Карам по сутиен и зиме и лете. Рядко нося потници...

# 85
  • на село
  • Мнения: 3 965
От както минах на панталони с неска талия съм с боди през зимата.
Виж като бях студентка и аз карах само по сутиен пък сега / от годините ще да е/ нещо ми застудя  Simple Smile.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 626
Копче, в магазина на Окръжна болница дали ги има!
Е, точно там ги мернах, де! Party
 Peace Simple Smile
Ама не съм разглеждала с подробности и нямам инфо за материи и модели. На място трябва да се види, мери и пр. Wink


Благодарско  newsm51
В понеделник отивам да видя!

# 87
  • Мнения: 1 798
Бодита по 5лв само при Окръжна ли има,че там ми е много далечко,в Надежда живея. Sad

# 88
  • Мнения: 1 612
Сигурно ще ме помислите за луда, но аз нося и двете.
Слагам сутиен, корсав и отгоре боди.
Много съм болниява и хич не дарга на студ.

# 89
  • Мнения: 2 498
Освен сутиен друго немога да търпя под блузата си....имам блузки-бодита, но те са си външни-не са бельо.....

Общи условия

Активация на акаунт